Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 193>
Συγγραφέας
Μήνυμα
 Rating: Βαθνολογία: 2 Ψήφοι, Μέσος όρος 5.00  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Ranger94 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 13/Νοεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 782
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:03
Πιστευω αυτοι των Ειδικων Δυναμεων θα ειναι ΟΒΑ.. και οι υπολοιποι επ. οπ στα αλλα 2 σωματα!
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
Πόντοι: 516
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:58
Πιθανότατα να είναι όλα για οβα..
Επιστροφή στην κορυφή
Andr Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2019
Πόντοι: 22
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 15:40
Όλοι οι ΟΒΑ θα κάνουν για ΕΠΟΠ λογικά με την ελπίδα να απορροφηθούν από την προκυρηξη. Έχει μια λογική λόγω των έξτρα μορίων που έχουν οι οβα... Δε καταλαβαίνω τον όρο ειδικές δυνάμεις... Ένοπλες θα έπρεπε να λέει και μετά να διαχωρίζει...
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 16:29
Αρχικά αποστάλθηκε από Ranger94 Ranger94 Έγραψε:

Πιστευω αυτοι των Ειδικων Δυναμεων θα ειναι ΟΒΑ.. και οι υπολοιποι επ. οπ στα αλλα 2 σωματα!
αποκλείεται δεν νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή
Lk Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 17:02
Καλησπερα σε όλους σας,
Για να καταλάβω, θα κάνει προσλήψεις μέσα στον Φεβρουάριο υποτίθεται 2000ατομα εποπ κ όλα μόνο ειδικές δυνάμεις; Καταλαβαίνω την αγωνία όλων..
Αλλά βρε παιδιά είμαι γυναίκα, άρα μας αποκλείει εμάς τις γυναίκες. Σίγουρα δεν έχω τα μόρια των οβα ή ειδικών δυνάμεων αλλά επαιρναν έστω και λίγες γυναίκες. Τώρα τίποτα δλδ; Βέβαια αν έκαναν προσλήψεις και για γυναίκες, αν έπαιρνα μόρια θα έπαιρνα μόνο αν μετρούσαν Lower, πτυχίο Κοινωνιολογίας και ecdl(κάνω κ μεταπτυχιακό αλλά είμαι ακόμη πρώτο έτος).
Μακάρι να πάρουν και εποπ εκτός ειδικών δυναμεων(και για να προλάβω κάποιους κακοπροαιρετους ή μισογυνηδες, το πτυχίο το πήρα για να έχω ένα χαρτι, το μεταπτυχιακό το κάνω με πάρα πολύ δυσκολία, και επίσης πάντα ήθελα να μπω σε ενστολο σώμα απλά δεν είχα τα μόρια. Δεν λέω να είναι όλες γυναίκες, αλλά βρε παιδιά έστω ένα ποσοστό. Και δεν θα έμπαινα απλά για τα λεφτά, διότι δύσκολα τα βγάζεις μακρυά από το σπίτι σου. Τι θέμα είναι να γουστάρεις πραγματικά αυτά τα σώματα και να τιμάς την στολή που φορας)
Επιστροφή στην κορυφή
Διασωστης31 Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 2093
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 17:22
Αρχικά αποστάλθηκε από Lk Lk Έγραψε:

Καλησπερα σε όλους σας,
Για να καταλάβω, θα κάνει προσλήψεις μέσα στον Φεβρουάριο υποτίθεται 2000ατομα εποπ κ όλα μόνο ειδικές δυνάμεις; Καταλαβαίνω την αγωνία όλων..
Αλλά βρε παιδιά είμαι γυναίκα, άρα μας αποκλείει εμάς τις γυναίκες. Σίγουρα δεν έχω τα μόρια των οβα ή ειδικών δυνάμεων αλλά επαιρναν έστω και λίγες γυναίκες. Τώρα τίποτα δλδ; Βέβαια αν έκαναν προσλήψεις και για γυναίκες, αν έπαιρνα μόρια θα έπαιρνα μόνο αν μετρούσαν Lower, πτυχίο Κοινωνιολογίας και ecdl(κάνω κ μεταπτυχιακό αλλά είμαι ακόμη πρώτο έτος).
Μακάρι να πάρουν και εποπ εκτός ειδικών δυναμεων(και για να προλάβω κάποιους κακοπροαιρετους ή μισογυνηδες, το πτυχίο το πήρα για να έχω ένα χαρτι, το μεταπτυχιακό το κάνω με πάρα πολύ δυσκολία, και επίσης πάντα ήθελα να μπω σε ενστολο σώμα απλά δεν είχα τα μόρια. Δεν λέω να είναι όλες γυναίκες, αλλά βρε παιδιά έστω ένα ποσοστό. Και δεν θα έμπαινα απλά για τα λεφτά, διότι δύσκολα τα βγάζεις μακρυά από το σπίτι σου. Τι θέμα είναι να γουστάρεις πραγματικά αυτά τα σώματα και να τιμάς την στολή που φορας)

Μπαίνουν και οι γυναίκες ειδικες δυναμεις αν είναι ΕΠΟΠ η προκήρυξη. Και μετράνε στα μόρια όλα αυτά που έχεις.
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 18:36

Καλησπερα σε όλους σας,
ναι και καλά! Οι γυναίκες το μεγαλύτερο πλήγμα είναι
Επιστροφή στην κορυφή
Lk Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:52
Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπωσ και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 21:10
οι γυναίκες χάλασαν το σώματα ασφαλείας!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10919
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 22:42

Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπως και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.

Ρίξε μια ματιά στα αθλήματα της τελευταίας προκήρυξης. Και δεν αναφέρομαι στις Ειδικές Δυνάμεις, αλλά στα Όπλα και τα Σώματα. Εύκολα για κάποιον αγύμναστο και δη γυναίκα δεν τα λες πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2020 ώρα 22:58
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K D.Y.K Έγραψε:

Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπως και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.
Ρίξε μια ματιά στα αθλήματα της τελευταίας προκήρυξης. Και δεν αναφέρομαι στις Ειδικές Δυνάμεις, αλλά στα Όπλα και τα Σώματα. Εύκολα για κάποιον αγύμναστο και δη γυναίκα δεν τα λες πάντως.
και εσύ εποπ δεν ήσουν;
Επιστροφή στην κορυφή
sakis.amaliada Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2020 ώρα 03:55
γεια σας να ρωτησω κατι ηλικιες δεν γραφει, Ξερει μηπως καποιος κατι ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Andr Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2019
Πόντοι: 22
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2020 ώρα 10:38
Έως 28 νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή
DrTEO Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 03/Μαΐου/2019
Πόντοι: 240
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2020 ώρα 11:21
https://www.aftodioikisi.gr/proslipseis/panagiotopoylos-2-000-proslipseis-stis-enoples-dynameis-vinteo/
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2020 ώρα 11:45
Εχουμε γεμισει το θεμα με τετοια λινκ!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 193>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com