Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

174 ΜΕΑ/ΑΠ - Αλεξανδρούπολη

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ElefK Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Μαΐου/2018
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ElefK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 174 ΜΕΑ/ΑΠ - Αλεξανδρούπολη
    Αποστολή: 02/Μαΐου/2018 ώρα 02:33
Παιδιά Καλημέρα, ψάχνοντας για τη συγκεκριμένη μονάδα δε βρήκα καμία καταχώρηση αλλά ούτε και διεύθυνση στον χάρτη για το που βρίσκεται. Μετά την κατάταξή μου στις Φέρες έχω ως μονάδα τοποθέτησης την 174 μεα/απ. Γνωρίζει κανείς τί παίζει εκεί, που βρίσκεται κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
ElefK Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Μαΐου/2018
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ElefK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαΐου/2018 ώρα 01:47
Απ ' ότι βλέπω δεν υπάρχει άνθρωπος να ξέρει τί παίζει μ 'αυτήν τη μονάδα.
Επιστροφή στην κορυφή
Skti Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Skti Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Αυγούστου/2018 ώρα 23:42
Φίλε μπαίνω στο 174 ΜΕΑ/ΑΠ μήπως μπορείς να μου πεις που είναι;18 Σεπτεβρη παρουσιάζομαι Κάβησο και μετά με στένουν εκει
Επιστροφή στην κορυφή
oldsoldier Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 17/Μαρτίου/2015
Πόντοι: 325
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση oldsoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 02:46
Στο στρατόπεδο Ιωάννου είναι η 174 ΜΕΑ/ΑΠ. Τουλάχιστον αυτό θυμάμαι από τη θητεία μου στην Αλεξανδρούπολη πριν τέσσερα χρόνια, αν και ήμουν σε άλλο γειτονικό στρατόπεδο. Νομίζω ότι δεν έχει αλλάξει κάτι!

Δεν ξέρω αν σας μεταφέρουν μετά την παρουσίαση και την ορκομωσία με δικά τους μέσα, όπως γινόταν παλαιότερα, αλλά αν δεν ισχύει πλέον αυτό θα πας στην Αλεξανδρούπολη στο ΚΤΕΛ και θα πάρεις ένα ταξί να σε πάει στο στρατόπεδο γιατί θέλει αρκετό περπάτημα το συγκεκεκριμένο, αλλά και τα υπόλοιπα τέσσερα στρατόπεδα της πόλης.
Επιστροφή στην κορυφή
Skti Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Skti Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 19:33
Ευχαριστω πολυ! Ενας φιλος μπαινει 138 μεα. Και αυτο λεει στρατοπεδο ιωαννου ειναι. Μου φανηκε περιεργο να είμαστε στο ιδιο για αυτο ρωτησα. Εχεις καμια ιδεα για το πως ειναι εκει ;
Επιστροφή στην κορυφή
oldsoldier Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 17/Μαρτίου/2015
Πόντοι: 325
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση oldsoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 20:36
Ήξερα ότι το 2014 ήταν από τα πιο χαλαρά στρατόπεδα στο νομό Έβρου. Εξαρτάται τι διοικητής υπάρχει, τι στελέχη υπάρχουν κλ. Αυτά κατά καιρούς αλλάζουν.

Σε ένα στρατόπεδο μπορεί να υπάρχουν μέσα πολλές μονάδες. Έτσι γίνεται και στο Ιωάννου και στα υπόλοιπα στρατόπεδα της Αλεξανδρούπολης (Ζήση, Κανδηλάπτη, Γιαννούλη, Πατσούκα) γι'αυτό και θα είναι κι ο άλλος στο ίδιο στρατόπεδο άσχετως αν είναι σε άλλη μονάδα. Ισχύει αυτό που λες ότι και η 138 ΑΚ/ΜΜΠ εκεί είναι!
Επιστροφή στην κορυφή
Sketos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Sketos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 13:29
Παιδιά εγώ το 2009 ήμουν στην 174 μεαπ και είχαμε άλλες δύο μονάδες μέσα απλά δεν θυμάμαι ποιες ήταν είναι στο στρατόπεδο ιωάννου και είναι κολλητά με του ζήση.
Επιστροφή στην κορυφή
Somak Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Somak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:21
Φίλε το 14 ήμουν και εγώ 330 σειρά Ποιος είσαι μπας και κάναμε μαζί θητεία
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση