Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)
    Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:15
Καλησπέρα έχουν δώσει την μετάθεση μου 16 Σεπτεμβρίου πόσο περίπου καιρό θα πάρει να βγει; Είμαι δ εσσο
Επιστροφή στην κορυφή
Θανάσης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θανάσης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 09:23
EΧουμε κάποιο νέο;
Επιστροφή στην κορυφή
Ψαρακος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ψαρακος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Νοεμβρίου/2021 ώρα 07:34
Όχι ρε φίλε τίποτα ακόμη εσύ έχεις ακούσει τίποτε από τότε που το αναρτήσες μέχρι τώρα για μεταθέσεις μας ;(Δ εσσο)
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Νοεμβρίου/2021 ώρα 18:25
Ναι μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται θα φύγουν οι βυσματικες της Δ
Επιστροφή στην κορυφή
Ψαρακος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ψαρακος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2021 ώρα 13:06
Σε ευχαριστώ πολύ Στάθη τώρα είδα την απάντηση σου σε ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Νοεμβρίου/2021 ώρα 08:13
Καλησπέρα ρε παιδιά ξέρουμε στο περίπου πότε θα βγουν οι μεταθέσεις της Δ εσσο γιατί άλλοι μου λένε ότι θα βγουν με το που μπει η ΣΤ εσσο και άλλοι αυτήν την Παρασκευή σας παρακαλώ αν ξέρετε κάτι παραπάνω να ισχύει πείτε μου και συγγνώμη για την ερώτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Νοεμβρίου/2021 ώρα 10:22
Έχω την εντύπωση ή θα βγουν σήμερα ή την Παρασκευή
Επιστροφή στην κορυφή
Βαγγέλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βαγγέλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Νοεμβρίου/2021 ώρα 13:45
Παιδιά νομίζω βγήκαν για εσάς βγήκαν ; Έχετε κανένα νέο σειρουλες της δ εσσο ή μπα ακόμη; Γιατί νομίζω όσα δεν έχουν έρθει θα έρθουν από αύριο και από Παρασκευή
Επιστροφή στην κορυφή
Αρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 09:01
Ποντάρουμε στο σήμερα λέτε ;
Για Δ εσσο μεταθέσεις😜
Επιστροφή στην κορυφή
Βαγγέλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βαγγέλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 11:09
Παιδιά χθες δεν ήρθαν τελικά λέτε σήμερα η παρασκευή αύριο; Τι πιστεύετε ;
Επιστροφή στην κορυφή
Ψαρακος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ψαρακος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 13:22
Στάθη εσένα ήρθε;
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 15:31
Όχι παιδιά όπως και είπα πιο πάνω η την Τετάρτη θα ερχόταν ή αύριο αυτή την ενημέρωση έχω μέχρι στιγμής οπότε περιμένουμε για αύριο
Επιστροφή στην κορυφή
Ιορδάνης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιορδάνης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 17:47
Παιδιά και εγω άκουσα ότι αύριο το μεσημέρι βγαίνουν λογικά αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με. Νομιζω όμως πως βγαίνουν μεσημέρι ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Φάντασμα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φάντασμα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 18:47
Καλησπέρα! Από ότι νομίζω θα βγουν την επόμενη εβδομάδα! Της Γ ΕΣΣΟ βγήκαν Σεπτέμβριο για Οκτώβριο. Έτσι και σε εμάς θα βγουν Νοέμβριο για Δεκέμβριο (δηλαδή 2 μήνες μετά)
Επιστροφή στην κορυφή
Ιορδάνης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιορδάνης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2021 ώρα 19:44
Έχεις δίκιο φάντασμα απλά νομίζω ότι ήδη έχουν αργήσει πολύ και εμένα που μίλησα μου είπαν ότι από αύριο λογικά θα πρέπει να έρθουν γιατι από 15 Νοεμβρίου ουσιαστικά παρουσιάζονται η ΣΤ όποτε λίγο πριν παρουσιαστεί πρέπει εμείς να την κάνουμε νομίζω και οι μεταθέσεις συνήθως πέφτουν παρασκευή γι'αυτό ποντάρουμε όλοι εκεί (θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σου πάνω σε αυτό αν δεν σου κάνει κοπο) ευχαριστώ πολύ ❤️
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com