Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 93>
Συγγραφέας
Μήνυμα
 Rating: Βαθνολογία: 1 Ψήφοι, Μέσος όρος 5.00  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 12071
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (2) Thanks(2)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)
    Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 20:10
Επιστροφή στην κορυφή
KostasSomeone Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 38
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KostasSomeone Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 20:38
Εχω μπερδευτει λιγο με τους τιτλους γλωσσομαθειας της Αγγλικης. Πιστοποιηση τυπου

"LanguageCert Test of English (LTE) - LanguageCert Level 2 Certificate in ESOL International (Listening,Reading) (LanguageCert Test of English C1) "

ειναι αποδεκτη απο την προκηρυξη. Μπερδευομαι λιγο με το π. Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
anonymous19970 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 997
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anonymous19970 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 20:42
Αρχικά αποστάλθηκε από KostasSomeone KostasSomeone Έγραψε:

Εχω μπερδευτει λιγο με τους τιτλους γλωσσομαθειας της Αγγλικης. Πιστοποιηση τυπου

"LanguageCert Test of English (LTE) - LanguageCert Level 2 Certificate in ESOL International (Listening,Reading) (LanguageCert Test of English C1) "

ειναι αποδεκτη απο την προκηρυξη. Μπερδευομαι λιγο με το π. Δ.
το lte ειναι αναγνωρισμενο απο τον ασεπ οποτε ναι το δεχεται η προκηρυξη με την μεταφραση και επικυρωση φυσικα
Επιστροφή στην κορυφή
Fanis679 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 04/Απριλίου/2021
Πόντοι: 84
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Fanis679 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 20:57
Μήπως ξέρει κανείς εάν η βεβαίωση στα αγγλικά μετράει; Έδωσα το proficiency C2 και πήρα την βεβαίωση, το πτυχίο καλό καλοκαίρι θ μ ερθει λογικά. Επειδή μέσα στην προκηρηξη δεν λέει πουθενά για βεβαίωσεις για τα αγγλικά, αν ξέρεις κανείς να με βοηθήσει... Και ακόμα μια ερώτηση, εάν είναι κάποιος αεροπορία στρατού. Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
bobiras12345 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2022
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση bobiras12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 21:19
Καλησπέρα παιδιά, θεωρείται ότι με κάτω από 500 μόρια χωρίς την προϋπηρεσία έχουμε ελπίδες σε κάποια ειδικότητα?
Επιστροφή στην κορυφή
Thm 13 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thm 13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 21:37
Τι ειδικότητα σκέφτεστε παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή
Rjs Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 18/Μαρτίου/2022
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 41
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rjs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 22:04
Παιδιά έχω την εξής ερώτηση και εγώ, αν μπορείτε να απαντήσετε με σιγουριά όμως για να το ξεκαθαρίσω στο μυαλό μου, διάβασα ενοειται το ΦΕΚ αλλά δεν είδα να ξεκαθαρίζει κάτι, τις εξετάσεις που θα κάνουμε (ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ, ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΌ, ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΌ, ΩΡΛ, ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΌ) Μπορούμε να κάνουμε τίς εξής εξετάσεις σε ιδιώτες γιατρούς; Η πρέπει αναγκαστικά σε κρατικό νοσοκομείο; Η ακόμα και στρατιωτικό Νοσοκομείο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
Giannisze Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2022
Πόντοι: 54
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giannisze Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 22:38
Πιστεύω πολλές πιθανότητες έχουμε στα τεθωρακισμενα ε βάση τα περσινά αλλά είναι δύσκολα. Εσύ τι σκέφτεσαι;

Επεξεργάστηκε από Giannisze - 24/Μαρτίου/2022 ώρα 22:39
Επιστροφή στην κορυφή
ΚORIOPOLIS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 20/Μαρτίου/2022
Πόντοι: 32
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΚORIOPOLIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 23:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Thm 13 Thm 13 Έγραψε:

Με αυτές τι θέσεις που δίνει θα παίξουμε στα ζάρια και όποια βγει
Επιστροφή στην κορυφή
KostasSomeone Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 38
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KostasSomeone Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 23:29
Αρχικά αποστάλθηκε από Rjs Rjs Έγραψε:

Παιδιά έχω την εξής ερώτηση και εγώ, αν μπορείτε να απαντήσετε με σιγουριά όμως για να το ξεκαθαρίσω στο μυαλό μου, διάβασα ενοειται το ΦΕΚ αλλά δεν είδα να ξεκαθαρίζει κάτι, τις εξετάσεις που θα κάνουμε (ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ, ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΌ, ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΌ, ΩΡΛ, ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΌ) Μπορούμε να κάνουμε τίς εξής εξετάσεις σε ιδιώτες γιατρούς; Η πρέπει αναγκαστικά σε κρατικό νοσοκομείο; Η ακόμα και στρατιωτικό Νοσοκομείο.

Είναι ξεκάθαρο στο ΦΕΚ φίλε

""Οι εξετάσεις - γνωματεύσεις μπορούν να διενεργηθούν σε νοσοκομεία (Ν. Π. Δ. Δ. Ή Ν. Π. Ι. Δ.) ή από ιδιώτη ιατρό της χώρας, με την προϋπόθεση να έχουν γίνει από την ημερομηνία έκδοσης της προκήρυξης και μεταγενέστερα και να έχουν ευκρινή ημερομηνία και σφραγίδα ιατρού. ""

Επεξεργάστηκε από KostasSomeone - 24/Μαρτίου/2022 ώρα 23:29
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas leon Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas leon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2022 ώρα 23:35
Οι έφεδροι αξιωματικοί μοριοδοτουνται; Και αν ναι πόσα μόρια
Επιστροφή στην κορυφή
ΚORIOPOLIS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΚORIOPOLIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2022 ώρα 00:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Rjs Rjs Έγραψε:

(Ν. Π. Δ. Δ. Ή Ν. Π. Ι. Δ.) ή από ιδιώτη ιατρό της χώρας, με την προϋπόθεση να έχουν γίνει από την ημερομηνία έκδοσης της προκήρυξης και μεταγενέστερα και να έχουν ευκρινή ημερομηνία και σφραγίδα ιατρού
Επιστροφή στην κορυφή
ΚORIOPOLIS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΚORIOPOLIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2022 ώρα 00:22
Αρχικά αποστάλθηκε από ΚORIOPOLIS ΚORIOPOLIS Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Thm 13 Thm 13 Έγραψε:

Με αυτές τι θέσεις που δίνει θα παίξουμε στα ζάρια και όποια βγει
Πέρα από την πλάκα και τον χαβαλέ θα παίξω εκ του ασφαλούς θα δηλώσω την ειδικότητα με τις περισσότερες θέσεις
Επιστροφή στην κορυφή
panospaok 12345 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panospaok 12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2022 ώρα 00:53
Παιδιά έχω γεννηθεί Οκτώβρη του 94. Δεν έχω υπερβεί τα 28 έτη. Μπορώ να κάνω τα χαρτιά γιατί άλλοι μου λένε ναι και άλλοι όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
Dionisis99 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dionisis99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαρτίου/2022 ώρα 01:30
Τι παλιο ειδικότητες είναι αυτές ρε παιδια με πονεσαν τα μάτια μου
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 93>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com