Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη για Σωφρονιστικούς (2019)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 172 173174 175 176 268>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guardian Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 14:32
Ηλία και εγώ καταγομαι από Θεσσαλία.. εδώ κοντά Θεσσαλία παρουσιαζομαι. εκανα τις εξετάσεις και τους πήρα τηλέφωνο αλλά επειδή έστειλα σήμερα τον φάκελο με τα στοιχεια-προσοντα-υπευθυνες δηλώσεις.. μου είπαν ότι θα με καλέσουν μετά το Πάσχα να κατέβω Αθήνα. αν τα έστελνα μέχρι πριν τρεις μέρες λογικά θα μου έστελναν εμαιλ για να κατέβω μέσα στη μεγάλη εβδομαδα
Επιστροφή στην κορυφή
Reddot Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Απριλίου/2019
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 50
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 14:56
Αρχικά αποστάλθηκε από Pistolete Pistolete Έγραψε:

Παίδες οποιος πηγαινει στο υπουργειο αν εχει την καλοσύνη να μας πει τι παιζει να προ ετοιμαζόμαστε κ εμεις π θα παμε την αλλη εβδομαδα. Καλη επιτυχια σ ολους

καλησπέρα φίλε, έχεις λάβει κάποια επίσημη ενημέρωση να παρουσιαστείς στο υπουργείο την επόμενη εβδομάδα ή υποθέτεις ότι θα καλέσουν τους υπόλοιπους την άλλη εβδομάδα;
Εγώ τους ενημέρωσα απ την Πέμπτη το μεσημέρι ότι έχω όλες τις εξετάσεις έτοιμες και Παρασκευή πρωί ότι θα έστελνα τα δικαιολογητικά αλλά δεν έχω λάβει κάποιο mail ακόμη. Επαρχία μένω, αν παίζει κάποιον ρόλο.
Πάντως την Μ εβδομάδα μόνο Μ Τρίτη και Μ Τετάρτη αντίστοιχα, θα πάνε όσοι έχουν ενημερωθεί, Μ Πέμπτη είναι ημι-αργία οπότε δύσκολο να καλέσουν άτομα για Μ Πέμπτη. Την επόμενη εβδομάδα Δευτέρα αργία, Τετάρτη αργία, οπότε οι υπόλοιποι υποθέτω θα λάβουμε ειδοποίηση (μάλλον μες στην εβδομάδα) για την επόμενη Πέμπτη και Παρασκευή.
Επιστροφή στην κορυφή
S10_2019 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 125
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 14:59
Θα καλούν και το Μάιο μην αγχώνεστε
Επιστροφή στην κορυφή
Pistolete Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Απριλίου/2019
Πόντοι: 57
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 15:05
Αρχικά αποστάλθηκε από Reddot Reddot Έγραψε:

Παίδες οποιος πηγαινει στο υπουργειο αν εχει την καλοσύνη να μας πει τι παιζει να προ ετοιμαζόμαστε κ εμεις π θα παμε την αλλη εβδομαδα. Καλη επιτυχια σ ολους

καλησπέρα φίλε, έχεις λάβει κάποια επίσημη ενημέρωση να παρουσιαστείς στο υπουργείο την επόμενη εβδομάδα ή υποθέτεις ότι θα καλέσουν τους υπόλοιπους την άλλη εβδομάδα;
Εγώ τους ενημέρωσα απ την Πέμπτη το μεσημέρι ότι έχω όλες τις εξετάσεις έτοιμες και Παρασκευή πρωί ότι θα έστελνα τα δικαιολογητικά αλλά δεν έχω λάβει κάποιο mail ακόμη. Επαρχία μένω, αν παίζει κάποιον ρόλο.
Πάντως την Μ εβδομάδα μόνο Μ Τρίτη και Μ Τετάρτη αντίστοιχα, θα πάνε όσοι έχουν ενημερωθεί, Μ Πέμπτη είναι ημι-αργία οπότε δύσκολο να καλέσουν άτομα για Μ Πέμπτη. Την επόμενη εβδομάδα Δευτέρα αργία, Τετάρτη αργία, οπότε οι υπόλοιποι υποθέτω θα λάβουμε ειδοποίηση (μάλλον μες στην εβδομάδα) για την επόμενη Πέμπτη και Παρασκευή.
Υποθεση εκανα φιλε.. Μπορει ν ειναι κ μες τον Μάιο έστω να ξερουμε κ εμεις τι γινεται απ οσα παιδια μες την βδομάδα
Επιστροφή στην κορυφή
Reddot Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Απριλίου/2019
Πόντοι: 50
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 15:18

Υποθεση εκανα φιλε. Μπορει ν ειναι κ μες τον Μάιο έστω να ξερουμε κ εμεις τι γινεται απ οσα παιδια μες την βδομάδα

Αυτό, ας μας ενημερώσουν όσοι παρουσιαστούν στο υπουργείο να έχουμε και εμείς μια ιδέα ως προς τις διαδικασίες που κάναν εκεί!
Για να δούμε, λογικά από αύριο θα έχουμε νεότερα απ τα παιδιά που θα πάνε στο υπουργείο!
Επιστροφή στην κορυφή
ml Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 10/Μαΐου/2018
Πόντοι: 112
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 16:02
Αν είναι εύκολο, να γίνει κ μια ερώτηση σχετικά με το πόσες μέρες θα μεσολαβησουν απ την παρουσία μας στο υπουργείο έως κ την ανάληψη υπηρεσίας, ώστε να δούμε πότε θα δηλώσουμε παραίτηση όσοι εργαζόμαστε. Ας μας ενημερωσουν οσοι πανε αυριο!
Επιστροφή στην κορυφή
ilias95 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 48
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 16:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Guardian Guardian Έγραψε:

Ηλία και εγώ καταγομαι από Θεσσαλία.. εδώ κοντά Θεσσαλία παρουσιαζομαι. εκανα τις εξετάσεις και τους πήρα τηλέφωνο αλλά επειδή έστειλα σήμερα τον φάκελο με τα στοιχεια-προσοντα-υπευθυνες δηλώσεις.. μου είπαν ότι θα με καλέσουν μετά το Πάσχα να κατέβω Αθήνα. αν τα έστελνα μέχρι πριν τρεις μέρες λογικά θα μου έστελναν εμαιλ για να κατέβω μέσα στη μεγάλη εβδομαδα
Κορυδαλλό; Δεν τα έστειλα ακόμα αυτά Εγώ τώρα θα τα στείλω μεγάλη βδομάδα... απλά της εξετάσεις είπα ότι έκανα...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 16:44
Πεμπτη εστειλα τα χαρτια αφου πρωτα τους ενηνερωσα οτι τελειωσα τις εξετασεις μου. Ακομα μειλ δεν ελαβα. Πολυ παραξενο μο υ φαινεται. Επαρχια
Επιστροφή στην κορυφή
Guardian Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 16:48
Ναι να στείλεις Κάι τα χαρτιά σου. τις εξετάσεις να τις κρατήσεις να τις προσκομίσεις ο ίδιος.
Επιστροφή στην κορυφή
Forebni Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 16:49
Θα ρωτήσω αύριο που είπες αύριο που θα πάω στο υπουργείο και θα σε ενημερώσω , με απασχολεί και εμένα το ζήτημα της ανάληψης βαρδιας έχε πλάκα να μας πουν από αύριο , ελπίζω να μην ισχύει κάτι τέτοιο
Επιστροφή στην κορυφή
Pavlos_90 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 20/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 51
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 17:00
Αρχικά αποστάλθηκε από ml ml Έγραψε:

Αν είναι εύκολο, να γίνει κ μια ερώτηση σχετικά με το πόσες μέρες θα μεσολαβησουν απ την παρουσία μας στο υπουργείο έως κ την ανάληψη υπηρεσίας, ώστε να δούμε πότε θα δηλώσουμε παραίτηση όσοι εργαζόμαστε. Ας μας ενημερωσουν οσοι πανε αυριο!
Αυτό το ρώτησα εγώ την Παρασκευή που πήρα τηλέφωνο καθώς εργάζομαι και μου είπε ότι σύμβαση θα υπογράψουμε σίγουρα εντός Μαϊου χωρίς να υπάρχει ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να το αφήσεις τελευταία στιγμή. Δούλεψε και αυτή την εβδομάδα και από την επόμενη σταμάτα. Βέβαια δεν ξέρω και τα οικονομικά του καθενός εδώ μέσα οπότε μπορεί να μη θέλεις να χάσεις κάποια μεροκάματα.
Επιστροφή στην κορυφή
6k2018 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 46
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 17:50
Αρχικά αποστάλθηκε από Pavlos_90 Pavlos_90 Έγραψε:

Αυτό το ρώτησα εγώ την Παρασκευή που πήρα τηλέφωνο καθώς εργάζομαι και μου είπε ότι σύμβαση θα υπογράψουμε σίγουρα εντός Μαϊου χωρίς να υπάρχει ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να το αφήσεις τελευταία στιγμή. Δούλεψε και αυτή την εβδομάδα και από την επόμενη σταμάτα. Βέβαια δεν ξέρω και τα οικονομικά του καθενός εδώ μέσα οπότε μπορεί να μη θέλεις να χάσεις κάποια μεροκάματα.

Προσωπικά αν δεν βγει η ημερομηνία που παρουσιάζομαι στο κατάστημα κρατήσης δουλειά δεν αφηνω
Επιστροφή στην κορυφή
ilias95 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 48
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 19:11
Αρχικά αποστάλθηκε από Guardian Guardian Έγραψε:

Ναι να στείλεις Κάι τα χαρτιά σου. τις εξετάσεις να τις κρατήσεις να τις προσκομίσεις ο ίδιος.
έγινε Ευχαριστώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Mizax Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Μαρτίου/2019
Πόντοι: 26
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 19:22
Καλησπέρα. καλη αρχή σε όσους δέχτηκαν τις συμβασεις. εγω επέλεξα να περιμένω τα οριστικά για οικονομικούς λόγους κυρίως ελπίζω να μην αλλάξουν τα πράγματα και να έχουμε ελάχιστες αλλαγές στα οριστικα. οι δοκιμασίες από την άλλη είναι στο χέρι και στην τύχη του καθενός. καλη επιτυχία σε όλους
Επιστροφή στην κορυφή
ml Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 10/Μαΐου/2018
Πόντοι: 112
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 19:34
Αρχικά αποστάλθηκε από 6k2018 6k2018 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Pavlos_90 Pavlos_90 Έγραψε:

Προσωπικά αν δεν βγει η ημερομηνία που παρουσιάζομαι στο κατάστημα κρατήσης δουλειά δεν αφηνω
Κ εγώ το ίδιο. Θα περιμένω να δω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα κ μετά θα δηλώσω παραίτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 172 173174 175 176 268>