Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2021 ώρα 15:14
Παιδιά ξέρετε πως είναι 441 αβυυ; Έχω ακούσει ότι παλιά ήταν σχετικά ασχημα αλλά ότι τώρα πολύ καλύτερα Ισχύει ; Κάποιος που να ξέρει τι συμβαίνει εκεί
Επιστροφή στην κορυφή
Pellos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Pellos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2021 ώρα 15:16
Καλησπέρα παιδιά μου ήρθε μετάθεση για τη στρατιωτική διοίκηση λιμένα Πειραιά. Ξέρει κανείς τι παίζει εκεί γενικά και πως πάνε οι υπηρεσίες;
Επιστροφή στην κορυφή
Tsokos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2021
Θέση: Φαντάρος
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tsokos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2021 ώρα 18:41
305Σπτχ στρστοπεδο καποτα αθηνα ξέρει κανείς τίποτα αλάνια;
Επιστροφή στην κορυφή
Gijoe Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gijoe Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2021 ώρα 18:44
Ρε μάγκες ξέρετε αν θα βγουν και άλλες μεταθέσεις μέχρι την Τετάρτη;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαΐου/2021 ώρα 20:16
Κι εγώ έχω δηλώσει για μετάθεση και δεν μου ήρθε τίποτα. Άγνωστο το γιατί.
Επιστροφή στην κορυφή
Σπυρο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σπυρο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 09:44
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης Γιάννης Έγραψε:

Κι εγώ έχω δηλώσει για μετάθεση και δεν μου ήρθε τίποτα. Άγνωστο το γιατί.
Σε ποιο είσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Λυγ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Λυγ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 12:29
Πώς είναι η επιτροπή απαλλαγών στο 401;
Επιστροφή στην κορυφή
hkzye04 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Ιανουαρίου/2021
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση hkzye04 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 14:31
Σειρές ξέρουμε τίποτα για υπηρεσίες 180 χωκ Καπανδρίτι;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 17:09
583 τ. π.
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιωάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 20:15
Παιδιά οι μεταθέσεις τις 370 μέχρι πότε βγαίνουν; Υπάρχει πιθανότητα κάποιος που να δήλωσε μετάθεση να μη πάρει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή
Κιλκισιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κιλκισιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2021 ώρα 21:10
Άλλος για ΜΕΡΥΠ Θεσσαλονίκη / Νταλίπη; Μου είπαν ότι είναι καλά. Αλλά δε ξέρω πολλές λεπτομέρειες (του τύπου ας πούμε κάθεσαι μέσα μια μέρα και μετά σου λένε έλα μετά από 2-4 μέρες) και ότι έχει πρωινή αγγαρεία (αλλά σε ποιο στρατόπεδο δεν έχει; )
Επιστροφή στην κορυφή
piatr Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 07/Νοεμβρίου/2020
Θέση: Θεσσαλονίκη
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση piatr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Μαΐου/2021 ώρα 11:05
Ναι υπάρχει η πιθανότητα να μην γίνει αποδεκτή η μετάθεση από το ΓΕΣ
Live for nothing or die for something
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com