Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
xristos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xristos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Νοεμβρίου/2018 ώρα 00:25
ΕΓΏ θα πάω εκεί 13.11.2018
Επιστροφή στην κορυφή
Ειρηνη Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ειρηνη Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Νοεμβρίου/2018 ώρα 00:35
Μην ανησυχείς Δεν ισχύει αυτό! Από Αλεξανδρούπολη για φερρες έχει κάθε μία ώρα!
Επιστροφή στην κορυφή
xristos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση xristos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Νοεμβρίου/2018 ώρα 17:41
Θα τα πούμε όλη αθηνα 12.11 απογευμα με τρένο ;)
Επιστροφή στην κορυφή
Giorgos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Giorgos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Νοεμβρίου/2018 ώρα 21:56
Ρε παιδια ολοι 13 και 14 μπαινετε; Μονος μου θα μπω στις 15;
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2018 ώρα 01:46
Οσοι ειμστε απο Αθηνα για Καβησο Εβρου, στρατοπεδο Βογιαζη και ημερα παρουσίασης 13/11/1018 ας συννενοηθουμε με καποιο τροπο ωστε να ανεβουμε παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2018 ώρα 18:14
Αρχικά αποστάλθηκε από Παναγιωτης Παναγιωτης Έγραψε:

Οσοι ειμστε απο Αθηνα για Καβησο Εβρου, στρατοπεδο Βογιαζη και ημερα παρουσίασης 13/11/1018 ας συννενοηθουμε με καποιο τροπο ωστε να ανεβουμε παρέα.

Αμς θελεις μπορουμε να παμε να κλεισουμε εισητηρια τρενου για φερρες να παμε παρεα ! Και εγω αθηναιος ειμαι ! Σου αφηνω εμαιλ αμα θες στειλε μου εκει ! mikecronos2@gmail.com Φυσικα οποιος θελει αθηναιος μου στελνει να παμε μαζι !
Επιστροφή στην κορυφή
Λευτέρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λευτέρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2018 ώρα 19:52
Γεια σας παιδιά ! Παρουσιάζομαι στον Καβησό Έβρου την 14/11/2018 στο στρατόπεδο Βογιατζή (Μονάδα 535)
Πρέπει να έρθω από Κέρκυρα και φαντάζομαι τα μεταφορικά βαρύνουν εμάς... ;
Αν καποιος παρουσιάζεται την ίδια μέρα ας μου στείλει μήνυμα να πάμε παρέα !
το mail μου ειναι teriscfu@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΉΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΧΡΉΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2018 ώρα 20:35
Και εγώ αυτό λέω bodytattoo@mail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Xristos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xristos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Νοεμβρίου/2018 ώρα 00:37
Κι εγώ 15 φίλε... Αλλά θα ξεκινήσω μια μέρα πιο μπροστά stiq 14 και θα Διανυκτερεύσω αλεξανδρούπολη διότι δεν προλαβαίνω...
Επιστροφή στην κορυφή
Βύρωνας Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Νοεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βύρωνας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Νοεμβρίου/2018 ώρα 12:37
Εγώ παιδιά 13/11. Είναι κανείς στην 187 ΠΠΑΡ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2018 ώρα 01:04
Εγώ παιδια 16/11 καβησο είναι κανείς που μπαίνει τοτε;
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΉΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΧΡΉΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:50

Καλησπερα παρουσιαζομαι στις 13/11/2018 Στρατοπεδο Βογιατζη Καβησος Εβρου.
Ειμαι απο Αθηνα, ειναι καποιος αλλος που παει εκει;

Εγώ πάω εκεί φίλε 13/11.
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΉΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΧΡΉΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:59

nai wraia bodytattoo@mail.com milame na pame oli mazi
Επιστροφή στην κορυφή
Φώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Φώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:22
Αδερφέ, εγώ παρουσιαζομαι 15/11 έχεις φβ να επικοινωνήσω μαζί σου
Επιστροφή στην κορυφή
Άγγελος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Άγγελος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2018 ώρα 18:01
Εγω παρουσιάζομαι στις 12/11 θα πάω αεροπορικώς γιατί το βρήκα πιο φτηνά το εισιτήριο! πήρα εχτές τηλέφωνο στο στρατόπεδο και μου είπαν ότι θα μας παραλάβουν απο το αεροδρόμιο!!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com