Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10 66>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ελεανα7 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 23/Μαΐου/2019
Θέση: Πολίτης
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 176
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ελεανα7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:51
Μάλιστα. Εγω έχω 19.8 και έλεγα για μετεωρολόγος αλλα μάλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 1985
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:53
Στρατολογους θα δηλώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Wolf93 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 309
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Wolf93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:58
Υπαρχει περιπτωση στην Αερονομια να ζηταει ιεκ που εχει να κανει με την Ασφαλεια;
ή μονο το αόλυτηριο λυκειου θα μετραει;
Επιστροφή στην κορυφή
GiorgosM82 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2019
Πόντοι: 251
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GiorgosM82 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 14:10
Σε αυτα που ειναι με απολυτηριο λυκειο αν εχουμε πτυχιο Αει/Τει παιρνουμε καποια παραπανω μορια η δηλωνουμε μονο το απολυτηριο μας;
Επιστροφή στην κορυφή
Panos 1995 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 01/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 158
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panos 1995 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 19:30
Αν εσύ έχεις 300 μόρια με απολυτήριο λυκείου ξένες γλώσσες και γενικά όλα τα προσόντα σου είναι αυτά
Αν ένας που έχει 300 μόρια και φέρει επιπλέον και πτυχίο ΑΕΙ ΤΕΙ- σπουδαστής (εκτός από το απολυτήριο λυκείου) , θα σου την πάρει την θέση!
Επιστροφή στην κορυφή
Panos 1995 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 01/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 158
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Panos 1995 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 19:31
Μετεωρολόγους ξεχαστε το, είναι ήδη 25 ΟΒΑ μέσα οπότε με απολυτήριο + 250 μόρια από την ειδικότητα και σίγουρα έχουν οι περισσότεροι ξένες γλώσσες δεν έχετε ελπίδα, αλλά κάντε τα χαρτιά σας γιατί ποτέ δεν ξέρετε!
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 19:32
Οχι, στις θέσεις με λύκειο δεν μετράνε τα αει τει ιεκ.
Τα κριτήρια ισοβαθμίας είναι άλλα, δεν προηγείται αυτός με ΑΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή
Ikaropoulos1997 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 13/Μαΐου/2020
Θέση: Captain
Πόντοι: 134
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ikaropoulos1997 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 20:42
Το 2017 ζηταγε 30 αερονομους ΟΒΑ.. Ξέρουμε ποσοι έμειναν τελικά ή αν άλλαξαν οι θέσεις μετά;
Επιστροφή στην κορυφή
Harry03 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Harry03 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 12:32
Παιδιά καλησπέρα. Να ευχαριστήσω πολύ τους παλαιότερους που μας παρέχουν όλες αυτές τις πληροφορίες!

Πιστεύετε ότι με πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικών,12+ μήνες προϋπηρεσία σε τράπεζα και proficiency υπάρχουν ελπίδες για θέση Οικονομικού Ταμιακου; Επισης, πέρα από ECDL έχω και μια πιστοποίηση για μηχανογραφημενη λογιστικη και γλώσσα προγραμματισμού SQL. Λέτε να μετρήσουν αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Διασωστης31 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 12:35
Δεν μετράνε τα υπόλοιπα.
Μπαίνεις με το πτυχίο και την προϋπηρεσία.
860 μόρια βγάζεις είσαι σίγουρα μέσα,15 οικονομικούς θα πάρει
Επιστροφή στην κορυφή
Harry03 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Harry03 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 12:44
Τόσο άμεση απάντηση δεν την περίμενα... Διασωστης για άλλη μια φορά στη διάσωση!
Επιστροφή στην κορυφή
Georgios25 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Georgios25 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 15:37
Πάντως και εγώ που θέλω για στρατολογία και μετεωρολόγος από ότι κατάλαβα πλέον μονόδρομος το ένα εφόσον θα καλυφθούν οι θέσεις από ΟΒΑ. Προσωπικά έχω απολυτήριο 19,6,2 γλώσσες Γ2, θητεία (όχι ΕΔ). Αν ζητήσει μόνο απολυτήριο είμαι καλά θεωρείτε;
Επιστροφή στην κορυφή
ATH commando Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Θέση: Έφεδρος ανθυπολ
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ATH commando Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 18:17
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Αν εγώ κάνω τα χαρτιά μου σε ειδικότητα που θέλει μόνο απολυτήριο το απολυτήριο μου ως έφεδρος αξιωματικός θα μετρήσει;
Επιστροφή στην κορυφή
Da Vinci Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Πόντοι: 12
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Da Vinci Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 22:49
Ξέρουμε πόσοι ΟΒΑ υπάρχουν ήδη για την ειδικότητα Ο. ΤΕ. ΤΗ;
Επιστροφή στην κορυφή
Da Vinci Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Πόντοι: 12
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Da Vinci Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 22:54
Με πτυχίο ΤΕΙ και δεύτερο πτυχίο ΑΕΙ με κατατακτήριες (ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ), γλώσσα Β2,ECDL, πτυχίο επαλ, και 5 χρονια προϋπηρεσία, εντοπιότητα και δίπλωμα αμάξι και μηχανή ποσα μόρια μετράνε; Εννοώ το ανώτερο πτυχίο ακυρώνει τα υπόλοιπα; Έχω ελπίδες για Ο. ΤΕ. ΤΗ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10 66>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com