Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

563 ΤΠ - Νιγρίτα Σερρών

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 563 ΤΠ - Νιγρίτα Σερρών
    Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2008 ώρα 03:28
Παρουσιαζομαι εκει... ξερεις κανεις τι παιζει;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:37
Ekatsa kana 3 bdomades ekei kaneis ena noumero to poli 2 kai se paei 1/1 ,einai sxetika oraio stratopaido kai oi serraies oraies kai dia8esimes
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2008 ώρα 12:52
Κανενας αλλος τιποτα αλανια... ;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Δεκεμβρίου/2008 ώρα 00:39
Xalia to 563 pipa kolo emploki paei 07b esso
Επιστροφή στην κορυφή
argeadas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 04/Ιανουαρίου/2009
Θέση: Greece
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 366
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση argeadas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:40
Δεν είναι και ότι καλύτερο σαν κέντρο.
Ανάλογα με τα άτομα της ΕΣΣΟ θα είναι και η πορεία σου εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2009 ώρα 18:35
Δεν...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Απριλίου/2009 ώρα 01:31
563 ΤΠ Νιγριτα Σερρων 18/05/2009.

εχω ακουσει διαφορες αποψεις για το αν ειναι καλο η οχι.
ειμαι της αποψης αστον τρελο στην τρελα του, οποτε οτι και να μου τυχει δε με πτοει.

Κανας αλλος;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Απριλίου/2009 ώρα 02:42
Σας περιμενουμε πως και πως ποντικια !
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Απριλίου/2009 ώρα 22:56
Απο εκει Τι μεταθεσεις παιρνουν σηνηθως;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2009 ώρα 02:11
Παρουσιαζομαι εκει.18/5/2009. Ξερεις κανεις τι παιζει;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2009 ώρα 17:36
Ότι χειρότερο μας έχει καθίσει φιλε μου. Μαζί θα παρουσιαστούμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2009 ώρα 20:08
Χαλαρωσε ρε ψαρι! Και εμενα ετσι μου ελεγαν, αλλα μονο οι μαγκες τις τρωνε για τα καλα! Καντε αυτο που λενε οι ανωτεροι και ολα καλα! Μπητε και μετα κρινετε. Τωρα αν καθε πρωι η μαμακα εφτιαχνε να φας, και τα ειχες ολα ετοιμα, θα τα βρεις σκουρα σε ολο το στρατο...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2009 ώρα 23:23
Ωπα ρε μεγάλε χαλάρωσε λίγο...
Εγώ προσωπικά στα @@ μου είμαι
Επιστροφή στην κορυφή
GEo_Thess Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2009
Θέση: Greece
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GEo_Thess Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2009 ώρα 23:41
Χμ. Εγω παρουσιαστικα στο 563 τον φεβρουαριο... Δεν μπορω να πω οτι ητανε κ τοσο χαλια κ ας ελεγαν οτι ηταν ταγμα ανεπηθυμητων ! Γενικα καλουτσικα ειναι αρκει να το παρεις ποιο χαλαρα οι φανταροι οκ εχει πομακους κλπ αλλα δεν επεξε προβλημα με κανεαναν, το φαγητο αρκετα καλο, οι υπηρεσιες 1/1 ο υποδκτς στεφανου γαματος ο λογαγος τσανγας γαματος επισης... Οποιος θα εχει ντανο θα πιξει λολ πολυ προβλεπε ο συγεκριμενος κ πριξαρχιδας αλλα πεταει πολλα πετυχημενα κ ξεστρωνει κρεβατια γ καμια βδομαδα μεχρι να του την πεις αυτα χε ! Ολα κουλ μωρε καλη θητεια σε οποιον παρουσιαζεται :)
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2009 ώρα 12:24
@trelos. Τοτε φιλε μου μια χαρα θα τα πας, υπομονη και τιποτα αλλο. Μην ακους κανεναν την γνωμη του. Στα @@ σου να εισαι με οτι συμβαινει και ΟΧΙ με οτι σου λενε να κανεις! Καλη θητεια!

@geo. Σε ποιο λοχο Ησουν;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 4>