Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 93 9495 96 97 98>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 02/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 92
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 13:25
Και εγώ για ναυτικό είμαι στις 13/11 Σκαραμαγκά
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 13:48
Ναι, ισχυει και για εμας αυτή η διαδικασία;
μου ειπαν να παω την μερα που παρουσιαζομαι (για καλυτερα αποτελεσματα) στις 13/11 Φρουραρχειο.
Ισχυει και για εμας;
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 14:21
Και εγώ 13 Νοεμβρίου είμαι για Σκαραμαγκά
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 14:44
Μα δεν μ απαντάς!

Εμείς που ειμαστε Πολεμικο Ναυτικο, πάμε στο Φρουραρχείο Αθηνων για την ίδια διαδικασία, και μετα 401 ή 414, διότι στα χαρτια λεει οτι όποιοι έχουν πρόβλημα για αναβολη πανε Σαλαμίνα ή στο Ναυτικο Νοσοκομειο Πειραιά
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 16:23
Όλα στο φρουραρχείο πια
Την ημέρα που παρουσιαζομαστε η και μέχρι 5 πριν !
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 16:35
Ωραία, ισχυεί οτι την μέρα που παρουσιαζόμαστε είναι καλύτερα να πάω, γιατί θα ξεμπερδέψω σίγουρα και πιο εύκολα; Που το έχουν πει φίλοι μου που πήραν όλοι αναβολή αλλα δεν κτλβ τον λόγο :\
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2020 ώρα 20:41
Ναι είναι αλήθεια
Είναι αναβολή για ψυχολογικούς λόγους και εσένα;
Επιστροφή στην κορυφή
Prodromoss Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Απριλίου/2020
Θέση: Stais
Πόντοι: 52
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Prodromoss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2020 ώρα 22:34
Γεια χαρά σε όλους. Θέλω να πω ότι το φόρουμ αυτό το παρακολουθούσα πολλά χρόνια. Μέχρι που έφτασε και η δικιά μ η στιγμή να κάνω τη διαδικασία πριν λίγους μήνες δλδ. Θέλω να πω ότι πήρα απαλλαγή εγώ με βοήθησε πάρα πολύ το φόρουμ για να μάθω τις διαδικασία και να είμαι έτοιμος στο τι πρέπει να έχω μαζί μου. Είναι απλή διαδικασία παιδιά τουλάχιστον αυτό που είδα εγώ.2 λόγια με το γιατρό 2 λόγια στην επιτροπή και τέλος. Καλή συνέχεια και εύχομαι σε όλους να πάρουν αυτό που θέλουν από τη διαδικασία
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2020 ώρα 11:39
Παιδιά καλημέρα 13/11 παρουσιαζομαι κανονικά αλλά θα πάω φρουραρχείο Αθηνών για να ζητήσω αναβολή για ψυχολογικούς λόγους
Τι ώρα λέτε να είναι καλύτερα;
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Pac Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pac Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2020 ώρα 17:33
Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι,

Στο Φρουραρχείο θα μ δώσουν ενα χαρτί για να πάω στο γιατρό, εκεί τι ερωτήσεις μου κάνουν, πόση ώρα διαρκεί η διαδικασια εκει;

Επισής, στην επιτροπή περνάω μετα απο πόσες εβδομάδες;
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2020 ώρα 19:01
Ωραία ερώτηση αν ξέρεις κάνεις να μας πει :)
Επιστροφή στην κορυφή
Steeler Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Steeler Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2020 ώρα 01:17
Που βλέπω στην στρατολογια για το ι5;
Επιστροφή στην κορυφή
Στελιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στελιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2020 ώρα 09:42
Παρουσιάζομαι 3 του μηνα στο στρατόπεδο προκοπής η θεσσαλονίκης, μένω θεσσαλονικη, ηρθα στο φρουραρχείο για να κανω την διαδικασία αναβολης και μου είπαν να παω στο στρατόπεδο και να κανω την διαδικασία από εκει λόγο του ιού. Εχει συμβεί σε κανεναν αυτο ;
Επιστροφή στην κορυφή
MacOS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MacOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2020 ώρα 13:12
Κανονικά ολη η διαδικασια με χαρτια κτλπ θα έπρεπε να γινοταν online, να κάνεις upload τα εγγραφα κτλ και να πηγαινεις συγκεκριμενη ωρα σαν ραντευβου στο τελος στην επιτροπη...

ενας προγραμματιστης σε 2 μερες θα ειχε φτιαξει αυτην την πλατφορμα

και αυτην θα γλιτωναν την φασαρια, και εμεις και λιγοτερο χαρτι θα χαλουσαμε

Απορω γιατι στην Ελλαδα ολα ειναι τοσο πισω
Επιστροφή στην κορυφή
Theologosvr Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Theologosvr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2020 ώρα 13:38
Ακριβώς αυτό
Πάλι καλά που για υπεύθυνες δηλώσεις εξουσιοδότηση κτλ μπορείς να τα κάνεις από το ίντερνετ μέσω e banking πλέον

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 93 9495 96 97 98>