Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Εμπορικό Ναυτικό: Γενικές πληροφορίες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 42 4344
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
tony67 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tony67 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2021 ώρα 14:37
Δεν θέλω να βγάλω, έχω κόκκινο και πρέπει να καταθέσω τα σωστικά, αλλιώς διαγράφεται. Πρέπει να κλείσω ραντεβού, ή τουλάχιστον να μου δώσουν σχετικές πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1931
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαρτίου/2021 ώρα 01:02
Μάλλον θα μπορούν να σε εξυπηρετήσουν για αυτό το τμήμα ναυτικής εκπαίδευσης του υπουργείου στο 213 1374198 ή 2131374626
Επιστροφή στην κορυφή
tony67 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tony67 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2021 ώρα 08:46
Μπα, δεν βγαίνει άκρη.

Κάλεσα το μισό τηλεφωνικό κέντρο. Όλοι εκεί πέρα είτε δεν ασχολούνται, είτε είναι εξυπνάκηδες που με πολύ ειρωνικό ύφος μ'εχουν συνδέσει με το γραφείο του υπουργού (το οποίο αναμενόμενα ξαφνιάστηκε).

Την κάρτα μου την χρέωσαν όμως.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 42 4344

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com