Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Μηχανικού (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Akis1 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 13/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 31
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akis1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 15:47
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες και να μάθουμε άυριο... Αλλά ένα φιλαράκι μου είπε, σήμερα κι όλας πως ακόμα Ελέγχουν τα δικαιολογητικά. Τώρα δεν ξέρω αν όντως είναι έτσι και από που είχε αυτή τήν πληροφορία.
Επιστροφή στην κορυφή
Toniav99 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 05/Μαΐου/2021
Πόντοι: 28
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Toniav99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 15:53
Άκη εμενα πάντως μου είπαν ότι έχουν τελειώσει με τον έλεγχο των δικαιολογητικών και ότι περιμένουν απλά υπογραφές για να τα αναρτήσουν... Αλλά κανείς μας δεν ξέρει απλά ακούμε διάφορα από τους γύρω !
Επιστροφή στην κορυφή
Akis1 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akis1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 15:58
Αρχικά αποστάλθηκε από Toniav99 Toniav99 Έγραψε:

Άκη εμενα πάντως μου είπαν ότι έχουν τελειώσει με τον έλεγχο των δικαιολογητικών και ότι περιμένουν απλά υπογραφές για να τα αναρτήσουν... Αλλά κανείς μας δεν ξέρει απλά ακούμε διάφορα από τους γύρω !
Επιστροφή στην κορυφή
Akis1 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akis1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 16:04
Σόρρυ για το πιο πανω μήνυμα, έκανα αντιγραφή. Αν το δουν οι διαχείριστες να το διαγράψουν, ευχαριστώ... Τι να πω ελπίζω να έχουμε άμεσα νέα, για να ξέρουμε τι θα κάνουμε με τις δουλειές μας.
Επιστροφή στην κορυφή
Eidikon apostolon Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 06/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 89
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eidikon apostolon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 17:12
Όχι δεν έχω καμία πληροφόρηση απλά πιστεύω θα βγουν αύριο
Επιστροφή στην κορυφή
Toniav99 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 05/Μαΐου/2021
Πόντοι: 28
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Toniav99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2021 ώρα 17:37
Μακάρι το ένστικτο σου να βγει αληθινό!
Επιστροφή στην κορυφή
Akis1 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akis1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 01:38
Έχουμε ενανεν επιτυχών εδώ; Εχω είμαι στήν σειρά 73/557 Για χειριστής μηχανημάτων και παίρνει 45 άτομα. Αξίζει τν κόπο λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eidikon apostolon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 02:08
Επιτυχών πλήρωμα σκάφους μηχανικού πρώτη δεκαδα
Επιστροφή στην κορυφή
Akis1 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Akis1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 02:15
Ωραίος. Πόσα μόρια είχες;
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eidikon apostolon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 12:43
500 μόρια έχουμε άλλους επιτυχόντες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΦ202? (2) Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 29/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 113
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΦ202? (2) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 18:31
Εγω πληρωμα σκαφους 666 μορια
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΕΑ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΔΕΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουνίου/2021 ώρα 22:50
730 και εγώ επιτυχων
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eidikon apostolon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2021 ώρα 10:54
Πλήρωμα σκάφους;
Επιστροφή στην κορυφή
v fror Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση v fror Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουνίου/2021 ώρα 10:53
Εχουμε καμια εικονα ποσες αιτησεις εγιναν σε καθε ειδικοτητα;
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Eidikon apostolon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Ιουλίου/2021 ώρα 09:07
Πλήρωμα σκάφους μχ 60...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com