Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΕπιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Irini Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;
    Αποστολή: 25/Μαΐου/2020 ώρα 22:11
Γεια σας
Ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε, επιτρέπεται να έχεις τατουαζ για τη σχολή πυροσβεστικής; Ξέρω οτι στις στρατιωτικές σχολές κόβονται. Είναι σε εμφανές σημείο γι'αυτό ρωτάω. Στη προκήρυξη δεν αναφέρει τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος πυροσβεστης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαΐου/2020 ώρα 23:07
Καλησπερα Ειρηνη. Σε σημεια που δεν φαινεται με την καλοκαιρινη στολη δεν υπαρχει θεμα. Εγω εχω σειρες μου που εχουν αλλα δεν φαινεται κατι... Κ εγω θελω να κανω αλλα μολις τελειωσω τη σχολη θα κανω. Καλο βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2020 ώρα 15:31
Νίκο ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δυστυχώς είναι σε σημείο που φαίνεται... Σκεφτόμαστε να το αφαιρέσει αλλά δεν προλαβαίνουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
μαριαννα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2020 ώρα 19:40
Αρχικά αποστάλθηκε από Ειρήνη Ειρήνη Έγραψε:

Νίκο ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δυστυχώς είναι σε σημείο που φαίνεται... Σκεφτόμαστε να το αφαιρέσει αλλά δεν προλαβαίνουμε...

πριν το κανεις δεν το ειχες σκεφτει;
Επιστροφή στην κορυφή
Δεσποινιώ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2020 ώρα 21:00
Ξαφνικά θυμηθήκατε τα σώματα ασφαλείας και τρέχετε τώρα να "σβήσετε" τα ταττού όλες σας.
Έλεος κοριτσάκια.
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαΐου/2020 ώρα 10:28
Ποιός σας είπε ότι ρωτάω για εμένα; για τον γιο μου που δίνει πανελλήνιες ρωτάω. Και προφανώς δεν το γνώριζα... μην βιάζεστε να κρίνετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαΐου/2020 ώρα 10:31
Μαριάννα καλημέρα. Δεν είναι για εμένα. Δίνει ο γιος μου πανελλήνιες και δεν ήξερα αν επιτρέπεται. Γι αυτό ρωτησα
Επιστροφή στην κορυφή
Μαριάννα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαΐου/2020 ώρα 23:47
Αρχικά αποστάλθηκε από Ειρήνη Ειρήνη Έγραψε:

Μαριάννα καλημέρα. Δεν είναι για εμένα. Δίνει ο γιος μου πανελλήνιες και δεν ήξερα αν επιτρέπεται. Γι αυτό ρωτησα
τώρα με το ίντερνετ δεν δικαιολογηστε να μην ξέρετε! τόσο μικρός έκανε και αυτός τατουάζ
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 15:11
Δεν σας επιτρέπω να μου κουνάτε το δάχτυλο για το τι θα έπρεπε να κάνει το παιδί μου! Αν μπορείτε να δώσετε απαντηση στο ερώτημά μου εχει καλως αλλιως μην ασχολειστε. Βγαλτε αλλου τη χολή σας!
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρήνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 15:18
Επίσης αν διαβάσατε καλά λέω ότι γνωρίζω τι ισχύει για τις στρατιωτικές σχολές. Και ρωτάω συγκεκριμένα για την πυροσβεστική. Δεν βρήκα απάντηση στο ιντερνετ και μπήκα στο forum. Για την πυροσβεστική μιλάω πάντα...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com