Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

563 ΤΠ - Νιγρίτα Σερρών

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 5787
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:17
Αρχικά αποστάλθηκε από giannis2021 giannis2021 Έγραψε:

Αν εισαι στο πεζικό που παίζει να σε στείλουν;
/stratologia/metatheseis_2.asp δες εδω αλλα υπαρχει και ειδικη θεματολογια τοποθετησεις μεταθεσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:41
Διαβαζω τοσα μεχρι τωρα...
Δλδ εγω ρε μαγκες που παω με μεταθεση στο 563 ΚΕΝ στης 10-1-10 κ θα μου μενουν ακομα 2 μηνες για την απολυση μου θα με εχουν τεντα;
Αν κ σαν ειδικοτιτα εχω πολυ καλη ΥΚΟΑ: ΥΠΑΞ. ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ και ειμαι κ ΔΕΚΑΝΕΑΣ...
ΑΔΕΙΕΣ δινουν;
Επιστροφή στην κορυφή
giannis2021 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 13/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 42
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis2021 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2009 ώρα 20:57
Αρχικά αποστάλθηκε από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Έγραψε:

ΑΔΕΙΕΣ δινουν;

ναι εχω ακουσει οτι έχει καλες! Καθε παρασκευη!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2009 ώρα 05:05
Γεια σας Αλάνια μην ακούτε τίποτα, ότι είναι είναι η 3 πρώτες μέρες μέχρι να καταλάβεις τι σε γίνετε.

Παναγιώτη εσύ θα περάσεις ωραία, το πολλή 2 / 1 θα σε εχουν.

Παιδιά άμα μπορείτε πείτε να σας βάλουν στον πρώτο λόχο, γιατί το κτίριο είναι καινούργιο, ο 2 λόχος είναι για κλάματα με κρύο νερό θα κάνετε μπάνιο.

Κινητά με κάμερα κρύψιμο στα παπούτσια, να πάρετε και σεντόνια μαζί σας για να τα βάλετε πάνω από τα κρεβάτια, χαρτί υγείας και πολλά ψιλά για να έχετε. Θα σας χρειαστούν γιατί το φαγητό είναι μάπα. Πάρτε και 6 με 7 παραλλαγές για να αλλάζετε. Ό, τι Προβλήματα να συναντήσετε ο ανθυπολοχαγός Σικαλίδης θα σας βοηθήσει.

Καλή θητεία
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2009 ώρα 02:09
paidia mi masate ola kala
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2009 ώρα 21:29
Κανεις που να παρουσιαστηκε τον νοεμβρη 563 νιγριτα; Λενε οτι αλλαξαν τα πραγματα... Μπαινω 11 νοεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2009 ώρα 21:32
563 τπ λεει το χαρτι και μπαινω 10 νοεμβρη! Απο θεσαλονικη; ΠΩς θα γλυτωσω το ΥΕΑ; Ειναι ευκολο; Πως ειναι τα πραγματα στο κεντρο;

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2009 ώρα 04:16
Οτι πιο αθλιο απο κεντρο, οσοι πατε σε 20 μερες θα εχετε χασει 20 κιλα, φαι δε θα προλαβενετε λογω της εκπδευσης, φρουρες εως και 1.5 ωρα. Μεσημεριατικα, καλυτερα παντε ειδικες δυναμεις.

το ΥΕΑ απλα δηλωνεις οτι δε θελεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2009 ώρα 18:00
Μολις ορκιστικαμε στο 563 τπ. Δεν ξερω τι γινοτανε εκει πριν αλλα εγω ενα εχω να πω... Ειναι τελεια! Οι εγκαταστασεις δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα αυτο δεν εχει σημασια, ειναι νορμαλ. Τη διαφορα την κανουν τα στελεχοι που απο την πρωτη μερα ηταν διπλα μας, μας προσεχουν και μας αντιμετοπιζουν με ανθρωπια. Οτι ακουσατε για το 563 ξεχαστε το... Αν δεν εισαι κανας καλομαθημενος γιοτας λουφαδορος και εισαι ενταξι με τις υποχρεωσεις σου και με τους συναδελφους τοτε το 563 ειναι παραδεισος. Αυτα καλη θυτεια σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή
giannis2021 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis2021 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2009 ώρα 20:53
Αρχικά αποστάλθηκε από Dimitris Psarouklas Dimitris Psarouklas Έγραψε:

Μολις ορκιστικαμε στο 563 τπ. Δεν ξερω τι γινοτανε εκει πριν αλλα εγω ενα εχω να πω... Ειναι τελεια! Οι εγκαταστασεις δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα αυτο δεν εχει σημασια, ειναι νορμαλ. Τη διαφορα την κανουν τα στελεχοι που απο την πρωτη μερα ηταν διπλα μας, μας προσεχουν και μας αντιμετοπιζουν με ανθρωπια. Οτι ακουσατε για το 563 ξεχαστε το... Αν δεν εισαι κανας καλομαθημενος γιοτας λουφαδορος και εισαι ενταξι με τις υποχρεωσεις σου και με τους συναδελφους τοτε το 563 ειναι παραδεισος. Αυτα καλη θυτεια σε ολους!

συμφωνω απολυτα!

εσυ ομως πρεπει να εισαι στο 2ο λοχο, γιατι το δικο μας κτιριο στον 1ο λοχο ειναι 3 χρονων ! Σπιτι κανονικο!

ολα οσα ελεγαν για το 563 ΤΠ ειναι παπαδες, μια χαρα ειναι ολα και τα στελεχη πολυ ενταξει

1ος λοχος δυναμη !
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2009 ώρα 14:24
Πραγματικα ειναι πολυ καλα τα πραγματα...

κ ειδικα τα στελεχη...

2ος λοχοσ
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 22:44
Μάγkες για σας που θα μπήτε στην νέα εσσο του φλεβάρη ένα σας λέω είστε πολύ τυχεροι που παρουσιάζεστε σε αυτό το κέντρο. Εάν βέβαια παραμείνουν τα ίδια στελέχοι με αυτά που είχαμε εμείς στην Εσσο του νοέμβρη. Ο λοχαγός του δευτέρου λόχου είναι σπουδαίος ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Το γιατί θα το δείτε...
Επιστροφή στην κορυφή
giannis2021 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis2021 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιανουαρίου/2010 ώρα 13:27
Αρχικά αποστάλθηκε από βασιλης βασιλης Έγραψε:

Ο λοχαγός του δευτέρου λόχου είναι σπουδαίος ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Το γιατί θα το δείτε...

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ !
Επιστροφή στην κορυφή
giannis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giannis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Απριλίου/2010 ώρα 23:50

215 91st

Επιστροφή στην κορυφή
YKOA EM Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση YKOA EM Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2010 ώρα 06:15
Ξερει κανεις τι παιζει στο 563 ΤΠ στη νιγριτα; Συμπεριφορα αξιωματικων, υπηρεσιες, που τη βγαζουν οι φανταροιστην εξοδο κ. Τ. Λ. ...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4>