Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλύτερο Πιστόλι

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Ερώτηση: Ποία πιστεύεται ότι είναι η καλυτερη κατασκεύαστρια εταιρεία πιστολιών
Ψήφος Επιλογή Ψηφοφορίας Ψήφοι Στατιστικά Ψηφοφορίας
7 [35.00%]
1 [5.00%]
7 [35.00%]
0 [0.00%]
0 [0.00%]
0 [0.00%]
0 [0.00%]
0 [0.00%]
1 [5.00%]
4 [20.00%]

Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11022
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 00:12
Αντίγραφα του Μ1911.

Μάλλον μπερδεύτικες με τις καραμπίνες Remington.
Επιστροφή στην κορυφή
blood Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 22/Δεκεμβρίου/2015
Θέση: Νοσοκομειο
Πόντοι: 164
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση blood Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 21:56
Οχι ελεγα το Remigton 1911 R1 AUTO
Επιστροφή στην κορυφή
Soap Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Μαΐου/2015
Πόντοι: 239
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Soap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Μαρτίου/2019 ώρα 16:27
Δεν έχω ρίξει με πολλά, αλλά από αυτά με τα οποία εκπαιδεύτηκα ψηφίζω glock δαγκωτό. Δεν έχω διασκεδάσει ποτέ παραπάνω στη ζωή μου μέσα στο πεδίο βολής με κάποιο όπλο. Ανεξάρτητα το τύπο και το διαμέτρημα του. Έριξα και με το CZ 75 αλλά δε με πήγε ή εγώ δε το πήγα ίσως. Έριξα και με το FORT (ουκρανικό είναι αυτό). ΟΚ ήτανε, μέχρι εκεί. Έριξα μέχρι και με το PM (το γνωστό και ως Makarov). Καλά μιλάμε μια αηδία και μισή από κάθε άποψη. Όποιος θεωρεί ότι τα Ρωσικά όπλα δε παθαίνουν εμπλοκές δεν έχει ρίξει σίγουρα με το Makarov. Θα ήθελα σίγουρα να δοκιμάσω το κλασσικό το COLT m1911 και το Beretta m9 για να έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη. Για την ώρα όμως,Glock 17/19 με κλειστά μάτια.
Πάλι με Φάνη Πετραλιά, πάλι δικια μας θα'ναι...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com