Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτρέπονται τατουάζ και body piercing;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34 5 6 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nansy_L Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2009
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 314
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nansy_L Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:32
Απο ειδικο μηχανημαααα; Οχι καλε που θα παμε για εξετασεις στη CIA; ΧΑΧΑΧΑ απλα στην ωρα της συνεντευξης βγαλτο! Να δωσεις καλη εντυπωση!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10726
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:34
Ναι σε περνάνε απο ανιχνευτή μετάλλων ακόμη και στην τσέπη σου να το έχεις και σε απορρίπτουν.
Επιστροφή στην κορυφή
billopc Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2009
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση billopc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:36
Μου είπαν και το σκουλαρίκη να βγάλω αυτοι εχουν μηχάνημα και καταλαβαίνει αν έχεις τρύπα στο αυτί και μ ειπε ν την κλείσω ¨ (
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 10726
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:39
Όχι φίλε μου. Απλά την ώρα της συνέντευξης δεν θα φοράς σκουλαρίκι. Είναι πολύ απλό. Δεν σε κόβουν για ηλίθιους λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 5797
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 15:43
Δεκανεα αυτα δεν γινονται πως δηλ θα κλεισεις τη τρυπα; Απλα δεν φορας σκουλαρικι απλα πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2008
Θέση: United Kingdom
Πόντοι: 935
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 16:05
Ρεεεεε Μην ανησυχείτε δεν επηρεάζονται οι τρύπες εγώ προσωπικά έχω 3 στο αριστερό αυτή μια στο κάτω χείλος μια στην γλώσσα και μια στο φρύδι!
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 16:06
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρατατουλι αχαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 16:10
Εντάξει δεν φοράω σκουλαρίκια ταυτόχρονα σε όλες τις τρύπες τώρα έχω τον κρίκο στο αφτι στο πάνω μέρος, και τον κρίκο στο κάτω χείλος, και στην γλωσσα
Επιστροφή στην κορυφή
Nansy_L Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 314
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nansy_L Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 16:15
Αρχικά αποστάλθηκε από ratatoulis ratatoulis Έγραψε:

Ρεεεεε Μην ανησυχείτε δεν επηρεάζονται οι τρύπες εγώ προσωπικά έχω 3 στο αριστερό αυτή μια στο κάτω χείλος μια στην γλώσσα και μια στο φρύδι!
αααααααυτα ειναιιιιι!
Επιστροφή στην κορυφή
ratatoulis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ratatoulis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2009 ώρα 16:20
πιο πολύ μου πάει ο κρίκος στην πάνω μεριά του αυτιού και στο φρύδι
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2009 ώρα 19:01
Τα tattoo επιτρεπονται στον Ε. Σ και πιο συγεκριμενα απο την καλοκαιρινη στολη εχοδου (8Γ) να μην φενεται κατι... Περασα εξετασεις μονιμοποιησης στο 401 και εχς 3 tattoo εκ' των οποιων το ενα ειναι ολη η πλατη και δεν ειχα προβλημα.

οσο για το piercing δε γνωριζω καθως δεν αναφερει κατι σχετικο η διαταγη.
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2009 ώρα 19:14
Ναι τα τατου και τα πιρσινγκ   επιτρεπονται αρκει να μην ειναι σε εμφανη σημεια. στη στρατονομια και τη προεδρικη φρουρα απαγορευονται βαση διαταγησ                  
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 15:32

Ελεος! Τι λετε; Διαβαστε λιγο την προκυρηξη. Μην κοιτατε μονο αυτα που σας ενδιαφερουν! Παρουσιαστηκα το 2002 και κοβανε ολους οσους ειχαν τατουαζ... Δεν ειναι μπαρακι ο στρατος και ειδικα οταν πας για εποπ... Τατουαζ εχουν μονο αυτοι που ειναι απο σχολες γι αυτο σταματηστε τα ψεμματα¨εχω 5 τατουαζ και με πηρανε¨

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 17:24
Ρε φιλε και εγω ειμαι ενας απο αυτος που περασε κανονικα ολες τις διαδικασιες χωρις να με πουν κατι για το τατου που εχω κατω απο τους κοιλιακους.
Τωρα δεν ξερω αν με κοψουν μετα αλλα στις εξετασεις που ημασταν γυμνοι δεν μου ειπαν τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
DinosV Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 09/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 201
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DinosV Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 19:30
Παιδες απ'οσο ξερω η μελανοστιξια ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητα.

μερικοι αναφερουν οτι "εχω δει ΕπΟπ να εχει Τατουαζ". Δεν διαφωνω αλλα ξεχνουν τον χρονο υπαρξης αυτου του Τατουαζ. Δεν το ειχαν πριν γινουν ΕπΟπ αλλα μετεπειτα!

Ενα παιδι που ειμασταν μαζι σε διαδικασιες στον ΣΞ τον περασμενο Φεβρουαριο τον εκοψαν διοτι το ειχε στην ωμοπλατη του.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34 5 6 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com