Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 6>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 221 ΤΕ - Μυτιλήνη
    Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2008 ώρα 22:07
Καλησπέρα σας.
Παρουσιάζομαι 11/2 στο 221 ΚΕΝ Μυτιλήνης.
Τι παίζει εκεί;
Βρίσκεται στη πόλη της Μυτιλήνης ή σε χωριό της Λέσβου;

Κινητό να πάρω μαζί μου ή θα μου το κατασχέσουν μέχρι την άδεια;

Δεν έχω βρει τίποτα σε κανένα άλλο φόρουμ σχετικά με αυτό το ΚΕΝ και αναρωτιέμαι γιατί. Ο πρώτος είμαι που θα παρουσιαστεί εκεί;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2008 ώρα 00:34
το 221 ΤΕ/ΚΕΝ ειναι ενα απο τα καλύτερα κεντρα... ΄ΤΟ ΜΑΪΟ 2007 ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΕΣ.
θα το διαπιστώσεις και μονος σου. παρουσιαστηκα 5/11/2007 εκεί... ειναι διπλα στο αεροδρομιο,5 χλμ απο τη πολη. παρε κινητο χωρις κάμερα, το επιτρεπουν. οι εγκαταστάσεις ειναι απιστευτα καλες.. καμια σχέση με τις μονάδες..
Επιστροφή στην κορυφή
LSF Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LSF Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2008 ώρα 07:27
Ωραίος φίλε σε ευχαριστώ για την απάντηση!
Και μια ακόμα ερώτηση εφόσον τα καινούρια κινητά δεν επιτρέπονται, σωματικός έλεγχος γίνεται; Αν έχω στη τσέπη μου ραδιοφωνάκι θα καταφέρω να το περάσω
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10564
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2008 ώρα 19:11
Στη πύλη θα σε ελέγξουν.

Καλό θα ήταν να πάρεις τα απαραίτητα την πρώτη ημέρα.

Καλή θητεία. Αν πάς Τεθωρακισμένα, να πάς 398 ΕΑΡΜΕΘ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2008 ώρα 20:05

Αρχικά αποστάλθηκε από Nassos Nassos Έγραψε:

Αν πάς Τεθωρακισμένα, να πάς 398 ΕΑΡΜΕΘ.

Είμαι από Λήμνο από όσο γνωρίζω εμάς της παραμεθορίου μας φέρνουν σε στρατόπεδο της περιοχής μας, εκτός αυτού μάλλον πάω για γιωτάς γιατί έχω πρόβλημα στο πόδι.

Στη πύλη θα σε ελέγξουν.

Θα ελέγξουν τη βαλίτσα μόνο ή και τις τσέπες του μπουφάν; Sorry που ρωτάω ξανά και ξανά αλλά είμαι ψαρωμένος και αγχωμένος.

Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2008 ώρα 21:46
Για το πρώτο, λογικά Λήμνο.

Για το δεύτερο, θα ελέγξουν τις αποσκευές σου για τυχόν επικίνδυνα αντικέιμενα (μαχαίρια, σουγιάδες, χάπια, καπνογόνα κλπ.).

Όταν παρουσιάστηκα δεν με έψαξαν στο μπουφάν. Και τότε (Φλεβάρη 2007) δεν είχε βγεί η διαταγή του ΓΕΣ για τα κινητά με κάμερα.
Επιστροφή στην κορυφή
LSF Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LSF Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2008 ώρα 02:56
Οκ σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
kotsos Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2007
Πόντοι: 94
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kotsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2008 ώρα 17:21
Αρχικά αποστάλθηκε από LSF LSF Έγραψε:

Αν πάς Τεθωρακισμένα, να πάς 398 ΕΑΡΜΕΘ.

Είμαι από Λήμνο από όσο γνωρίζω εμάς της παραμεθορίου μας φέρνουν σε στρατόπεδο της περιοχής μας, εκτός αυτού μάλλον πάω για γιωτάς γιατί έχω πρόβλημα στο πόδι.

Στη πύλη θα σε ελέγξουν.

Θα ελέγξουν τη βαλίτσα μόνο ή και τις τσέπες του μπουφάν; Sorry που ρωτάω ξανά και ξανά αλλά είμαι ψαρωμένος και αγχωμένος.

88 EMA Lhmnou thn ebapses an pas ekei me I1 h I3 mono balitses psaxnoun alla dn se pairnw k stn laimo mou an ginei tpt strabo
Επιστροφή στην κορυφή
LSF Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LSF Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2008 ώρα 01:05
Παράθεση mono balitses psaxnoun alla dn se pairnw k stn laimo mou an ginei tpt strabo

Το πολύ-πολύ να μου το κατασχέσουν και να μου το επιστρέψουν στο επισκεπτήριο. Ένα κινητό και ένα ραδιοφωνάκι θέλω να πάρω ο καημένος, δε θα περάσω και Johnny Walker!!
Ούτως ή άλλως όλα ένα ρίσκο είναι στη ζωή απλά ρωτάω για να χω και μια ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή
mytilinios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mytilinios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2008 ώρα 22:27

fisika kai tha se afisoun na to peraseis to radiofonaki... den iparxei provlima!!! tha sou poun na adeiaseis tis tsepes sou,na ksereis...

Επιστροφή στην κορυφή
aris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαρτίου/2008 ώρα 19:11
398 ksexasmenh apo to theo!
gmata perasa...
gorogias aris 297 seira
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαρτίου/2008 ώρα 20:25
Είχες και τους Φονιά, Παπαδόπουλο πουλάκι μου;

Να μη ρωτήσω και για τον Τσο... και Τσιγ...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαρτίου/2008 ώρα 05:28
NAI re file.poios eisai;

tsigaridas poly kalos.sthn arxh htan ligo magwmenos,meta katalabe ki aytos thn pikra ths agias paraskeuhs kai htan ok,se karabaneika plaisia bebaia.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2008 ώρα 21:19
Βασικά δεν με ξέρεις.298 σειρά ήμουν και παρουσιάστηκα εκεί 28 Απριλίου.1 εβδομάδα έκατσα αλλά μετά με έστειλαν στη Παγανή (4η Ίλη).

Θα είχες και τον Ζωγράφο να φανταστώ; Και τον Γιαννάκη, Ποθητό;

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2009 ώρα 04:34
398 ΕΑΡΜΕΘ Ζωάρα!5 μήνες εκεί ήταν φοβερά (Καλοκαιράκι, μπανάκια... )
Όταν έφευγα τα στελέχη που με αποχαιρέτησαν με συγκίνησαν και παραλίγο να κλάψω... Ο τσιγ... έφυγε τον Αύγουστο του 2007 για Καλπάκι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 6>