Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 638 639640 641 642 773>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Player7 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2019
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 518
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:15
Συζητηση κανουμε να περναει η ωρα, ουτως η αλλως δεν εχουμε να αναλυσουμε αλλες πληροφοριες πλεον απλα περιμενουμε τα αποτελεσματα!
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΕΑΠιτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:24
2600 μόρια εγώ και ο κολλητός μου. Εύχομαι να είναι μέσα οποιος το θέλει πραγματικά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Chriz Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 43
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:31
Ρε παιδιά ποιος θα βάλει βύσμα και ποιος θα ακούσει αυτό το βύσμα ώστε στις μέρες μας να παίξει την θέση του; ακούω για βύσματα στα πκε αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως θα γίνει; για παράδειγμα στο 1.000 εάν περάσουμε τον χρόνο θα μας σταματήσουν ή θα μας τοποθετήσουν σε διαφορετική θέση από ότι αυτούς που ήταν μέσα στο χρόνο. Δεν ξέρω τα ίδια έλεγαν και στο στρατό για τα αλεξίπτωτα αλλά δεν είδα να πέρασε κανένας που δεν τα κατάφερε με τα αθλήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Ιουνίου/2019
Θέση: Λοχιας
Πόντοι: 738
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:34
Υποτιθεται οτι εχει πεσει τηλεφωνο πριν ξεκινησουν τα αθληματα για καποια ονοματα να τα προσεξουν.
Στα αθληματα οντως παιρνει βυσμα, στα ψυχοτεχνικα και γιατρους δε ξερω!
Επιστροφή στην κορυφή
Dias Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:36
Έγκυρο... οι αιτήσεις 11300... νέα εκτίμηση πλέον πάει για 15000...
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Πόντοι: 1102
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:40
Σε ολη την διαδικασια των ΠΚΕ παιρνει βυσμα! Το πιο ευκολο ειναι! Πεφτει ενα τηλ και ο αλλος παει εκει για τυπικους λογους! Ειδικα στα ψυχοτεχνικα.
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Anastasios123 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 22/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 127
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:41
Αρχικά αποστάλθηκε από KostasDea342 KostasDea342 Έγραψε:

Ποια είναι η ιδιότητα σου ανασταση; Πώς μπορείς να ξέρεις μέχρι και τον τελευταίο επιλαχόντα ; Έχουν βγει αποτελέσματα; Ή μήπως έγιναν αθλήματα ; Ή ψυχοτεχνικα; Δίνεις μια σίγουρα ότι το ξέρεις και τρελενεις κόσμο. Κααντε προγνώσεις οκ. Άποψη ειναι. Αλλά αυτά τα " να το θυμάστε " και " θα το δείτε " μην τα λέτε. Έτσι είπε και ο άλλος για 40.000 άτομα και δεν κοιμήθηκα δύο βράδυα
Βλεπω πους υποψηφιους που ερχονται με 1700 και 2000 μορια(και ειναι πολοι αυτοι) ως επισης διαπιστωνω και πολλες συμετοχες γυναικων 35% υπολογίζω, που καμμία δεν ξεπερνά τα 2.100 μόρια... Αυτές θα πετσοκοφτουν ως είναι φυσικό στα αθλήματα, αφού μια στις 10 θα περνάει... Μόνο Αμαζόνες...
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 715
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:42
Φιλαρακι μου κανεις λαθος. Οταν περναγε ΣΒΕΑ ειμασταν κοντα στα 18 ατομα , αναμεσα μας και ενας κοντα στα 100 κιλα. Δεν εβγαλε καν τους 7 γυρους , το πολυ να ετρεξε 2 γυρους με το πασο του, κι αυτος ο ανθρωπος οσο εμεις τρωγαμε σκατο κι εμπλοκες αυτο δεν εκανε τιποτα κι οχι μονο αυτο , του δωσανε πουλαδα ενω δεν εκανε κανενα αλμα ( λογω οτι ξεπερνουσε το οριο κιλων για τον αερα) . Ε λοιπον ο πατερας του ηταν ταξιορχος της ΕΛ. ΑΣ. Τα συμπερεσματα δικα σου. ( το 13) .
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:42
Ναι εμενα μου το ειπαν και στο τμημα οταν εκανα τα χαρτια. Γιατι λεγαμε μακαρι να εινα αυστηροι στα ορια για να κοβονται οι ακαταλληλοι, και μου λεει με το καταλληλο τηλεφωνο δε κοβεται κανενας!
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 846
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:44
Στα πκε ιατρικά αν έχεις γνωστό εύκολο σχετικά ατα αθλήματα μόνο αν εισια λίγο πιο πάνω από το όριο όχι τπτ τ εξωφρενικό .. γενικά βύσματα μόνο στα πκε.. κ το ξέρουμε καλά αυτό ..
Επιστροφή στην κορυφή
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:47
Παρτε κι αλλο παραδειγμα με τη συνεντευξη των ΕΠΟΠ. Καποιος που δεν ειχε βυσμα μπορει να τον εβαζαν 0 και ενας με το καταλληλο τηλεφωνο τον εβαζαν 200 και περνουσε ! Παραδειγματα υπαρχουν απειρα, πραγματικα απειρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Ι' Μ.Α.Κ Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:51
Οπως ειπε και ενας πιο πανω.. εγω πιστευω οτι λογω του οτι ο Χρυσοχοιδης εχει ορισει τριμελη επιτροπη που θα βγαλει τα αποτελεσματα, ισως οντως σε καποιον να μετρησουν μορια ασχετως αν το χαρτι που κατεθεσε ηταν σωστο!
Ποιος μου λεει εμενα οτι δε θα βαλουν σε καποιο τα 500 μορια, ενω αυτος ηταν πεζικο για παραδειγμα. Που θα το μαθουμε εμεις αν γινει τετοια μπινια; Δε θα το μαθουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 830
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:51
Παιδιά πάντα γίνονται αυτά παντου λογικο εινσι και εγώ αν είχα καπιο γνωστό θα του έλεγα να περάσω στα πκε να τελιονω όλοι μας αλλά δυστηχος δεν έχουμε οι περισσότεροι οποτε αγωνιούμε
Επιστροφή στην κορυφή
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:56
Θανο να μην σε απασχολει τοσο αυτο. Εφοσον εχεις τα μορια και περασεις ΠΚΕ, τοτε κανενα βυσμα δεν σε κουναει !
Επιστροφή στην κορυφή
Chriz Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 43
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2019 ώρα 17:58
Πραγματικά έπεσα ψυχολογικά. Μέχρι στιγμή ναι έχω δει βύσματα και στην δουλεία μου και στο στρατό. Αλλά όταν λέω βύσμα να είναι πιο ευνοημένοι, όχι ότι τους έκαναν χάρη χωρίς να το αξίζουν. Δυστυχώς όμως για να μου το λέτε τόσα άτομα και με παραδείγματα σημαίνει ότι παίζει πάρα πολύ. Κρίμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 638 639640 641 642 773>