Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
thesprotos Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2018
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 16
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση thesprotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2018 ώρα 16:31
Αρχικά αποστάλθηκε από thesprotos thesprotos Έγραψε:

Χαίρετε!
Παρουσιάζομαι στο ΣΥΠΟ: Στρδο «Επχου Προκοπίδη Θωμά» στ' ΕΣΣΟ 2018. Στη μονάδα τοποθέτησης γράφει:501 Μ/Κ ΤΠ/ΕΟΔ. Γνωρίζει κάποιος κάτι ως προς αυτό; Είμαι εξ αναβολής υγείας.

Δεν ξέρει κανείς; Κάποιος που να άκουσε κάτι ή να ήταν στην ίδια κατάσταση με εμένα;
Επιστροφή στην κορυφή
Δ ΕΣΣΟ 2018 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Οκτωβρίου/2018
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δ ΕΣΣΟ 2018 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2018 ώρα 15:49
Παιδιά καλησπέρα μου, μπήκα στην στρατολογία και μου λέει ότι παρουσιάζομαι στο 595 αερομεταφερομενο ταγμα ( κιλκις) αλλά στο σημείωμα κατάταξης μου λέει στρατόπεδο ζωγκου (ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ) ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΉΣΕΙΣ 501 Μ/Κ ΤΠ.. Δεν έχω καταλάβει τι γίνετε... Πώς γίνετε να γίνω κόκκινο μπερες που θέλω ξέρει κάποιος?; Και πως είναι εκεί στην Σάντα γιατί δν έχω ακούσει κ τα καλύτερα... Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
georgech Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Νοεμβρίου/2018
Θέση: Στρατιωτης
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση georgech Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 20:42
Καλησπερα και εγω παρουσιαζομαι στης 14 στο ζωγκου και μετα μου εχει μοναδα τοποθετησεις στο ραμναλη στο περιβολακι διπλανο χωριο αλλα δεν ξερω τι φαση. Δεν ειμαι αερομεταφερομενη θα μας πανε εκει για κανα 2 μερες και μετα μπουλο στης μοναδες Ασσυρο θα ορκιστουμε και μετα ο καθενας στην μοναδα του
Επιστροφή στην κορυφή
Θοδωρής Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θοδωρής Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2019 ώρα 20:11
Καλησπέρα, παρουσιάζομαι με την Εσσο Μαΐου στο στρτπδ προκοπιδη Θωμά, με μονάδα τοποθέτησης 501 μκ/ΤΠ εοδ.. Μήπως υπάρχουν κάποιες πληροφορίες όσον αφορά την μετακίνηση-δρομολόγια αλλά και το τι γίνετε με αυτή την μόναδα; επειδή είμαι από Φθιώτιδα και δεν ξέρω τίποτα.. Ευχαριστώ..
Επιστροφή στην κορυφή
George Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση George Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2019 ώρα 16:00
Χαίρετε παρουσιαζομαι στο 501 μκ στις 7/5 ξέρει κανείς τι παίζει πως είναι τα πράγματα εκεί τα στελέχη κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ηλίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ηλίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 21:04
Καλησπέρα είμαι εξ αναβολής έχω 36 μέρες ακόμα να υπηρετήσω και παρουσιάζομαι εδώ. Ξέρει κανείς τι παίζει σε αυτήν την περίπτωση; Θα κάνω την υπόλοιπη θητεία εδώ ή θα με στείλουν αλλού;
Επιστροφή στην κορυφή
Adam566 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 11/Φεβρουαρίου/2020
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Adam566 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 13:10
Καλησπέρα μάγκες τελείωσα την εκπαίδευση και παρουσιάζομαι την Δευτέρα 17-2 στην ασσηρο 507. Ειμαι Ι4 οποίος μπορεί να βοηθησει με πληροφορίες γενικοτερα θα του ήμουν ευγνώμων!! Εννοω τι παίζει με υπηρεσίες. μέσα-έξω, εγκαταστάσεις, γενικά η θητεία κτλ
Επιστροφή στην κορυφή
SakisAridaios Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Μαΐου/2020
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση SakisAridaios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2020 ώρα 21:17
Καλησπέρα μάγκες ποιός παρουσιάζεται 501 μκ Άσσηρος ; Ιούνιο
Επιστροφή στην κορυφή
supermario91 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Μαΐου/2020
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση supermario91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2020 ώρα 10:52
Εγώ φίλε, ήταν να παρουσιαστώ χτες και πήγα με τεστ από το εξωτερικό που ήταν αρνητικό στις 2 του μηνός και δεν με δέχτηκαν, μου είπαν πρέπει να μπεις σε καραντίνα και να έρθεις αφότου έχεις συμπληρώσει 7 μέρες. Για πότε είσαι εσύ να παρουσιαστείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Τάσος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τάσος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2020 ώρα 03:27
Φίλε Νικο 211 είμουν και εγώ το 1992 στην Ηγουμενίτσα και έπειτα στα Γιαννιτσά και στο 501 ΜΤΠ. Είμουν σειρά 91 Δ 213 σειρά
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12