Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ρωσία vs Τουρκία

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
΄ΟΧΙ΄ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΄ΟΧΙ΄ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ρωσία vs Τουρκία
    Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2012 ώρα 00:34
Να ρωτησω κατι και θελω να μου απαντησουν οσοι ξερουν.
αν γινοταν πολεμος ρωσςια τουρκια ποιο σωμα θα εστελνες να πολεμησει;
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1556
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2012 ώρα 13:00
Τους Ουρουκ Χαι
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 11011
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2012 ώρα 13:33
Εγώ θα έστελνα τις 'κουβαρίστρες' και τις 'μοδίστρες' να ξεκληριστούν, γιατί όλο λουφάρουν και μου τι σπάνε.
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 1556
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2012 ώρα 15:38
Κακιες!
Επιστροφή στην κορυφή
dimitrism Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Νοεμβρίου/2012
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitrism Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2012 ώρα 14:23
Χαχα καλος!

Ναυτικο και αεροπορια, τα αλλα δεν τα λεω.
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 3191
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2012 ώρα 16:12
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr yandr Έγραψε:

Εγώ θα έστελνα τις 'κουβαρίστρες' και τις 'μοδίστρες' να ξεκληριστούν, γιατί όλο λουφάρουν και μου τι σπάνε.
Γιατί βρε λουφάρουν ;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
Θέση: Εμπ. Ναυτικό
Πόντοι: 3047
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2012 ώρα 03:49
Αρχικά αποστάλθηκε από Signaller Signaller Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από yandr yandr Έγραψε:

Γιατί βρε λουφάρουν ;

Άμα δεν έρθει η καναδέζα με τα σάντουιτς Στεργίου δεν ξεκινάει ο πόλεμος αφού τα ξέρεις στον ίδιο στρατό υπηρετήσαμε
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 3191
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Νοεμβρίου/2012 ώρα 10:11
Αρχικά αποστάλθηκε από dn24 dn24 Έγραψε:

Άμα δεν έρθει η καναδέζα με τα σάντουιτς Στεργίου δεν ξεκινάει ο πόλεμος αφού τα ξέρεις στον ίδιο στρατό υπηρετήσαμε
Τα κρουασάν τα Ντόλτσε τσακίζαμε εμείς οι διαβιβαστές στη Μυτιλήνη
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
Soap Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Μαΐου/2015
Πόντοι: 240
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Soap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2015 ώρα 03:32
Παρομοίως στη Χίο, στο 3ο ΕΤΕΘ φίλε.Dolce δύναμη! Γύρω στο ένα ευρώ είχανε, δε θυμάμαι ακριβώς. Βρήκα Dolce σε ένα περίπτερο πολύ αργότερα όταν είχα απολυθεί και το χε 2 ευρώ ο περιπτεράς. Ξενέρωσα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com