Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

643 ΤΕ - Χίος

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
NIKOS35 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Μαΐου/2015
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση NIKOS35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 643 ΤΕ - Χίος
    Αποστολή: 01/Ιουνίου/2015 ώρα 15:32
Καλησπέρα σας και καλό μήνα. Είναι η δεύτερη φορά που στέλνω το συγκεκριμένο μνμ, και ζητ5ώ πληροφορίες, από κάποιο παιδί που' χει υπηρετήσει 643 ΤΕ Χίο, να μου πεί νεότερα για το τί γίνετε. Ο αδερφός μου πάει εκεί τέλος του μήνα και εγώ κατα πάσα πιθανότητα το Σεπτέμβρη. Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Νοεμβρίου/2014
Θέση: Παντού
Πόντοι: 266
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουνίου/2015 ώρα 16:21
Αρχικά αποστάλθηκε από NIKOS35 NIKOS35 Έγραψε:

Καλησπέρα σας και καλό μήνα. Είναι η δεύτερη φορά που στέλνω το συγκεκριμένο μνμ, και ζητ5ώ πληροφορίες, από κάποιο παιδί που' χει υπηρετήσει 643 ΤΕ Χίο, να μου πεί νεότερα για το τί γίνετε. Ο αδερφός μου πάει εκεί τέλος του μήνα και εγώ κατα πάσα πιθανότητα το Σεπτέμβρη. Ευχαριστώ πολύ.

σαν μερος πρεπει να ναι γα___σε τα απο μια αναζητηση που εκανα στο νετ σαν μοναδα ειναι θεμα του στρατοπεδαρχη αν ειναι κομπλε κ εχει κοσμο θα κανει ζωαρα αλλιως
Πολίτης !!!336 !!!
Επιστροφή στην κορυφή
stathisPFC Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Ιουνίου/2015
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stathisPFC Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2015 ώρα 14:02
Πως ειναι εκει?
Επιστροφή στην κορυφή
kwstas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kwstas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Δεκεμβρίου/2015 ώρα 09:23
Το καλυτερο στρατοπεδο της Χιου!
Επιστροφή στην κορυφή
stathisPFC Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Ιουνίου/2015
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stathisPFC Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2016 ώρα 16:02
Αρχικά αποστάλθηκε από kwstas kwstas Έγραψε:

Το καλυτερο στρατοπεδο της Χιου!

Τα παραλες... Αλλα ετσι ειναι ! Μην ακουτε τιποτα!643ΤΕ μονο !
Επιστροφή στην κορυφή
nikosp Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2016
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikosp Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Οκτωβρίου/2016 ώρα 15:44
Παιδιά με στέλνουν κι μένα εκεί όπου να ναι. Μπορεί να μας πει κανείς τι κατάσταση επικρατεί στη μονάδα τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Σηφης Χανιά Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σηφης Χανιά Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 00:03
Υπηρετησα 643 ΤΕ το 1989-1990 11 μήνες 200 σειρά λοχίας πολυβολητής με διοικητή τον Τσαρούχα τον Αριστείδη. Δικαιος αξιωματικός και σωστός απέναντι στους φαντάρους αλλά κοπέλια τρέξιμο καί ασκήσεις φούλ, δεν έπαιρνες ανάσα, δεν υπάρχουνε λόγια για το τι γινότανε, μαύρη μαυρίλα πλάκωσε και οι φυλακέςπέφτανε σύννεφο, καλό βράδυ από Χανιά
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΗΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΧΡΗΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:44
Υπηρέτησα 89/91. Σειρά 203 Είχε τρέξιμο πορείες Πήδημα κανονικό Αλλά ευχαρίστως τώρα ξαναπηγαίναμε
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση