Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
elenaki2020 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση elenaki2020 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού
    Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 17:09
Γεια σας. Στην ειδικοτητα του πεζικου "υπηρετης ελεφρου οπλισμου πολυβολων-πυροβολωνΠΖ" παίρνουν και γυναικες; Και αν παιρνουν σε ποια μερη-πολεις-περιοχες γινεται η εκπαιδευση; Ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 09/Ιουνίου/2008
Πόντοι: 305
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 14:07
Καλημερα σας παιδια θελω να ρωτησω κατι κ ελπιζω καποιος να ξερει...
Εχω δηλωσει Πεζικο-) Υπηρετης ελαφρου οπλισμου, μηπως ξερετε που ειναι το κεντρο εκπαιδευσης; Αν με παρουν με το καλο;

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Grecia Grecia Έγραψε:

Καλημερα σας παιδια θελω να ρωτησω κατι κ ελπιζω καποιος να ξερει...
Εχω δηλωσει Πεζικο-) Υπηρετης ελαφρου οπλισμου, μηπως ξερετε που ειναι το κεντρο εκπαιδευσης; αν με παρουν με το καλο;

Grecia το κεντρο εκεπαιδευσης ειναι γρεβενα νομιζω. να σε ρωτισω κατι; μασ εξεταζει ορθοπεδικος στις εξετασεις; ελεγχει αν εχεισ σπασει ποδι; ειμαστε για πολυ ωρα χωρισ ρουχα;
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:00
Καλημερα... Μια ερωτηση... Ξερετε ποια ειναι η ασχολια του υπηρετη ελαφρου οπλισμου (πζ); ;
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:23
Αρχικά αποστάλθηκε από grecia grecia Έγραψε:

καλημερα... Μια ερωτηση... Ξερετε ποια ειναι η ασχολια του υπηρετη ελαφρου οπλισμου (πζ); ;
μπες στην ιστοσελιδα του στρατου, επελεξε επ. Οπ, καθηκοντα κ μετα πατα στην υπερσυνδεση της ειδικοτητας που διαλεξες
Επιστροφή στην κορυφή
Wiseco2000 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 28/Μαρτίου/2008
Πόντοι: 130
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Wiseco2000 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2008 ώρα 18:00
Αρχικά αποστάλθηκε από ελευθερια ελευθερια Έγραψε:

grecia το κεντρο εκεπαιδευσης ειναι γρεβενα Νομιζω. Να σε ρωτισω κατι; Μασ εξεταζει ορθοπεδικος στις εξετασεις; Ελεγχει αν εχεισ σπασει ποδι; Ειμαστε για πολυ ωρα χωρισ ρουχα;

αν δεν κανω λαθος ο γιατρος ειναι παθολογος, αλλα μπορει να υπαρχει και ορθοπεδικος.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 18:25
Ξερει κανεισ αν εχουν γινει πολλεσ αιτησεισ για αυτη την ειδικοτητα;
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 19:07
Μπα κοπελια δεν νομιζω να μαθουμε... Κ εγω θα ηθελα να μαθω... Εδωσες για αυτην την ειδικοτητα;
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas_Topo Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2008
Πόντοι: 124
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas_Topo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 19:18

Μπα κοπελια δεν νομιζω να μαθουμε... Κ εγω θα ηθελα να μαθω... Εδωσες για αυτην την ειδικοτητα;
οι περισσοτερες αιτησεις ειναι για αυτην την ειδικοτητα και μετα για την ειδικοτητα συνοδος σκυλων
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 19:20
Ναι έχει πολλή ζήτηση αυτή η ειδικότητα λόγω των πολλών θέσεων, μας το είπε ο λοχαγός σήμερα που έδωσα συνεντευξη... κ μας ανέφερε ότι έγιναν περιπου 8000 αιτήσεις φέτος, δηλαδή είπε 1/5 για να μπει
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 21:51
Ναι και εγώ αυτή δήλωσα! ελαφρύ οπλισμό πολυβόλων πυροβόλων! ναι αλλά παίζει το ενδεχόμενο να μας πάνε σε άλλη ειδικότητα ετσι; ή όχι; ;
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 22:37
Ναι παιζει, το ελεγε κ η προκυρηξη... Καλε ας με παρουν εμενα κ ας με βαλουνε οπου θελουν χαχα...
Πρωτη φορα δινεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas_Topo Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2008
Πόντοι: 124
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas_Topo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 22:49

Ναι παιζει, το ελεγε κ η προκυρηξη... Καλε ας με παρουν εμενα κ ας με βαλουνε οπου θελουν χαχα...
Πρωτη φορα δινεις;
Θεωρητικα γινεται αλλα πρακτικα αρκετοι ΕΠΟΠ που ξερω μου ειπαν οτι δυσκολα να σε παρουν σε αλλη ειδικοτητα. Αν μεινουν κενες θεσεις σε καποιες ειδικοτητες τοτε τις καλυπτουν βισματα που δεν εχουν τις απαραιτητες προυποθεσεις για τις ειδικοτητες που δηλωσαν.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:08

ναι πρώτη φορα δίνω και ελπίζω να πάνε όλα καλα! Ούτε και εγώ έχω πρόβλημα! Φτάνει να μπω!!! κι εσύ πρώτη φορά δίνεις; αχ καλη επιτυχια σου εύχομαι! και σε όλους οσους δίνουν! :-0

Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2008 ώρα 01:08
Πρωτη; Οχι γλυκια μου τριτη... χαχα αλλα φετος θα μπω... Δεν ξανα χαριζω την θεση μου χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com