Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Aρμενιστής (Ναυτικό)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1556
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 16:44
Σε ποιον;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11671
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 16:45
Στον λογαριασμό σου... Έχουν κατατεθεί ήδη (Γνώριζα βλέπεις).
Επιστροφή στην κορυφή
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 16:48
Εχει μπλοκαρει το συστημα και δε βλεπω on line
Επιστροφή στην κορυφή
KATZKI Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KATZKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:27

Επιστροφή στην κορυφή
KTAZKI Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KTAZKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:33
Γεια σας. θα ηθελα να ρωτησω αν η ειδικοτητα διαχ/λογιστικου ειναι καλη. αν εχει και αυτη η ειδικοτητα πολλα ταξιδια. επισεις στα αθληματα για τις γυναικες αν ειναι λιγο ελαστικοι σε σχεση με τους αντρες; Και οταν λεμε ταξιδια, για ποσες μερες συνεχομενες θα ειναι;

Επιστροφή στην κορυφή
Πέγκυ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέγκυ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:34
Παιδιά εγώ πιστεύω πως όποιος υπέβαλε την αίτηση ξέριε τι θέλει τι είναι ικανός να κάνει και που μπορεί να φτάσει! Δεν υπάρχει δε μπορώ ΔΕ θέλω υπάρχει! Επίσης πιστεύω πως όλοι θα περάσουμε (με το καλό να μπούμε) από εκπαίδευση εκει θα μαθουμε οτι δεν ξερουμε! ... Και φυσικά δε γνωρίσω από πολεμικά αλλα είμαι πρόθυμη να μάθω όπως έμαθα να δουλεύω και στα εμπορικα επιβατηγα πλοια... Αυτή είναι η άποψη μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:36
Αν επιτρεπεται, ως τι εργαζοσουν στα εμπορικα πλοια;
Επιστροφή στην κορυφή
Πέγκυ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέγκυ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:47

Ως επίκουρος...

Επιστροφή στην κορυφή
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:52
Δηλαδη;
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 5771
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:54
Συγνωμη επειδη διακατεχομαι απο αγνοια τι ειναι ο επικουρος;
Επιστροφή στην κορυφή
Πέγκυ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέγκυ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:08
Το << Σκυλι >> Του βαποριου... Ξυπναει στις 6 το πρωι Πας Αποθηκη κουβαλας τα τσουβαλια με τα σεντονια και τα πας στις καμπινες, επιστρεφεις τα απλυτα που εχει ξεστρωσει ο καμαρωτος στην αποθηκη. Στις καμπινες μαζευεις τα σκουπιδια, πλενεις τα μπανια καθαριζεις με την ηλ. Σκουπα πας μετα στην ρεσεψιον για να κουβαλησεις νερα-αναψυκτικα και μετα φορας τα καλα σου και πας να κανεις σκοπια στις σκαλες που μπενουν επιβατες. Ύστερα με τα φορας τα παλια ρουχα και πας λατζα μεχρι τις 12-1 και οταν τελειωσεις υπνο, κανεις μια Φορα την εβδομαδα γυμνασιο επισης 2 φορες τον μηνα κανεις βαρδια στην ρεσεψιον...full time job!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:36
Αρχικά αποστάλθηκε από Πέγκυ Πέγκυ Έγραψε:

Το << Σκυλι >> Του βαποριου... Ξυπναει στις 6 το πρωι Πας Αποθηκη κουβαλας τα τσουβαλια με τα σεντονια και τα πας στις καμπινες, επιστρεφεις τα απλυτα που εχει ξεστρωσει ο καμαρωτος στην αποθηκη. Στις καμπινες μαζευεις τα σκουπιδια, πλενεις τα μπανια καθαριζεις με την ηλ. Σκουπα πας μετα στην ρεσεψιον για να κουβαλησεις νερα-αναψυκτικα και μετα φορας τα καλα σου και πας να κανεις σκοπια στις σκαλες που μπενουν επιβατες. Ύστερα με τα φορας τα παλια ρουχα και πας λατζα μεχρι τις 12-1 και οταν τελειωσεις υπνο, κανεις μια Φορα την εβδομαδα γυμνασιο επισης 2 φορες τον μηνα κανεις βαρδια στην ρεσεψιον...full time job!

Γειά σου συνάδελφε. Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Έχω δουλέψει και εγώ ώς Επίκουρος ένα καλοκαιρι Στις γραμμές των Μινοικών (Paciphae palace άν γνωρίζεις).
Είναι όντως πολύ απαιτική και δύσκολη δουλειά... Φαίνεσαι ψημένο άτομο (όσον αφορά το εργασιακό).
Καλή κατάταξη να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Πέγκυ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέγκυ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 13:18
Μακάρι να είμαστε συνάδελφοι στο πολεμικό!:) ... Εγώ ήμουν FESTOS Μινωικές, καλοκάιρι
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:35
Να σαι καλά!
Μακάρι.
Επιστροφή στην κορυφή
Πέγκυ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέγκυ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:07
Καλά όσο είμαι αυτές τις μέρες αεροπορία και περνάω εξετάσεις ρωτάω τα παιδιά τι ειδικότητες έχουν στο Ναυτικό και βλέπω πως δεν υπάρχεις κανεις στη δική μου (αρμενιστής), αλλά ρωτάω και παιδιά γνωστούς μου στο Ναυτικό και εκεί παλι δεν την έχουν επιλέξει... Τι γίνεται κανείς για Αρμενιστής?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com