Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
KAITH Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2010
Θέση: αλεξ/πολη-βολος
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 430
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAITH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 16:20
Το ποσοι περασανε απο καθε πολη πως το μαθαινει κανεις; Απο στρατολογια?
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Επιστροφή στην κορυφή
Thomah Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thomah Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 17:58
Ναι απο την στρατολογία μου το είπανε
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 20:57
Κι εγώ πλήρωμα ερπυστριφόρου... Και σήμερα έμαθα οτι πάμε μεσολόγγ!
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 21:01
Θωμαή από καβάλα είσαι; Εγώ από ξάνθη και πλήρωμα ερπυστριοφόρου.
Επιστροφή στην κορυφή
paoloz Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 42
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση paoloz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 21:05
Ολοι και οι 260 για μεσολογγι σιγουρα?
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 21:07
Όλοι όσοι είναι πεζικό θα παρουσιαστούν αυλώνα και ίσως μετά να πάμε και αυλώνα.
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2010 ώρα 21:10
Συγνώμη ήθελα να πώ όλοι του πεζικού πάμε μεσολόγγι και μετά ίσως να πάμε και αυλώνα ίσως. Το σίγουρο είναι για μεσολόγγι.
Επιστροφή στην κορυφή
KAITH Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAITH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 01:21
Εγω πιστευω οτι θα κανουμε βασικη εκπαιδευση και το σχολειο του μαχητη στο μεσολογγι και μετα τους 2 μηνες στο τελος αυλωνα στα αρματα...
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Επιστροφή στην κορυφή
Thomah Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thomah Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 02:43
xanthi ναι πλήρωμα ερπυστριοφόρων πέρασα και παρουσιάζομαι Μεσολόγγι. Εγώ από Καβάλα είμαι
Επιστροφή στην κορυφή
anna Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 18:22
Ειμαι απο κομοτηνη και περασα πλ. Ερπυστριοφόρων πέρασα και παρουσιάζομαι Μεσολόγγι. Κατι φιλοι μου που δηλωσαν Α/Τ οπλων παρουσιαζοντε και αυτοι μεσολογγι. Μαλλον ολοι οι πεζικαριοι εκει θα παμε. Μια αλλη φιλη μου δηλωσε γαζοτρια και παει αυλωνα! Οτι να ναι
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 19:10
Θωμαή έχεις φεισμπουκ να σε κανω αντ; Μπορεις να το δώσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
KAITH Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAITH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 19:16
Αρχικά αποστάλθηκε από xanthi xanthi Έγραψε:

Θωμαή έχεις φεισμπουκ να σε κανω αντ; Μπορεις να το δώσεις;

σου εχω στειλει pm το πηρες; Εχω κι εγω την θωμαη στο facebook
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 19:19
Στειλε μου το δικό σου φεις να σε κάνω αντ θωμαή
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 19:23
Καίτη σε έκανα αντ στο φεις το είδες; Θωμαή στειλε να σε κάνω και σενα αντ συνάδελφοιιιιι
Επιστροφή στην κορυφή
xanthi Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xanthi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2010 ώρα 19:33
Κανείς δε θα μου απαντήσει;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com