Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Νέα Τάξη Πραγμάτων

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
pao-13 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 285
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pao-13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Αυγούστου/2013 ώρα 18:36
η αποψη μου ειναι πως οσοι πιστευουν ακομα στο δωδεκαθεο ειναι καποιοι οπισθοδρομικοι που δεν εχουν ακομα καταλαβει οτι οι Αρχαιοι ημων προγονοι επινοησαν το δωδεκαθεο επειδη πολυ απλα με τα μεσα που διεθεταν δεν μπορουσαν να εξηγησουν τα φυσικα φαινομενα και τα απεδιδαν σε θεους. ομως οπως και να εχει θα ερθει η ωρα που θα συμβει οτι ειναι να συμβει
Επιστροφή στην κορυφή
samloxias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Φεβρουαρίου/2013
Πόντοι: 363
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση samloxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2013 ώρα 15:23
Έτσι λές οτι το επινόησαν 'ε. Μάθε τότε. Από πάντα και τώρα οι επιστήμονες όλου του κόσμου, όταν θέλουνε να αντιμετωπίσουνε προβλήματα που δεν μπορούνε να τα λύσουνε-εξηγήσουνε, ανατρέχουν στα ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ κοίμενα και τους αρχαίους μας σοφούς. Άντε τώρα, τα ισοπεδώσαμε όλλα με τις γνώμες και τις αμάθειες. Πάντα φιλικά
Επιστροφή στην κορυφή
pao-13 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2013
Πόντοι: 285
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pao-13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2013 ώρα 16:56
φιλε μου λεω κατι διαφορετικο που ειναι λαθος ; δεν ειπα κατι για την Αρχαια Ελλαδα που να ειναι λαθος. Οι ΘΕΟΙ του Ολυμπου ειχαν επινοηθει απο τους ανθρωπους οταν εβλεπαν φαινομενα που δεν μπορουσαν να εξηγησουν. Δεν ειπα τιποτα για τον πολιτισμο μας , ουτε ηθελα να πω κατι αλλο. Εσυ μου λες για τους επιστημονες ενω εγω σου μιλαω για την μυθολογια και τους θεους , αυτο ειναι ολο.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com