Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 7>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Su-35 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 26/Απριλίου/2008
Θέση: Alpha Centauri
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3653
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Αυγούστου/2009 ώρα 02:34
Ανέστη κάνε αυτό που είπε ο Athan.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:20
Τι εννοειτε τους εκοψαν ρε παιδια; Εγω ξερω οτι κοβουν στην αρχη... (ι2 ι3 κτλ... Αλλο προβλημα υγειας) Μετα αν ΘΕΛΕΙΣ δεν φευγεις;
Επιστροφή στην κορυφή
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 18/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 104
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:53
Αρχικά αποστάλθηκε από Έγραψε:

Τι εννοειτε τους εκοψαν ρε παιδια; Εγω ξερω οτι κοβουν στην αρχη... (ι2 ι3 κτλ... Αλλο προβλημα υγειας) Μετα αν ΘΕΛΕΙΣ δεν φευγεις;
Δυστηχως φιλε μου (σπανια βεβαια) υπαρχουν περιπτωσεις που αν εχει μπει μεγαλη σειρα κοβουν στην τυχη; ! και το να ξαναπας ειναι μη αναστρεψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:58
Σε κάθε σειρά γίνετε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή
Alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:05
Καθηστε ρε παιδια... Τι σε καθε σειρα γινεται; Με λιγα λογια πρεπει να βαλω βυσμα για να ειμαι σιγουρος ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔ;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:11
E για να είσαι ήσυχος.
Επιστροφή στην κορυφή
Alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2010 ώρα 23:13
Εσυ δλδ φιλε εβαλες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΛΟΚ soldier Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 187
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΛΟΚ soldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2010 ώρα 04:19
Δηλαδή άμα γίνει πόλεμος, λέω άμα, την γαμ*σαμε!sorry κιόλας, αλλά...
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2010 ώρα 04:28
Αρχικά αποστάλθηκε από Alex Alex Έγραψε:

Εσυ δλδ φιλε εβαλες;

εγώ είχα παρουσιαστεί βόλο και έδωσα αθλήματα και με πήρανε πεύκο δεν χρειάστηκε να βάλω και δεν γούσταρα να βάλω έτσι κι'αλλιώς
Επιστροφή στην κορυφή
Alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2010 ώρα 04:43
Μαλλον με παρεξηγησατε μαγκες... Και εγω ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ να βαλω (δεν εχω εξαλλου αν ειχα δεν θα καθομουν εδω να προβληματιζομαι) απλα αυτο που με τρελενει ειναι οτι θελω ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΠΩ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ αλλα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι σχεδον ΟΛΑ σημερα ειναι με κωλοβυσμα...
Επιστροφή στην κορυφή
ΘΡΥΛΟΣ Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2010
Πόντοι: 386
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΘΡΥΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2010 ώρα 01:16

Κακος που υπαρχουνε βυματα τα βυσματα ειναι για της αδεφες

Επιστροφή στην κορυφή
John Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση John Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2010 ώρα 05:20
Θελω μια ντομπρα απαντηση χρειαζεται βυσμα για να πας αλεξιπτωτα; Γιατι εγω στο Forum διαβασα οτι θελουν μονο ατομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Hyper Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2010
Πόντοι: 1064
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hyper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2010 ώρα 21:32
Αρχικά αποστάλθηκε από Logan Logan Έγραψε:

Παιδιά όσοι μπείτε πεζονάυτες μακριά από Αυλώνα. Προσπαθήστε να σας στείλουν Βόλο. Οι λόγοι αναφέρονται εκτενέστατα στη σελίδα 56 του θέματος.
Το θεμα ειναι οτι λιγοι εχουν τα βισματα για πολυτελειες
Επιστροφή στην κορυφή
Logan Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Δεκεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 49
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Logan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2010 ώρα 21:46
Δε νομίζω ότι θα χριεαστείς βίσμα για να πας Βόλο. Πιο πιθανό μου φαίνεται ότι θα το χρειαστείς για να μείνεις Αυλώνα.
Επιστροφή στην κορυφή
joeyj Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2010
Πόντοι: 71
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση joeyj Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 17:51
παιδια εγω μπαινω μαλλον τον νοεμρβριο κ στην στρατολογια δηλωσα ειδικες δυναμεις κ συγκεκριμενα ΠΖΝς. ακουσα καπου οτι πρεπει να βαλω μεσο για να παω ειδικες δυναμεις!!! ειναι δυνατον; !! αφου λιγοι θελουν κ λιγοι μενουν στο τελος , ειναι δυνατον να μην με παρουν τελικα; πειτε μου σας παρακαλω!!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 7>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com