Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αλεξιπτωτιστές: Μοίρες Αλεξιπτωτιστών

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 16:48

Σ ευχαριστω πολυ!

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 01:13
Γεια παιδια παρουσιαζομε χανια , ποσο καιρο θα κατσο εκι θελο να μεινο αλεξιπτοτα. Ευχαριστο
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos_21 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos_21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2009 ώρα 22:33

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει τι παιζει με τους οδηγούς που πάνε στη 2η ΜΑΛ. Παιρνάνε Π. Ε. Ν. Κάνουν ασκήσεις; Ευχαριστω.

Επιστροφή στην κορυφή
10κωστας50 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 08/Απριλίου/2008
Πόντοι: 689
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 10κωστας50 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2009 ώρα 17:05
Αρχικά αποστάλθηκε από Nikos_21 Nikos_21 Έγραψε:

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει τι παιζει με τους οδηγούς που πάνε στη 2η ΜΑΛ. Παιρνάνε Π. Ε. Ν. Κάνουν ασκήσεις; Ευχαριστω.

Σειρά 306 εδώ... Χαιρετω απο Κρητη 1η ΜΑΛ...
Η σειρες μου που ηταν οδηγοι πηγαν σπαρτη για ειδικότητα και θα περασουν τα ΠΕΝ με την 307...
Οπως και η 305 οδηγοί και μάγηρες ήρθαν σήμερα για να περασουν τα ΠΕΝ μαζί μας...
Συμπέρασμα... Οδηγοί και μάγηρες περνούν πρώτα ειδηκότητα, μετά ΣΒΕΑ-ΣΧΑΛ και μετά τα ΠΕΝ...
Και για να σου λύσω ολες τις απορίες τον μπερέ αυτοί τον πέρνουν τιμητικά πριν τα ΠΕΝ...
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Επιστροφή στην κορυφή
PANOS900 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Μαΐου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση PANOS900 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2009 ώρα 00:29
Ακριβως οπως τα ειπε ο 10κωστας50
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos_21 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos_21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2009 ώρα 05:39
Αρχικά αποστάλθηκε από 10κωστας50 10κωστας50 Έγραψε:

Η σειρες μου που ηταν οδηγοι πηγαν σπαρτη για ειδικότητα και θα περασουν τα ΠΕΝ με την 307...
Οπως και η 305 οδηγοί και μάγηρες ήρθαν σήμερα για να περασουν τα ΠΕΝ μαζί μας...
Συμπέρασμα... Οδηγοί και μάγηρες περνούν πρώτα ειδηκότητα, μετά ΣΒΕΑ-ΣΧΑΛ και μετά τα ΠΕΝ...
Και για να σου λύσω ολες τις απορίες τον μπερέ αυτοί τον πέρνουν τιμητικά πριν τα ΠΕΝ...

Δηλαδή καλή φάση απ'ότι μου περιγράφεις. Τι λέει κάτω στην 1η ΜΑΛ; Πώς είναι τα Π. Ε. Ν.
Επιστροφή στην κορυφή
10κωστας50 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 10κωστας50 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Απριλίου/2009 ώρα 22:22

Αρχικά αποστάλθηκε από 10κωστας50 10κωστας50 Έγραψε:

Δηλαδή καλή φάση απ'ότι μου περιγράφεις. Τι λέει κάτω στην 1η ΜΑΛ; Πώς είναι τα Π. Ε. Ν.
Καλα είναι.'ωρεξη να έχεις.
Θέλει τρελή υπομόνή το όλο θέμα αφου όπως ξέρουν αυτοι που έχουν περάσει τα ΠΕΝ στην 1η ΜΑΛ είναι τα πιό δύσκολα...
Πιστεύω οτι το ξέρουν και αυτοι που δεν έχουν παει...
Χθες ΄και προχθές κάναμε ορεινό δηλαδή 1 μέρα αναριχήσεις καταριχίσεις (κάβλα) και κατακλείνη... Και την δεύτερη καναμε καταρίχηση απο πολυ ψηλά και στη συνέχεια πορεία 20 χιλιομέτρων σε διαδρομή απίστεύτη... Με μεγάλο βαθμό δυσκολίας...
Το σίγουρο ειναι οτι τα πράγματα σε γενικές γραμές εχουν Χαλαρώσει...
Στο θέμα καψωνιού εννοω γιατι τα αλλα λειτουργουν κανονικά...
Πολλές βολλες, αρκετη γυμναστική και γενικα πολυ καλα...
Αλλαααααα... Πολυ σκοπέτοοοοοοο
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris1987 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 31
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris1987 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2009 ώρα 20:15
Ελα ρε Κωστα 2λοχο 4 θαλαμο ειμαι... Στην 1 μαλ... Ελα να τα ποθμε
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2009 ώρα 00:21
302 λελε
και τρελελε παιδια για αυτους που θελουνε να γινουν αλεΞιπτωτιστες ενα εχω μονο να πω !!! {{ ((( Η μοιρα ειναι χαλαστικη ))) }}

3ος ΛΑΛ μπενιου
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2009 ώρα 00:14

Γεια σας παιδες. Κανετε πολυ καλη δουλεια στο φορουμ! Συνεχιστε ετσι!

Μια ερωτηση 8α η8ελα να κανω. Υπαρχει μοιρα Αλεξ/των στην Κυπρο οπου μπορει καποιος σαν φανταρος να υπηρετησει εκει την 8ητια του;
Ευχαριστω πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 11011
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2009 ώρα 02:30
Αρχικά αποστάλθηκε από . . Έγραψε:

Γεια σας παιδες. Κανετε πολυ καλη δουλεια στο φορουμ! Συνεχιστε ετσι!

Μια ερωτηση 8α η8ελα να κανω. Υπαρχει μοιρα Αλεξ/των στην Κυπρο οπου μπορει καποιος σαν φανταρος να υπηρετησει εκει την 8ητια του;
Ευχαριστω πολυ.

Όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
10κωστας50 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 10κωστας50 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαΐου/2009 ώρα 21:58
Αρχικά αποστάλθηκε από mpenioy mpenioy Έγραψε:

302 λελε
και τρελελε παιδια για αυτους που θελουνε να γινουν αλεΞιπτωτιστες ενα εχω μονο να πω ! {{ ((( Η μοιρα ειναι χαλαστικη ))) }}

3ος ΛΑΛ μπενιου

306 φίλε περνάω ΣΒΕΑ...
Είναι τοσο χαλαστική οσο λένε όλοι ρε φίλε;
Καλα η ΣΧΑΛ δε το συζητω! Αν και το 325 σχολείο μας λενε οτι σε σχεση με 324 323 ειναι εύκολο...
Αλλα έχει πόνο...
Στη μοίρα τι θα κανουμε ρε φίλε... ;
Και κάτι αλλο;
Γιατι ολοι οι έφεδροι αλεξιπτωτιστές (πλην εξαιρέσεων) ειναι κ... Παιδα;

Επιστροφή στην κορυφή
megalos_alitis Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 10/Μαΐου/2009
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση megalos_alitis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαΐου/2009 ώρα 19:32
Το μπενιου απ το μπενιουδακης; Χαχαχα 302 τρελελε κ τρελελοκ! Δαρβιρας εδω μαγκα! Χαιρετισματα!
Επιστροφή στην κορυφή
kostasios Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 17/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostasios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουλίου/2009 ώρα 04:09
Αρχικά αποστάλθηκε από κοτσαρης κοτσαρης Έγραψε:

. Ειμαι σιγουρος οτι εισαι κλασικος αθηναιος που μπαινει μονο και μονο για να ειναι κοντα στο σπιτι του... Αν ειναι ετσι λαθος επιλογη
μαγκα τι να σου πω; Επεσες ακριβως μεσα. Ειμαι απο την Δραμα...726 χιλιομετρα απο το σπιτακι Μου θα ειμαι αν μπω... Αλλα αν ηθελα να ημουν στο σπιτι μου η 5η μοιρα καταδρομων απο το σπιτι μου στην δραμα ειναι 3 λεπτα... Οποτε ακυρο αυτο που λες!
Επιστροφή στην κορυφή
Jrhellas Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2008
Πόντοι: 374
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Jrhellas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Οκτωβρίου/2009 ώρα 00:50
Αρχικά αποστάλθηκε από ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Έγραψε:

Στο Μάλεμε ηταν μοίρα

(2η Μ. ΑΛ.) 2η μοίρα αλεξιπτωτιστών και στον Ασπρόπυργο είναι η 1η Μ. ΑΛ.

Σε γενικες γραμμες τα ειπες καλα.

Εδω μονο τα εγραψες λιγο αναποδα
Να εισαι καλα!

"... του Ξέρξου γράψαντος πέμψων τα όπλα, αντέγραψε μολών λαβέ".
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com