Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μόρα: ο μύθος του ύπνου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 15>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Kostas13 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Σεπτεμβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1064
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Nassos Nassos Έγραψε:

Έχετε παρατηρήσει ότι όταν κοιμάστε ανάσκελα μπορείτε και τρέχετε ή περπατάτε πιο εύκολα απ'ότι μπρούμητα;

δεν το εχω παρατηρησει αυτο. Αλλα για την μορα τη γνωμη εχεις;
Επιστροφή στην κορυφή
aias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 355
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:04
Σε "παρατηρουσε"; Ενιωσες οτι εσκυβε πανω σου, οτι απλα ειδες μια "αιωρηση";
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas13 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:05
Αρχικά αποστάλθηκε από cristi cristi Έγραψε:

Αλλο και τουτο παλι Δηλ αναλυσε το μας. Τι φταιει δηλ;
τι εννοεις; Γιατι δεν εμφανιζεται σε γυναικες;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 11025
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:05
Σε εμένα πάντως κάτι τέτοιο δεν μου έχει συμβεί.

Επιστροφή στην κορυφή
aias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:06

Ελατε βρε παιδια. Εγω δεν μπορω να πιστεψω σε τετοιου ειδους ξωτικα
ξωτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas13 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:07
Αρχικά αποστάλθηκε από αιας αιας Έγραψε:

Σε "παρατηρουσε"; Ενιωσες οτι εσκυβε πανω σου, οτι απλα ειδες μια "αιωρηση";
φιλε τρελα πραγματα. Με χτυπουσε στη πλατη 3 φορες και μου τραβουσε την κουβερτα ή με οτι αλλο σκεπαζομουν
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 5771
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:07
Ε μα τι; Ασε που φοβαμαι κιολας αλλα δεν πιστευω σε νεραιδες κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:08
Πυροβολισμό στη πλάτη έχετε νιώσει; Δάγκωμα σκύλου; Ότι πέφτετε από γκρεμό και ξυπνάτε αμέσως λές και πέφτεις στο σώμα σου;
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:10
Και ποιος Τα κανει καλε αυτα; Η μορα;
Επιστροφή στην κορυφή
aias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:10
Καλα κατα αρχην ξεπερασε το "μαυροφορεμενη γυναικα"... Δεν ισχυει. Στον ξυπνιο σου νομισες καμια φορα οτι το ειδες φευγαλεα;(μεσα στο σπιτι παντα).
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:11
Παιδια φευγω απο το θεμα γιατι φοβαμαι αυτα εγω.
Επιστροφή στην κορυφή
aias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Nassos Nassos Έγραψε:

Πυροβολισμό στη πλάτη έχετε νιώσει; Δάγκωμα σκύλου; Ότι πέφτετε από γκρεμό και ξυπνάτε αμέσως λές και πέφτεις στο σώμα σου;
να τον ψαξεις τον πυροβολισμο και το δαγκωμα στην πλατη οταν κοιμασαι ανασκελα... Γιατι εχεις και λιγο κοιλιτσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas13 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:12

Ε μα τι; Ασε που φοβαμαι κιολας αλλα δεν πιστευω σε νεραιδες κλπ
λενε οτι ηταν Μια Απτις κορες του αδαμ η οποια ειχε στο μυαλο της το sex και οτι εκανε sex με τον αδαμ. Ετσι Ο θεος την εξορισε Με αποτελεσμα να ζηταει εκδικηση απο αντρες
Επιστροφή στην κορυφή
aias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:12

Παιδια φευγω απο το θεμα γιατι φοβαμαι αυτα εγω.
ελα εδωωωω που παςςςςς...
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 04:12
Ναι έχω μια σαμπρελίτσα. Το δάγκωμα του σκύλου το ένιωσα στο αριστερό μου χέρι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 15>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com