Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ικαρος στην Κύπρο

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Φαιδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φαιδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Ικαρος στην Κύπρο
    Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2021 ώρα 12:52
Ένα ιπτάμενος ικαρος στην Κύπρο τι κάνει;
Οδήγα μόνο ελικόπτερα;
Τι καθήκοντα έχουν;
Τι ωράριο;
Τι μισθό;
Μετά τις σπουδές τι δυνατότητες έχεις;

Επίσης εγώ είμαι Ελληνοκύπριος. Υπάρχει δυνατότητα όταν και αν τελειώσω την σχολη Ικάρων να μπορω υπηρετήσω και στον Ελληνικό και στον Κυπριακό Στρατό; Επειδή θα ήθελα να οδηγώ πολεμικά αεροπλάνα, αλλά θα ήθελα να υπηρετήσω και στον κυπριακο στρατό ο οποίος δεν έχει πολεμικά αεροπλάνα.
Επιστροφή στην κορυφή
μανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση μανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2021 ώρα 10:41
Αρχικά αποστάλθηκε από Φαιδρος Φαιδρος Έγραψε:

Ένα ιπτάμενος ικαρος στην Κύπρο τι κάνει;
Οδήγα μόνο ελικόπτερα;
Τι καθήκοντα έχουν;
Τι ωράριο;
Τι μισθό;
Μετά τις σπουδές τι δυνατότητες έχεις;

Επίσης εγώ είμαι Ελληνοκύπριος. Υπάρχει δυνατότητα όταν και αν τελειώσω την σχολη Ικάρων να μπορω υπηρετήσω και στον Ελληνικό και στον Κυπριακό Στρατό; Επειδή θα ήθελα να οδηγώ πολεμικά αεροπλάνα, αλλά θα ήθελα να υπηρετήσω και στον κυπριακο στρατό ο οποίος δεν έχει πολεμικά αεροπλάνα.

να πιλοταρεις λεγεται και οχι να οδηγεις
Επιστροφή στην κορυφή
Φαιδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φαιδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2021 ώρα 12:55
Ευχαριστώ για την διόρθωση
Επιστροφή στην κορυφή
Φαιδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φαιδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2021 ώρα 21:04
Παρακαλώ θα μπορούσε να μου απαντήσει όποιος ξέρει για να ενημερωθώ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com