Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
369 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 369 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 13:28
Εμένα βγήκε επίσημα πλέον. Πέμπτη φεύγω και Κυριακή παρουσιάζομαι στη καινούργια μου μονάδα. Καλή συνέχεια σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 23/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 21
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 13:52
Τα βύσματα φεύγουν αύριο κανονικά. Εγώ έμαθα (χωρίς βύσμα), από την μονάδα μου ότι θα φύγω με δεύτερο κύμα 9 Απρίλη. Πριν λίγο με ενημέρωσαν
Επιστροφή στην κορυφή
Πέτρος15 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Πέτρος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 14:14
Έμαθες που?
Επιστροφή στην κορυφή
Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση 2Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 15:22
Εμάς 3 άτομα φεύγουν αύριο επίσης για Αθήνα από Έβρο (βυσματικες μεταθέσεις). Και ελπίζω να βγουν αύριο όλα τα φύλλα πορείας για όλους
Επιστροφή στην κορυφή
370 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 370 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 15:53
Ξέρει κάποιος να μου πει με βυσματικη από 370 για Απρίλιο αν θα βγει τώρα η θα έρθει τελευταίες μέρες;
Επιστροφή στην κορυφή
Alexandros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Alexandros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαρτίου/2021 ώρα 16:37
Καλησπερα παιδια. Θελω να ρωτησω σχετικα με την κατεξαιρεση μεταθεση. Ειμαι με την Στ εσσο του 2020 και πριν μια εβδομαδα στειλαμε τα χαρτια για την κατεξαιρεση μεταθεση. Ξερει καποιος πανω κατω αν θα εχει βγει μεχρι τις 9 του Απριλιου;

Εχει καποιος καποια πληροφορηση η γνωριζει το χρονικο διαστημα που χρειαζεται για να βγει μια κατεξαιρεση μεταθεση;

Ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαρτίου/2021 ώρα 10:47
Λοιπόν μάγκες μου ακούστε με. Όσοι φεύγετε με το δεύτερο κύμα και είστε παραμεθόριο πήγαινε και ζητηστε να σας κολλήσουν ΕΤΑΠ να φύγετε τέλος Μαρτίου. Εγώ 9 Νοέμβρη παρουσιάστηκα παραμεθόριο οπότε 10 ΕΤΑΠ. Μίλησα με τον διοικητή μου και μου είπε εννοείται πως γίνεται. Από τις 9 Απρίλη 30 Μαρτίου έχει μια διαφορά.Thank me later boys, καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή
Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 2Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαρτίου/2021 ώρα 11:27
Φιλαράκι εδώ που είμαι εγώ δεν μας έχουν ανακοινώσει ακόμη σε ποιο γκρούπ είμαστε και που θα πάρουμε μετάθεση. Σε εσάς έχουν ανακοινωθεί οι μεταθέσεις σας Και πότε μπαίνετε;
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαρτίου/2021 ώρα 13:39
Όποιος δεν έχει μάθει μέχρι και αύριο είναι στάνταρ για δεύτερο γκρουπ αυτό που λέει 9 Απριλίου. Είναι 100% μας το ανακοίνωσαν εμάς
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαρτίου/2021 ώρα 13:39
Ξέρω και τον τόπο και την μονάδα εγώ φαντάσου
Επιστροφή στην κορυφή
369 σειρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 369 σειρα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2021 ώρα 09:07
Ε
Καλημερα εγω πάντως κοιμηθηκα σπίτι μου εχτες τσακάλια. Καλη συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΜΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΜΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2021 ώρα 15:23
Εμένα μάγκες ήρθε η μετάθεση την τρίτη. Φεύγω στις 26 του μήνα για σχαλ.26 φεύγω και Δευτέρα 29 παρουσιάζομε.
Επιστροφή στην κορυφή
yanis13 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 23
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yanis13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2021 ώρα 12:44
Παιδια πηρα τωρα μεταθεση 4μηνου. Αλλη βυσματικη μεταθεση παιζει να παρω; Πχ σε 2 μηνες!
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2021 ώρα 19:32
Μπορεί κάποιος να διασταυρώσει/επιβεβαιώσει αυτό που είπε ο ΕΜΚ; Μήπως δεν είναι 9 Απριλίου εν τέλη αλλά 29 Μαρτίου οι μεταθέσεις του 2ου κύματος; Γιατί και εμένα εν τέλη οι απόψεις εδώ διίστανται
Επιστροφή στην κορυφή
yanis13 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 23
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yanis13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2021 ώρα 19:47
9 Απριλη ειναι οι μεταθεσεις φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 5 67 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com