Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 14>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
LONDON Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LONDON Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)
    Αποστολή: 21/Μαρτίου/2008 ώρα 11:07
YPIRETISA TO 1992 SEIRA 212 STOU PEZONAFTES PEFKO VOLO KAI 13 MINES SYRO:DEN YPIRHANE FLOROI PEZONAFTES TOTE,SKLIROI KE AIMOBOROI MONO ANTEXANE TOTE STIN SYRO
POU BRISKETE TO 521 TORA
EAN YPARXEI KANEIS APO 212 SEIRA PEZONAFTIS POU YPIRETISE SYRO AS APANTISI
Επιστροφή στην κορυφή
Χρηστος-Πατρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χρηστος-Πατρα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2008 ώρα 03:37
291 σειρα 521 Τ. Π/Ν Λ. Υ. Τ πολυβολητης Ψηλα-ψηλα, τα παρασινα μπερε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2008 ώρα 08:49
το 575 ταγμα στην χαλκιδα τι λεει τωρα ποια απο εκπεδευση;
294 που ειμουν εγω καναμε τρομερη εκπεδευση, τωρα τι λεει; αν δεν γνωρηζεται δεν πηραζει.
ευχαριστο
Επιστροφή στην κορυφή
Legion Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 939
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Legion Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2008 ώρα 19:37
Αρχικά αποστάλθηκε από χρηστοσ χρηστοσ Έγραψε:

το 575 ταγμα στην χαλκιδα τι λεει τωρα ποια απο εκπεδευση;
294 που ειμουν εγω καναμε τρομερη εκπεδευση, τωρα τι λεει; αν δεν γνωρηζεται δεν πηραζει.
ευχαριστο
Αν και ημουν πιο παλιος 284 στο 575 σε πληροφορω οτι το ταγμα εφυγε και ειναι στην Αυλωνα και δεν εχει αλλαξει το σκηνικο απο οταν ημουν εγω ηδη φανταρος και φαντασου οτι πριν απο μενα ηταν ακομη χειροτερα και η εκπαιδευση και ο τακος ειναι το ιδιο ακομη...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Επιστροφή στην κορυφή
παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2008 ώρα 16:31
Εγώ είμαι πεζοναυτής φίλε 99δ εσσο.32ταξ π/ν. Τι θέλεις να μάθεις.
Επιστροφή στην κορυφή
κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουνίου/2008 ώρα 04:10
Αρχικά αποστάλθηκε από παναγιώτης παναγιώτης Έγραψε:

Εγώ είμαι πεζοναυτής φίλε 99δ εσσο.32ταξ π/ν. Τι θέλεις να μάθεις.
και εγω παζοναυτης ημουνα 99γ σε ποιο ταγμα ησουνα;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουλίου/2008 ώρα 03:48
ρε μαγκες 89Γ εσσο 575ΤΠΝ. υπαρχει καμια σειρα μου; ψαχνω κανενα παλιοφιλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2008 ώρα 02:34
ειναι ακομα ταξιαρχια γιατι οταν ειμουνα εγω λεγανε οτι θα γινει συνταγμα 99γ εσσο 505 !
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2008 ώρα 19:43
ε παιδια και εγω στο 505 ειμαι στο βολο χτες πηρα μπερε αν ειναι καπιος εκει να βρεθουμε στο 3 λοχο ειμαι Στρατος
Επιστροφή στην κορυφή
spiros-ts Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2008
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spiros-ts Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2008 ώρα 21:30

κανας παλιοσ υπαρχει 98στ απο 521τπν

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2008 ώρα 16:46
Μετα το βολο που μπορει να στειλουν ενα πεζοναυτη σε ποιες περιοχες; Η Συρος θεωρειτε παραμεθωριος;
Επιστροφή στην κορυφή
kallitexnis Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2008
Πόντοι: 916
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kallitexnis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2008 ώρα 21:54
Αρχικά αποστάλθηκε από νεοσυλλεκτος νεοσυλλεκτος Έγραψε:

Μετα το βολο που μπορει να στειλουν ενα πεζοναυτη σε ποιες περιοχες; Η Συρος θεωρειτε παραμεθωριος;
Στη Σύρο δεν γνωρίζω αν έχει Πεζοναύτες. Περιοχές όπου μπορεί να μετατεθείς είναι ακριτικά νησιά, Λήμνος, Σάμος, Κρήτη, Θράκη και γενικά πιό μακριά απ'ότι υπολογίζεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιανουαρίου/2009 ώρα 13:01
Αρχικά αποστάλθηκε από kallitexnis kallitexnis Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από νεοσυλλεκτος νεοσυλλεκτος Έγραψε:

Στη Σύρο δεν γνωρίζω αν έχει Πεζοναύτες. Περιοχές όπου μπορεί να μετατεθείς είναι ακριτικά νησιά, Λήμνος, Σάμος, Κρήτη, Θράκη και γενικά πιό μακριά απ'ότι υπολογίζεις.
Αυτη τη στιγμη υπηρετω στο 521 τ/πν και η μονη μετα8εση που μπορεις να παρεις ειναι 2 η στο Βολο η στην Αυλωνα πουθενα αλλου γτ δν υπαρχει πουθενα αλλου πεζοναυτες.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:09

Ξερετε μηπως υπαρχει μοναδα πεζοναυτων στην ροδο; Ευχαριστω... !

Επιστροφή στην κορυφή
πειραιωτης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 28/Ιουλίου/2008
Πόντοι: 494
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση πειραιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:42
Αρχικά αποστάλθηκε από αλεξης αλεξης Έγραψε:

Ξερετε μηπως υπαρχει μοναδα πεζοναυτων στην ροδο; ευχαριστω... !

Οχι δεν υπαρχει!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 14>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com