Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΑΕΝ: Ποια θεωρείται καλύτερη σχολή;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Εύη Κωνσταντάκη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Εύη Κωνσταντάκη Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαρτίου/2021 ώρα 01:55
Γεια σας λέγομαι Εύη Κωνσταντάκη κατάγομαι από τη Ρόδο είμαι 19 χρονών και έχω τελειώσει το λύκειο με 15,8 θα ήθελα να μπω στο εμπορικό ναυτικό της Κρήτης είτε στα Χανιά είτε οπουδήποτε στην Κρήτη θα ήθελα να μάθω για φοιτητικές εστίες πόσο κοστίζουν τα δίδακτρα πόσο κοστίζουν και θα ήθελα να μάθω εάν γίνεται να κάνω εγγραφή και να έχω μία γνώμη θα μπορούσατε να μου πείτε την άποψή σας όσοι το δείτε αυτό
Σας ευχαριστώ πολύ, με
Εκτίμηση Έυη Κωνσταντάκη
Επιστροφή στην κορυφή
Μαρια Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαρια Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Απριλίου/2021 ώρα 20:31
Δηλαδή αν θες να περάσεις αεν Κρήτης τι πρέπει να κανείς
Επιστροφή στην κορυφή
Ακης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ακης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2021 ώρα 17:24
Στην κρητη υπάρχει μονο δημοσια σχολη αεν στα χανια στην οποια μπορεις να εισέλθεις μονο με πανελλήνιες πλεον, δεν κοστιζει τιποτα και για να μπεις στην εστια παει αναλογα με οικονομικα και οικογένειακα κριτήρια, αν μπεις εστια δεν πληρώνεις τιποτα για την διαμονη παρα μονο για την σιτηση σου
Επιστροφή στην κορυφή
Άννα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Άννα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 18:07
Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που σπουδάζει τώρα στην ΑΕΝ Κρήτης ή να είναι απόφοιτος της συγκεκριμένης σχολής για να μου λύσει κάποιες απορίες;
Επιστροφή στην κορυφή
IASON Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 25/Σεπτεμβρίου/2014
Θέση: Γ' Μηχανικός
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση IASON Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 01:42
Εχω τελειώσει μηχανικων στην ΑΕΝ Κρητης, πες μου αν μπορω να σε βοηθησω
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 8 910

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com