Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλύτερη ειδικότητα για ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 9>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Καλύτερη ειδικότητα για ΕΠΟΠ
    Αποστολή: 28/Μαΐου/2008 ώρα 18:08

γεια σας!! μπορεί κάποιος να μου πει τις καλύτερες ειδικότητες για εποπ στρατού και αεροπορίας; Κάποιος που να ξέρει. Θα κάνω τα χαρτιά μου και στο στρατό και αεροπορία.

Επιστροφή στην κορυφή
Σοφία Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σοφία Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2008 ώρα 19:43
Η καλυτερη ειδικοτητα ειναι τεχνικος γραφεας χριστινα αλλα πρεπει να εχεις πολλα μορια ή γερο μεσον
Επιστροφή στην κορυφή
Apap Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 05/Αυγούστου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 95
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Apap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2008 ώρα 05:36
Οι ειδικότητες είναι άπειρες και σε Πεζικό και Αεροπορία...
Για το ποιές είναι οι καλύτερες κανείς δεν μπορεί να ξέρει γιατί είναι δύσκολο ακόμα και για εναν μόνιμο να τις έχει δεί (έστς και από συναδέλφους) από κοντά...
Παρ όλα αυτά οι δουλειές γραφείου φημίζονται να είναι πιο ξεκούραστες...
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas_Topo Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2008
Πόντοι: 124
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas_Topo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2008 ώρα 16:52
Καλησπερα, ειμαι καινουριος στο forum και θελω να κανω μια ερωτηση, η γυναικα μου θα κανει αιτηση, ειναι φοιτητρια ΤΕΙ, εχει απολυτηριο 13, πτυχιο αγγλικων και γερμανικων και ειναι απο πολυτεκνη οικογενεια. Θελω αν μπορει καποιος να μου πει τι ειδικοτητα θα ηταν προτιμοτερι να δηλωσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Wiseco2000 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 28/Μαρτίου/2008
Πόντοι: 130
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Wiseco2000 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2008 ώρα 23:58
Αρχικά αποστάλθηκε από Kostas_Topo Kostas_Topo Έγραψε:

Καλησπερα, ειμαι καινουριος στο forum και θελω να κανω μια ερωτηση, η γυναικα μου θα κανει αιτηση, ειναι φοιτητρια ΤΕΙ, εχει απολυτηριο 13, πτυχιο αγγλικων και γερμανικων και ειναι απο πολυτεκνη οικογενεια. Θελω αν μπορει καποιος να μου πει τι ειδικοτητα θα ηταν προτιμοτερι να δηλωσει.

Σε ποιο ΤΕΙ ειναι; Δηλαδη τι σπουδαζει;

Επιστροφή στην κορυφή
Kostas_Topo Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2008
Πόντοι: 124
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas_Topo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2008 ώρα 03:47
Αρχικά αποστάλθηκε από Wiseco2000 Wiseco2000 Έγραψε:

Σε ποιο ΤΕΙ ειναι; Δηλαδη τι σπουδαζει;

Λογιστικη σπουδαζει. Αν δεν κανω λαθος ομως δεν μπορει να δηλωσει ειδικοτητα που απαιτει πτυχιο.
Επιστροφή στην κορυφή
PERI_LAMIA Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 11
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση PERI_LAMIA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 21:19
Λοιπον παιδια. ακουστε. δεν υπαρχει πλεον ευκολι και δυσκολι ειδικοτιτα στο στρατο απλα υπαρχουν οι λιγοτερο καβαντζεσ... για τις γυναικες δεν ξερωαλλα για εμας εχω να σας πω οτι ευκολες ειδικοτιτες ειναι οι υπηρετης η/ζ οσο αφορα το πυροωολικο και καμια καβαντζα σε κανενα γραφειο... αλλα και παλι ειναι τοσες οι απαιτησεις ποθ δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε ουτε σε αυτα!1 ααα και οσο για το βυσμα... οτι εχετε χρησιμοποιηστε το!
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 00:59
Καλησπερα παιδια, θα ηθελα τη βοηθεια σας κ αν γινεται να ου δωσετε λυση λιαν συντομως για να αρχισω το τρεξιμο απο τη δευτερα καθως ληγει η προθεσμια την παρασκευη. Θελω να δηλωσω μια ειδικοτητα κ δεν ξερω τι! Ειμαι πτυχιουχος, αλλα ειναι σιγουρο οτι θα με βαλουν στα γραφεια; Σκεφτηκα συνοδος σκυλου αλλα ειναι μεγαλη ευθυνη το σκυλι, κ μετα σκεφτηκα επιτηρητης αγωγου καυσιμου αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι υγιεις οι συνθηκες εργασιας μεσα στα καυσιμα, επειδη ειμαι γυναικα κ εν δυναμει μανα μηπως ειναι επικινδυνο; Κ φυσικα με προβληατιζει το αθλημα με τα κανιστρα, που να κουβαλησεις 40κιλα; Μετα, τι ειδικοτητα μπορω να δηλωσω που θα ξερω οτι ειμαι σιγουρα στα γραφεια; Να υποθεσω σε μια ειδικοτητα που υπαρχουν παρα πολλα ατομα, οπως πχ πεζικο; Για να ειμαι ειλικρινης θελω να μπω ως επ. Οπ διοτι ειναι αμεση επαγγελματικη αποκατασταση κ επειδη ειναι κ ο φιλος μου ΕΠΟΠ. Εν τω μεταξυ με προβληματιζουν τα αθληματα, που θα μπορεσω να προπονηθω;
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
......... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ......... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:26
Επιτηρητης αγωγου καυσιμου
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris mak Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 1569
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Απριλίου/2010 ώρα 23:29
Απολυτηριο επαλ στην ειδικοτιτα ηλεκτρονικων συστηματων επικοινονιων,lower και μαλλον διπλωμα ecdl η κατι τετοιο...
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 741
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 01:30
Σε ποιο σωμα;
Επιστροφή στην κορυφή
antonis1070 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Μαρτίου/2010
Πόντοι: 273
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση antonis1070 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 01:43
Τε. τη
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris mak Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 1569
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 02:21
Στρατο ξηρας-οτι πιστευετε οτι ειναι πιο καλο... Σας παρακαλω ομως δικαιολογιστε το... Χρειαζομαι την βοηθεια σας...
Επιστροφή στην κορυφή
vaggelisch Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2010
Θέση: stage..
Πόντοι: 101
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση vaggelisch Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 17:58
Ποιες πιστευετε ειναι οι καλυτερες ειδικοτητες για εποπ και αν υαπρχουν ειδικοτητες που εκτος απο ικανοτητες θελει και βυσμα για να μπεισ?
Επιστροφή στην κορυφή
nandy24 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Σεπτεμβρίου/2010
Πόντοι: 271
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nandy24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 19:20

Απο όσο ξέρω τρελώ βύσμα είναι οι διαβιβάσεις... Και ειδίκα η μετάθεση μετά

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 9>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com