Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ειδικοί φρουροί (ΕΦ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 29>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
laz_3 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2009
Θέση: Greece
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση laz_3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ειδικοί φρουροί (ΕΦ)
    Αποστολή: 24/Αυγούστου/2009 ώρα 21:47
Τι θελεις για να γινεις ειδικος φρουρος;
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 409
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 04:13
Αρχικά αποστάλθηκε από laz_3 laz_3 Έγραψε:

Τι θελεις για να γινεις ειδικος φρουρος;
το γουσταρεις το επαγγελμα αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή
laz_3 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση laz_3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 15:45
Οχι απλως θελω να μαθω καποια πραγματα σχετικα με αυτο το επαγγελμα
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 18:30

Οχι απλως θελω να μαθω καποια πραγματα σχετικα με αυτο το επαγγελμα
αστο καλυτερα αφου δεν το γουσταρεις θα τα παρατησεις πριν ορκιστεις πιστεψε με... Ειναι πολλα τα ατομα που το κανουν αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 18:53
Γιατι φιλε μου; Επειδη ενδιαφερομαι εγω απο ποια αποψη Το λες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 19:15
Αρχικά αποστάλθηκε από xxxxx xxxxx Έγραψε:

Γιατι φιλε μου; Επειδη ενδιαφερομαι εγω απο ποια αποψη Το λες;
ειναι πολλοι αυτοι που τα παρατανε γιατι πανε για την επαγγελματικη αποκατασταση και οταν μπαινουν στο σωμα συναντανε πραγματα που δεν το περιμεναν... Για αυτο αμα δεν το γουσταρεις μην κανεις τον κοπο να κανεις τα χαρτια σου... Τζαμπα χρονο θα χασεις...
Επιστροφή στην κορυφή
laz_3 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση laz_3 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 20:27
Ευχαριστω πολλυ φιλε... Απλως ψαχνομαι για δουλεια
που εχει σιγουρο μισθο
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2009 ώρα 23:43

Ευχαριστω πολλυ φιλε... Απλως ψαχνομαι για δουλεια
που εχει σιγουρο μισθο
γιατι παλικαρι μου θελεις να γινεις στοχος για σιγουρο μισθο; Βρες αλλο επαγγελμα... Αν μπεις στο σωμα αυτο χωρις να το γουσταρεις κακο στο σωμα κανεις με αυτην την νοοτροπια...
Επιστροφή στην κορυφή
nasa Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nasa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 02:57
Παιδια καλησπερα! Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια πανω στο θεμα των ειδικων φρουρων. Εχω αρχισει να σκεφτομαι πολυ εντονα οτι στην επομενη προκυρηξη να κανω τα χαρτια μ! Ηθελα πληροφοριες σχετικα με το θεμα. Δλδ: Αντε κ μπηκα, παω για εκπαιδευση καπου λογικα ετσι; Για ποσο καιρο ξερετε;
επισης μετα ειναι σιγουρο οτι θα μαι στο α. Τ της περιοχης μ (ειμαι απο αττικη).
τα αθληματα ειναι ευκολα αν εχεις να γυμναστεις καποια χρονια;
οσες πληροφοριες εχετε παρακαλω μεταδωστε τις. Φωτιστε με κοινοσ. Χαχα! Ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 13:46
Αρχικά αποστάλθηκε από nasa nasa Έγραψε:

Παιδια καλησπερα! Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια πανω στο θεμα των ειδικων φρουρων. Εχω αρχισει να σκεφτομαι πολυ εντονα οτι στην επομενη προκυρηξη να κανω τα χαρτια μ! Ηθελα πληροφοριες σχετικα με το θεμα. Δλδ: Αντε κ μπηκα, παω για εκπαιδευση καπου λογικα ετσι; Για ποσο καιρο ξερετε;
επισης μετα ειναι σιγουρο οτι θα μαι στο α. Τ της περιοχης μ (ειμαι απο αττικη).
τα αθληματα ειναι ευκολα αν εχεις να γυμναστεις καποια χρονια;
οσες πληροφοριες εχετε παρακαλω μεταδωστε τις. Φωτιστε με κοινοσ. Χαχα! Ευχαριστω...
αν δεν το γουσταρεις θα τα παρατησεις πριν ορκιστεις να το ξερεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:54
Για τις γυναίκες είναι ακόμα ποιο δύσκολο που δεν έχουνε πάει στρατό.
Επιστροφή στην κορυφή
nasa Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nasa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:49
Αντι να μου λετε αυτα ειναι δυνατον να απαντηθουν τα ερωτηματα μου. Γυναικα ειμαι θα τα καταφερω...
Επιστροφή στην κορυφή
dionisis7 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 16
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dionisis7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:04

1) Ένας φίλος μου που μπήκε με την πρόσφατη προκήρυξη έκανε 2 μήνες εκπαίδευση στην Ξάνθη.
2) Τον φέρανε σε τμήμα της περιφέρειας του. Όχι στο τμήμα της περιοχής του.
3) Επειδή είχα πάει στα αθλήματα να τον δω. Αν έχεις ασχοληθεί δεν θα ιδρώσεις για να τα περάσεις.

Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:22

Αντι να μου λετε αυτα ειναι δυνατον να απαντηθουν τα ερωτηματα μου. Γυναικα ειμαι θα τα καταφερω...
to 90% των γυναικων κοβεται στο 1000λιαρι...
Επιστροφή στην κορυφή
DimitrisGR Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 13/Νοεμβρίου/2009
Πόντοι: 150
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DimitrisGR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Νοεμβρίου/2009 ώρα 09:47
Εγω θέλω να ρωτήσω ενημερωτικα αν απο Ε. Φ. Υπάρχει δυνατότητα να γίνει ένταξη σε επίλεκτα σώματα της ΕΛ. ΑΣ. Δηλαδη αν μπορεις να δηλώσεις για Αντιτρομοκρατικη, Δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος κλπ.
Εχω μια α' πληροφορηση οτι πρέπει να εισαι με βαθμό αδαδημίες της ΕΛ. ΑΣ.(Αστυφύλακας + άνω) για να μπορέσεις να επιλεγείς για κάτι τέτοιο και απο Ε. Φ. Δεν είναι εφικτο.
Έχει κάποιος να προσθέσει κάτι σχετικά με αυτο;
Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 29>