Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλύτερη ειδικότητα για ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Κρητικός Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κρητικός Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2021 ώρα 13:08
Καλησπέρα ρε μάγκες, θα ήθελα όποιος γνωρίζει να μου πει για τις παρακατω ειδκοτητες:
Πυροσβέστης (Π. Α)
Οδηγος οχηματων (Ε. Μ)
Εχω καπου στα 900 μόρια.
Πειτε μ και αλλες ιδέες αν θέλετε :)
Οτι πληροφορια ειναι χρησιμη σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Επιστροφή στην κορυφή
Stelmark Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Ιουλίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stelmark Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουλίου/2021 ώρα 22:05
Καλησπέρα σας μόλις έμαθα ότι πέρασα
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ / ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΕΕ) - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΣ)
Στο ΠΝ μπορεί κάποιος που γνωρίζει να με διαφωτίσει σχετικά με την ειδικότητα.
Γιατί παράλληλα πέρασα
Και μηχανικό (χειριστής μηχανημάτων)
Και δεν ξέρω τι να διαλέξω

Επιστροφή στην κορυφή
Nickolas24 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 20/Ιουλίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 52
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nickolas24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουλίου/2021 ώρα 22:42
Καλησπέρα και από μένα! Εγώ πέρασα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ (ΗΝ/ΥΔ) ΣΤΟ ΠΝ, μπορεί και μένα να μου εξηγήσει κάποιος με τι θα ασχολούμαι εγώ ως τέτοιος εκεί; Είμαι σε δίλημμα γιατί έχω περάσει και Τεθωρακισμένα στο ΣΞ. Δεν ξέρω τι να διαλέξω.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com