Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις για προστάτη οικογένειας

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ELENI27 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 19/Αυγούστου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ELENI27 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μεταθέσεις για προστάτη οικογένειας
    Αποστολή: 19/Αυγούστου/2010 ώρα 02:41
Καλησπερα! προκειται να καταταγει ο συζυγος μου τον νοεμβρη στο πεζικο! πιθανον στο τεχνικο πατρα! ειναι προστατης οικογενειας λογω 1βρεφους και θα εκτισει 8μηνο! ο πατερας του εχει εναν γνωστο ταξιαρχο στο τεχνικο ο οποιος του ειπε οτι το καλυτερο που μπορει να κανει ειναι πατρα-εργαλιομηχανες και μετα σαμο! οπως καταλαβαινετε μας εχουν κοπει τα ποδια γιατι εμεις μενουμε αθηνα! διαβασαμε εδω οτι υπαρχει νομος ο οποιος λεει οτι στους 4μηνες απο την καταταξη γυρνουν οσο γινετε πιο κοντα στην κατοικια! η απαντηση του πεθερου μου ειναι οτι στο στρατο δεν ισχυουν οι νομοι αλλα το αν θα πεσεις σε καλο διοικητη κτλ! λεει #@^&@! ; βοηθηστε ρε παιδια με τις γνωσεις και την εμπειρια σας γιατι εχω αγχωθει πολυ! ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Sasuke Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 28/Νοεμβρίου/2009
Πόντοι: 216
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Sasuke Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2010 ώρα 03:05
Για διάβασε αυτό.
http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=169901

αν και τώρα που το ξαναβλέπω είναι λίγο παλιό
...

Επεξεργάστηκε από Sasuke - 19/Αυγούστου/2010 ώρα 03:14
Επιστροφή στην κορυφή
fear_ag Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση fear_ag Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2010 ώρα 09:41
Ο κυριος που λεει οτι δεν ισχυουν οι νομοι ειναι απλα απαιδευτος. Μην ακους τον καθε μουρλο. Αν δεν παρει την μεταθεση εφοσον την δικαιουται στειλε ενα εξωδικο στο γες και θα σου πω για ποτε θα την παρει την μεταθεση. Χαλί θα του στρωσουν.
Επιστροφή στην κορυφή
AnEfthinos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση AnEfthinos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2012 ώρα 23:42
παιδιά μια ερωτηση μπαινω φεβρουαριο υλικου πολεμου στην Θηβα. Ειμαι προστατης ομως και ειμαι απο Βορειο ελλαδα, δεν εχω το δικαιωμα να ειμαι σχετικα κοντα στον τοπο διαμονης μου; Γνωριζετε τι πρεπει να κανω για να ανεβω; Και κατι τελευταιο, δεν συμπληρωσα κανενα χαρτι για να δηλωσω οτι ειμαι προστατης, μπορω να το δηλωσω στο κεντρο και αποκει να ανεβω πανω; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2012 ώρα 23:55
Αρχικά αποστάλθηκε από AnEfthinos AnEfthinos Έγραψε:

παιδιά μια ερωτηση μπαινω φεβρουαριο υλικου πολεμου στην Θηβα. Ειμαι προστατης ομως και ειμαι απο Βορειο ελλαδα, δεν εχω το δικαιωμα να ειμαι σχετικα κοντα στον τοπο διαμονης μου; Γνωριζετε τι πρεπει να κανω για να ανεβω; Και κατι τελευταιο, δεν συμπληρωσα κανενα χαρτι για να δηλωσω οτι ειμαι προστατης, μπορω να το δηλωσω στο κεντρο και αποκει να ανεβω πανω; Ευχαριστω

Αν κάνεις 8μήνο θα γυρίσεις μετά από 4 μήνες συμπλήρωσης στην παραμεθόριο κοντά στο τόπο διαμονής σου, τα άλλα για χαρτιά κτλπ θα σου πούνε όταν παρουσιαστείς
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com