Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Παραίτηση και συμμετοχή σε νέα προκήρυξη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10700
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2010 ώρα 18:42
Αρχικά αποστάλθηκε από jorz jorz Έγραψε:

Μαλλον δν με κτλβες φιλε μ... Εννοω πως αν δν παω καθολου, ουτε καν πατησω το ποδι μ εκει, θα μπορεσω στο μελλον (μεχρι τα 27 πχ) αν υπαρξει αλλ προκυρηξη να κανω παλι τα χαρτια μ; Παρουσιαζομαστε στις 14 του απριλη...

Φυσικά και θα μπορέσεις να κάνεις τα χαρτιά σου σε άλλους διαγωνισμούς!
Ακόμη και άν πατήσεις το πόδι σου όπως λές και φύγεις ΠΡΙΝ την ορκομωσία ΠΑΛΙ έχεις το δικαίωμα να υποβάλλεις τα δικαιολογητικά σου για άλλους διαγωνισμούς!
Μια ερώτηση όμως : Γιατί έκανες τα χαρτιά σου σε ειδικότητα των Ειδικών Δυνάμεων;
Φιλικά πάντα!

Επεξεργάστηκε από D.Y.K - 23/Μαρτίου/2010 ώρα 18:44
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 741
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2010 ώρα 18:45
Συμφωνω με τον ΔΥΚ
Επιστροφή στην κορυφή
jorz Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 02/Δεκεμβρίου/2008
Πόντοι: 85
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jorz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2010 ώρα 19:34
Χαχαχαχαχα... Ευχαριστω αρχικα για την απαντηση, οσο για το ερωτημα ς φιλε μ ΔΥΚ... Εκανα τα χαρτια μ γενικως για ΕΠΟΠ, πριν παρουσιαστω στον στρατο! Και ειδα πως ειναι... Και ποσο μαλλον στους καταδρομεις, οπου και υπηρετησα! Για αυτο... Ελπιζω να ς ελυσα την απορια!:D
Επιστροφή στην κορυφή
mhtsos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mhtsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2012 ώρα 22:25
Καλησπερα Να κανω μια ερωτηση και εγω, ημουν εποπ πριν ενα χρονο εκανα τα χαρτια μου και παραιτηθηκα αλλα Με βγαλανε Ι 3 αλλα πριν 1 βδομαδα ξαναπερασα επιτροπη και με βγαλανε Ι-1 μπορω να κανω τα χαρτια μου σε Προκυρηξεις στα σωματα ασφαλειας (ειδικους φρουρους, λιμενοφυλακες, πυροσβεστικη... Ας απαντησει καποιος που γνωριζει... Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2012 ώρα 22:48
Απο την στιγμή που στο γύρισαν σε Ι1 ναι μπορείς αλλά ΜΟΝΟ σε προκηρύξεις σωμάτων ασφαλείας. Σε προκηρύξεις που αφορούν ΕΠ. ΟΠ δυστυχώς δεν μπορείς (άν και δεν νομίζω να σε ενδιαφέρει πλέον).
Επιστροφή στην κορυφή
mhtsos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mhtsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2012 ώρα 23:06
Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση Απλα στην στρατολογικη κατασταση γραφει οτι παλια ημουν Ι3 και μετα οτι εκανα επανεξεταση και το αλλαξα παλι σε Ι-1 μηπως θα υπαρξει προβλημα με αυτο; Οσο το αν θα ξαναεμπαινα εποπ οθτε με σφαιρες φιλε μου ;)
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2012 ώρα 09:42
Όχι δεν υπάρχει πρόβλημα αδερφέ. Τυπικό - γραφειοκρατικό είναι το θέμα τους απλά. Εκτός και άν είχες κάποια σοβαρή ασθένεια.
Επιστροφή στην κορυφή
mhtsos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mhtsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2012 ώρα 16:16
Δεν ειχα καμια ασθενεια φιλαρακι απλα για να φυγεις απο εποπ πριν την πενταετια επρεπε να βγεις αναγκαστικα Ι 3 η παραπανω...
Επιστροφή στην κορυφή
mhtsos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mhtsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2012 ώρα 20:58
Μηπως καποιο απο τα παιδια που εχει μπει ειδικος φρουρος ειχε το ιδιο προβλημα με μενα; Αν ναι Παρακαλω ας μου πει αν θα υπαρξει καποιο προβλημα και πςως θα γινει να καταθεσω και εγω τα χαρτια μου για ειδικος φρουρος...
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15145
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2012 ώρα 21:04
Αρχικά αποστάλθηκε από mhtsos mhtsos Έγραψε:

Μηπως καποιο απο τα παιδια που εχει μπει ειδικος φρουρος ειχε το ιδιο προβλημα με μενα; Αν ναι Παρακαλω ας μου πει αν θα υπαρξει καποιο προβλημα και πςως θα γινει να καταθεσω και εγω τα χαρτια μου για ειδικος φρουρος...

μεγάλε δεν καταλαβαίνω γιατί ξανά ρωτάς το ίδιο πράγμα; Σου έγραψε ο ΔΥΚ ότι δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα εκτός και αν έχεις παθήσεις που απαγορεύουν την εισαγωγή σου στα Σώματα ασφαλείας

τι εννοείς πως θα γίνει; Θα πρέπει πρώτα να βγει προκήρυξη που να ζητάει άτομα, για τους ειδικούς φρουρούς υπάρχει ξεχωριστό θέμα στο φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2012 ώρα 22:55
Φίλος μου που ήταν ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό παραιτήθηκε και τώρα είναι Ειδικός Φρουρός. Δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
mhtsos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mhtsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2012 ώρα 22:18
Ευχαριστω πολυ φιλε Πηγα σημερα στρατολογια και εμαθα ποια διαδικασια πρεπει να περασω...
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΙΧΑΛΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΜΙΧΑΛΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Φεβρουαρίου/2014 ώρα 19:37

Φιλε μου καλησπερα μηπως μπορεις να μου πεις την διαδικασια

ς'ευχαριστω εκ των προτερων.

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com