Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2022)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 143 144145 146 147 170>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Tony 99 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 434
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 20:14
Στα νησιά πάντα το καλοκαίρι έχει κινητικότητα για αυτό πρέπει να ενισχυθεί και εκεί με πρωσωπικο
Επιστροφή στην κορυφή
Guardian1 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2021
Πόντοι: 340
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guardian1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 20:40
Ναι πρέπει να ενισχυθεί επειδή είσαι από νησί και σε συμφέρει.
Εδώ δε ξέρουμε άμα θα πάρει τους υπόλοιπους που έλεγε και αν έχει κοπεί το κονδύλι και θέλετε και στα νησιά.
Οι ΣΦ των νησιών ξύνονται τόσους μήνες, απλά τώρα θα έχουν παραπάνω δουλειά, μια χαρά φτάνουν όσοι είναι στα νησιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 21:10
Φιλαράκι σ αρέσει δεν σ αρέσει οι σφοχ είναι για τα σύνορα βέβαια και χρειάζεται και ο Έβρος και τα νησιά σφ σταματά να κράζεις και να το παίζεις ξερόλας φυσικά και θέλω να πάρει στα νησιά δεν το κρύβω αλλά εγώ είμαι αντικειμενικός ζούμε δίπλα στα σύνορα σχεδόν ένα βήμα από την Τουρκία βάρκες έρχονται συνεχώς φυσικά και χρειάζεται κάποια ενισχύσει και αν έρθει καλός να έρθει σταματήστε να είστε κομπλεξικοί όλοι θελουμε να μπουμε στο σώμα και εγώ έχω το δικαίωμα να πω την γνώμη μου
Επιστροφή στην κορυφή
Guardian1 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guardian1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 21:13
Στα νησιά δε παίρνει άλλους ΣΦ, πιο πιθανό είναι να πάρει συμβασιουχους λιμενοφυλακες που έλεγαν.
Εσύ μιλάς με συναίσθημα όχι με το τι είναι λογικό να γίνει.

Επιστροφή στην κορυφή
Tony 99 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tony 99 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 21:16
Καλα εσυ τα ξέρεις όλα δεν ασχολούμαι αλλο Μαζί σ όπου είναι να πάρει θα πάρει εγώ λέω την γνώμη μ αν δεν σ αρέσει πρόβλημα σ
Επιστροφή στην κορυφή
Coyote Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 10/Απριλίου/2021
Πόντοι: 684
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Coyote Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 21:20
Δεν αντιλαμβανεστε οτι εχετε και οι 2 δικιο... Οτι το καλοκαιρι δε βγαινει με τοσους η υπηρεσια και οτι το χειμωνα ξινοντε αβερτα. Νησια δε παιζει να βγαλει μεχρι την επομενη θητεια τους. Το πολυ πολυ να στειλει μερικους αποσπαση για "σαιζον" 😂
Επιστροφή στην κορυφή
Guardian1 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guardian1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2022 ώρα 21:38
Είναι αλήθεια ότι ξέρω πολλά γι αυτό δε γράφω τι θέλω να γίνει, διότι ξέρω ότι δε θα γίνει.
Και γω θέλω να πάρει ΣΦ στην Αττική αλλά δε θα πάρει.
Πάμε παρακάτω.
Επιστροφή στην κορυφή
Coyote Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Coyote Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 12:51
Καποια πληροφορηση για τον αριθμο των αιτησεων;
Επιστροφή στην κορυφή
nick the greek2 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Μαΐου/2022
Πόντοι: 262
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nick the greek2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Coyote Coyote Έγραψε:

Καποια πληροφορηση για τον αριθμο των αιτησεων;

Είσαι στην περιφερειακή ενότητα;
Η από αλλού;
Xxxxx
Επιστροφή στην κορυφή
Coyote Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Coyote Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:12
Απο αλλου ειμαι. Γνωριζεις κατι για τις αιτησεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nick the greek2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:16

Δυστυχώς όχι.
Και εγώ από αλλού είμαι.
Σαν να λέμε περιμένουμε το θαύμα.
Xxxxx
Επιστροφή στην κορυφή
Coyote Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Coyote Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:18
Αρχικά αποστάλθηκε από nick the greek2 nick the greek2 Έγραψε:

Δυστυχώς όχι.
Και εγώ από αλλού είμαι.
Σαν να λέμε περιμένουμε το θαύμα.
Καλα θα δουμε βαση μεχρι και 2100
Παντως αποκλειεται να κληθει καποιος απο τον επικουρικο. Ουτε με θαυμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Charlie Harper 13 Δες τη Λίστα
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος

Μέλος από: 05/Αυγούστου/2020
Πόντοι: 2092
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Charlie Harper 13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:35
Η πιθανότητες είναι ελάχιστες για όσους είμαστε στον επικουρικό πίνακα.
Επιστροφή στην κορυφή
Rjs Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 18/Μαρτίου/2022
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 41
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rjs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:39
Μην νομίζεις, και εγώ που είμαι στην περιφέρεια, με θαύμα ελπίζω, λίγες θέσεις, πολλά τα άτομα λογικά, και η εντοπιότητα σε πάει πολύ πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nick the greek2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2022 ώρα 13:47
Νομίζω πως αν ήταν σε άλλη περιοχή ίσως είχαμε πιθανοτητες αλλά στον Έβρο νομίζω τους ενδιαφέρουν τέτοιες προκηρύξεις.
Κρίμα που δεν μπορούμε να μάθουμε τι γίνεται από αιτήσεις.
Xxxxx
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 143 144145 146 147 170>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com