Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δεν μπορώ να συνδεθώ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΣΤΡ (ΠΒ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡ (ΠΒ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2013 ώρα 14:15
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr yandr Έγραψε:

Δεν έχεις συνδεθεί στο φόρουμ. Υπάρχει σχετικό Link πάνω δεξιά.

Κι όμως, Κύριε Στρατάρχα, πρώτα κάνω σύνδεση με στο σύνδεσμο με το χρυσό κλειδί, κι έπειτα μπαίνω να απαντήσω...

Τί κάνω λάθος; ...
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11015
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2013 ώρα 18:22
Με τι username προσπαθείς να μπεις; Και τι μήνυμα σου εμφανίζεται;
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡ (ΠΒ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡ (ΠΒ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2013 ώρα 20:11

Username: ΣΤΡ (ΠΒ)

Μετά μού εμφανίζεται το μήνυμα του forum: "Συνδεθήκατε με επιτυχία, παρακαλώ περιμένετε να επιστρέψετε στο forum"...

Περιμένω, πράγματι επιστρέφω, και μετά πηγαίνω σε ένα νήμα μηνυμάτων και σχολιάζω ξαναγράφοντας το όνομά μου στη φόρμα του μηνύματος γρήγορης απάντησης καθώς και το κωδικό ασφλείας με τα γράμματα και τους αριθμούς...

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαρτίου/2013 ώρα 11:58
Πέρα από το γεγονός ότι σε όλο το internet από το 1970 χρησιμοποιούμε αγγλικούς χαρακτήρες χωρίς σύμβολα και κενά για userame, κατά πάσα πιθανότητα έχεις πρόβλημα με τα cookies.
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡ (ΠΒ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡ (ΠΒ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2013 ώρα 11:56

Κάτσε κύριε Στρατάρχα, μή μάς προσβάλλεις! ...

Έπειτα, το μέλος dimitris mak έχει κενό στο όνομά του ενώ τα μέλη Γιάννης89, ΑΝΤΩΝΗΣ. Και ΣΙΜΕΩΝ έχουν όνομα στα Ελληνικά...

Πράγματι, όπως αναφέρεται και στη βοήθεια του forum πρέπει να επιτρέπονται cookies... Όμως εγώ τά επιτρέπω, δεν ξέρω τί άλλο φταίει...

Τί να πώ; ...

Δεν πειράζει, δεν τρέχει και τίποτε, απλά είχα την απορία...

Μπορώ να απολαμβάνω το υπέροχο site σας και σαν θεατής!

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2013 ώρα 13:58
Τι να πω, πέρνα και από το http://www.ellinikos-stratos.com/forum/remove_cookies.asp μπας και γίνει τίποτα. Βάζω στοίχημα ότι αν έχεις έναν δεύτερο browser θα μπορέσεις να συνδεθείς από εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡ (ΠΒ) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡ (ΠΒ) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαρτίου/2013 ώρα 21:54

Ο σύνδεσμος που έγραψες οδηγεί απλά στην αρχική σελίδα του forum

Δοκίμασα και με Internet Explorer και δεν κατάφερα τίποτε.

Νομίζω όμως πως ξέρω ποιό είναι το πρόβλημα: Με το που έκανα εγγραφή το site μου έστειλε ένα μήνυμα, λογικά για

επιβεβαίωση της εγγραφής. Ήταν όμως στα... «Κινέζικα» και εύκολα τό αγνόησα.

Αργότερα, και μή βρίσκοντας άλλη λύση, σκέφτηκα αγνοώντας το κείμενο του μηνύματος επιβεβαίωσης, να κάνω όπως και να ‘χει κλικ στο σύνδεσμο για το forum που υπήρχε στο μήνυμα αλλά ο σύνδεσμος δεν ήταν ενεργός.

Ξαναδοκίμασα αλλάζοντας τον κωδικό μου, ώστε να κάνω το site να μού ξαναστείλει μήνυμα, κάτι που πράγματι

έγινε αλλά πάλι στα κινέζικα.

Πειραματίστηκα αλλάζοντας τις ρυθμίσεις μου γλώσσας και κωδικοποίησης αλλά πάλι τίποτε...

Αυτό είναι το πρόβλημα, δεν βρίσκω άλλη λογική εξήγηση...

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2013 ώρα 12:14
Κατά πάσα πιθανότητα, ο σύνδεσμος στο εμαιλ δεν ήταν ενεργός γιατί περιλαμβάνει ελληνικά.

Αν δοκιμάσεις να κάνεις εγγραφή με αγγλικούς χαρακτήρες και πατήσεις πάλι τον σύνδεσμο λογικά θα λειτουργήσει.

Έχουμε θέμα με τα ελληνικά, αλλά θα το διορθώσω μόνο όταν γίνει εκ βάθρων ανανέωση του site. Και προς το παρόν δεν υπάρχουν τέτοια σχέδια.
Επιστροφή στην κορυφή
ArtillerySoldier Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 08/Μαρτίου/2013
Πόντοι: 113
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ArtillerySoldier Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2013 ώρα 00:27
Είχες απόλυτο δίκιο!

Πράγματι, έκανα εγγραφή με τις οδηγίες που έδωσες και όλα πήγαν καλά...

Ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες τόσο πολύ και για τις συμβουλές που συνέχεια μού έδινες...

Τώρα μπορώ να απολαμβάνω το site ώς μέλος!

Και πάλι ευχαριστώ, Στρατάρχα!

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2013 ώρα 11:29
Εγώ σε ευχαριστώ για την υπομονή σου.

Και για τα ελληνικά όταν θα βρω χρόνο θα ασχοληθώ.

Απλά λέω να αναβαθμίσω σε κάποια φάση το φόρουμ στην τελευταία έκδοση και μετά να ασχοληθώ.
Επιστροφή στην κορυφή
2M.ΑΛ-εκπαιδευτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 2M.ΑΛ-εκπαιδευτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2014 ώρα 16:27
Απευθυνομαι στον στραταρχη ενω ειμαι μελος δεν μπορω ν συνδεθω! Παταω τ σωστο oνομα κ τν κωδικο αλλα μου λεει οτι κατι απο τ δυο εχω λαθος! Αυτο αποκλειεται γιατι χθες εγινα μελος οποτε αποκλιεται να ξεχασα τον κωδικο! Τωρα ζηταω να μου στειλει καινουριο κωδικο για να μπορεσω να συνδεθω και μου λει να επικοικινωνησω με τον στραταρχη δν ξερω πς επικοινωνω μαζι του γ αυτο στελνω εδω! Τωρα ειμαι ο 2μ-ε δε βαΪπερ θελω στ εμαιλ π εχω δωσει να μ στελει καινουριο κωδικο ωστε να μπορεσω ν συνδεθω! Τ εμαιλ ειναι εγκιροτατοοοο! Απαιτω γ τς δικες ενεργειες ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2014 ώρα 20:40
Το username σου είναι στα ελληνικά ή στα αγγλικά;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10971
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2014 ώρα 15:30
Κάνε εγγραφή στο forum για να μπορείς να στέλνεις και να λαμβάνεις προσωπικά μηνύματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2014 ώρα 14:18
Έκανα λογαριασμό όμως πάλι τα ίδια.
Επιστροφή στην κορυφή
ηλεκτρα15 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2013
Πόντοι: 151
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ηλεκτρα15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2014 ώρα 15:52
Σαν πολιτης παλι σε βγαζει. Κανε λογαριασμο. Κανε συνδεση. Και μετα αποστολη πμ
and so will the world end,I think,a victim of love rather than hate.For love's ever been the more destructive weapon
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 6 78 9 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com