Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τι έγγραφα χρειάζομαι για την κατάταξη;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
George_Trls Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 671
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση George_Trls Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 23:40
Ρε παιδιά, η ακτινογραφία θώρακος που αναφέρει, θέλει απο δημόσιο αποκλειστικά ή μπορώ μεσω ιδιωτικού να μην περιμενω 3 βδομάδες για ραντεβου ή δεν ξερω γω τι λόγω της κατάστασης
Επιστροφή στην κορυφή
Xarzav Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Απριλίου/2021
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xarzav Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2021 ώρα 23:00
Γεια σας!
Παρουσιαζομαι τον Μάιο στα Γιάννενα στο ΥΕΑ. Ήθελα να ρωτήσω οτι εκτος απο το πτυχίο μου (Βιολογιας) πρέπει να εχω δικαιολογητικα και για το χρόνο που εχω δουλεψει ως βιολογος; Γιατι δηλωσα στο ερωτηματολόγιο ότι εχω ενα χρονο που δουλευα, αλλα δουλευα μαυρα (ιδιαιτερα) και δεν μπορω να το δικαιολογήσω/ αποδειξω καπως. Αν υπάρχει πρόβλημα με αυτο και αν ναι πως μπορω να το λυσω;
Σας ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 34
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2021 ώρα 13:51
Καλησπέρα σε όλους. Είχα καταθέσει βεβάιωση σπουδών όταν διέκοψα την αναβολή μου πριν 3 μήνες. Τώρα πλέον έχω και το πτυχίο στα χέρια μου. Πρέπει να το καταθέσω και αυτό ή είμαι οκ με την βεβαίωση που κατέθεσα τότε; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Panosss Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 04/Απριλίου/2016
Θέση: Εμπροσθοφυλακή
Πόντοι: 82
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panosss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2021 ώρα 13:58
Καλησπέρα. Θεωρώ ότι θα στο ζητήσουν στη μονάδα.
Ω ξειν', αγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ότι τήδε κείμεθα τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2021 ώρα 14:04
Εντάξει, οπότε μπορώ να το καταθέσω και ηλεκτρονικά μέσω του stratologia.gr, έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή
Panosss Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panosss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2021 ώρα 17:43
Εφόσον στο επιτρέπει το σύστημα να το κάνεις, προχώρα. Θεωρώ όμως πως είναι το ίδιο και το αυτό. Δηλαδή είτε το κάνεις μέσω του site είτε το δώσεις εκεί θα σημαίνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.
Ω ξειν', αγγέλλειν Λακεδαιμονίοις ότι τήδε κείμεθα τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 11:20
Στην κατάταξη που ζητάει ΑΦΜ, ΑΜΚΑ αυτά μπορώ να τα δείξω και μέσω του Ε1, σωστά; Επειδή αναγράφονται και τα δύο πάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Panosss Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panosss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 12:13
Καλημέρα Νίκο.
Το ΑΦΜ και το ΑΜΚΑ το δείχνεις μέσω της βεβαίωσης απόδοσης ΑΦΜ και ΑΜΚΑ αντίστοιχα. Δεν είμαι 100% σίγουρος εάν στο δεχτούν μέσω του Ε1. Τις βεβαιώσεις αυτές μπορείς εύκολα να τις εκδώσεις μέσω του gov.gr
Ελπίζω να σε βοήθησα.

Επεξεργάστηκε από Panosss - 28/Αυγούστου/2021 ώρα 17:03
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2021 ώρα 12:31
Πάντως στο δικό μας ΣΥΠΟ αρκούσε να τα ξέρεις απεξω και να τους τα πεις. Μπαίνουν εκατοντάδες άτομα κάθε μέρα και δε κάθονται να κοιτάζουν χαρτιά...
Επιστροφή στην κορυφή
Nick232 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 21/Οκτωβρίου/2021
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nick232 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:54
Καλησπέρα σας γνωρίζει κάνεις αν λειτουργεί η ιστοσελίδα parousiasi army για αυτούς που θα καταταγούν με την Α Εσσο 2022 ή πότε θα λειτουργήσει ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com