Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45 6 7>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2018 ώρα 17:15
Μίλησα με το στρατόπεδο και μου είπανε ότι θα υπάρχει όχημα του στρατού στο αερόδρομιο για τους φαντάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Τζιμης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τζιμης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2018 ώρα 21:41
Φίλε 19 μπαίνω και εγώ από Τρίκαλα άμα θες μπαινουμε μαζί.
Επιστροφή στην κορυφή
athanakn Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2018
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση athanakn Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 19:09
Έπειτα από την εμπειρία μου σε αυτό το στρατόπεδο έχω να πω πως πρόκειται για ένα αρκετά καλό στρατόπεδο. Ζέστη στο θάλαμο, καλό φαγητό και σχετικά οργανωμένο.
Επιστροφή στην κορυφή
Σήφης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σήφης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 18:52
Μπαίνω και εγώ στου Βογιατζή 5/2/19 οποιος παει με πουλμαν ας επικοινωνήσει μαζί μου να μην είμαστε μόνοι στο sifisvoskakis@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2019 ώρα 15:34
Καλησπερα παιδια, ειμαι απο Αθηνα και παρουσιαζομαι στις 4/2 στο στρατοπεδο υπλγου βογιατζη στην καβησο, υπαρχει μηπως κανενας που να μπαινει την ιδια μερα μηπως παμε μαζι;
Επιστροφή στην κορυφή
DIM ALEX Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DIM ALEX Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2019 ώρα 18:50
Καλησπερα παιδια και εγω παρουσιαζομαι στις 6/2/2019 στο στρατοπεδο βογιατζη νικολαου (καβησσος εβρου) μοναδα 23 ευπ

γνωριζεις κανεις να μου δωσει πληροφοριες για το πως μπορω να παω απο καρδιτσα σε αυτο το μερος; και γενικοτερα οποιαδηποτε αλλη πληροφορια;

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Marios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Marios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2019 ώρα 05:01
Καλησπερα παιδια παρουσιαζομαι 5/2/19 στο στρ/δο Βογιατζή απο Αθηνα. Εχει κανενας καμια ιδεα για το πως παμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Σήφης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σήφης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2019 ώρα 22:53
Παιδιά εγώ με κτελ θα πάω, θα φυγω 4/2 με το κτελ που φευγει 8:30. Απλά περιμένω να πάω φρουραρχείο να βγάλω φύλο πορείας αν και στα κτελ μου είπαν ότι ισχύει το φύλο πορείας μόνο για τρένο.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10477
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2019 ώρα 00:10
Υπάρχει και αντίστοιχο θέμα στις συναντήσεις πριν την κατάταξη.

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)
Επιστροφή στην κορυφή
Marios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Marios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2019 ώρα 03:14
Αρχικά αποστάλθηκε από Σήφης Σήφης Έγραψε:

Παιδιά εγώ με κτελ θα πάω, θα φυγω 4/2 με το κτελ που φευγει 8:30. Απλά περιμένω να πάω φρουραρχείο να βγάλω φύλο πορείας αν και στα κτελ μου είπαν ότι ισχύει το φύλο πορείας μόνο για τρένο.

φιλε σου εχω στειλει μαιλ να μιλησουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas444 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Οκτωβρίου/2017
Θέση: Στρατιώτης
Πόντοι: 38
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas444 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 12:38
Παιδιά και εγώ στις 5/2 παρουσιάζομαι στρατόπεδο Βογιατζή. Από Αθήνα. Θα ανέβω με τρένο. Είναι κανείς άλλος για εκείνη την μέρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Μαριος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαριος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 17:32
Καλησπερα φιλε και εγω 5-2 εχεις καποιο φβ να μιλησουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas444 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Οκτωβρίου/2017
Θέση: Στρατιώτης
Πόντοι: 38
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas444 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:39
Αρχικά αποστάλθηκε από Μαριος Μαριος Έγραψε:

Καλησπερα φιλε και εγω 5-2 εχεις καποιο φβ να μιλησουμε;

Στείλε μου το e-mail σου για να επικοινωνήσουμε από εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Marios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Marios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:49
m4ri0s07@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Michael 27 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Ιανουαρίου/2019
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Michael 27 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2019 ώρα 00:08
Παιδια Καλησπέρα καλή θητεία σε όλους. Εγω παρουσιάζομαι στις 5-02 στο στρατοπεδο Βογιατζή Νικολαου και από κει στην 289 στην Σαμοθράκη. Φέυγω από Αθήνα στις 4 του Φλεβάρη απλά ακομα δεν εχω αποφασίσει αν θα πάω με αεροπλάνο η τρένο όποιος φεύγει την ίδια μέρα ας μου στείλει Στο email 4everwe28@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45 6 7>