Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
georg_lam
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Αύγ 20, 2018 8:03 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από georg_lam »

Sailor123 έγραψε:Ρε παιδιά στο site που σου λέει ακριβώς που θα καταταγείς έχει βγάλει για την ε εσσο αλλά όταν πατάω το επίθετο μου και τον ασμ μου δε με βρίσκει... Υπάρχει κάποιος άλλος που να έχει το ίδιο πρόβλημα;


Πότε έκοψες αναβολή;

The Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 10:54 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από The Marine »

Αρχές μαϊου, για ε εσσο είμαι απλώς μιλάω γι αυτο το site:https://katataxi.army.gr/el/anazitisi
Γεράσιμος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Γεράσιμος »

Φιλε σε εμενα βγαζει την καταταξη μου σε αυτη τη σελιδα. Δοκιμασε στο σαιτ της στρατολογιας εκει μου το ειχε βγαλει πριν αρκετες μερες, αλλα μονο το σημειο υποδοχης, δεν εμφανιζε τη μοναδα τοποθετησης.
The Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 10:54 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από The Marine »

Στη στρατολογία μου βγάζει το ΣΥΠΟ μου το θέμα είναι ότι ήθελα να μάθω τη μονάδα μου και δεν μου το βγάζει... Τέλος πάντων μπορεί να μου το βγάλει μέσα στις επόμενες μέρες
MEMAS1994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Αύγ 27, 2018 3:02 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από MEMAS1994 »

Καλησπερα σε ολους στρατευσιμους και μη, ειμαι εδω γιατι μπαινω το νοεμβριο στρατο. ειμαι δημοτης καλαματας και ζω μονιμα τα τελευταια 5 χρονια στην ορεστιαδα.

το κεντρο εκπαιδευς. Στην καλαματα εκλεισε και δεν ξερω που θαπαρουσιαστω. Εχετε καποιον γνωστο και γνωριζετε που παρουσιαστηκε Ως καλαματιανος ;

Ευχαριστω πολυ

Δημήτρης_Σταύρος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Δημήτρης_Σταύρος »

Καλησπέρα σας,

Είμαι από Πτολεμαΐδα και ήθελα ένα κανω μια ερώτηση αν ξερει κάνεις που να εχεέ μπει φαντάρος ποτε περίπου θα ξέρει που ακριβώς παρουσιάζεται. Εγώ εείμα υποχρεος για Νοεμβρίο ΣΤ ΕΣΣΟ, αλλά δεν έχει οριστεί ακριβώς ακόμη τοποθεσία.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

arximidis1221
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2018 1:20 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από arximidis1221 »

Καλημέρα σας,

είδα σήμερα πως έχω καταταγεί με την ΕΣΣΟ Νοεμβρίου 2018 και καλούμαι να παρουσιαστώ στο 595 Αερομεταφερόμενο Τάγμα Πεζικού στο Κιλκίς. Ξέρει κάποιος αν θα είμαι εκεί μόνο τις πρώτες 2-3 μέρες και μετά θα με στείλουν στη μονάδα μου, ή εάν αυτή θα είναι η μονάδα μου; Επίσης, λαμβάνοντας υπ'όψιν πως θα είμαι στο υγειονομικό, είναι καλή μονάδα; Αν δεν θα είναι αυτή η μονάδα μου, μπορώ να μάθω από πριν σε ποια μονάδα θα πάω;

Επίσης, όσον αφορά τις μεταθέσεις κατά τη διάρκεια της θητείας, πρέπει να "σπρωχτούν" από τώρα;

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

alex21

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από alex21 »

Μια ερώτηση μόνο φίλε μου. Πώς είδες που κατατάσσεσαι αφού το site της στρατονομίας δε λειτουργεί;
Gus

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Gus »

Έχει αναρτηθεί σε διάφορα site στο διαδίκτυο η εγκύκλιος.

https://www.aftodioikisi.gr/ipourgeia/prosklisi-katataxis-sto-strato-xiras-tis-2018-st%CE%84esso/

paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από paschalisb »

arximidis1221 έγραψε:Καλημέρα σας,

είδα σήμερα πως έχω καταταγεί με την ΕΣΣΟ Νοεμβρίου 2018 και καλούμαι να παρουσιαστώ στο 595 Αερομεταφερόμενο Τάγμα Πεζικού στο Κιλκίς. Ξέρει κάποιος αν θα είμαι εκεί μόνο τις πρώτες 2-3 μέρες και μετά θα με στείλουν στη μονάδα μου, ή εάν αυτή θα είναι η μονάδα μου; Επίσης, λαμβάνοντας υπ'όψιν πως θα είμαι στο υγειονομικό, είναι καλή μονάδα; Αν δεν θα είναι αυτή η μονάδα μου, μπορώ να μάθω από πριν σε ποια μονάδα θα πάω;

Επίσης, όσον αφορά τις μεταθέσεις κατά τη διάρκεια της θητείας, πρέπει να "σπρωχτούν" από τώρα;

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!



Τη μονάδα σου την μαθαίνεις εδώ:

https://katataxi.army.gr/el/anazitisi

Dimitris

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Dimitris »

Που το είδες αφού δεν έχουν ανεβάσει κάτι και το site της στρατολογίας δεν λειτουργεί
giorgos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από giorgos »

Φιλε μου εδω δεν βγαζει τιποτα παταω τα στοιχεια μου και μου λεει δεν υπαρχετε
arximidis1221
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2018 1:20 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από arximidis1221 »

Ισχύει πως δεν λειτουργεί, αλλά όλως παραδόξως λειτούργησε μία φορά σήμερα το πρωί και μου το έβγαλε. Όσες φορές προσπάθησα από τότε τίποτα...
Ζήσης

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Ζήσης »

Καλησπέρα. Πόσο καιρό πριν την ημερομηνία κατάταξης μπαίνουν στο site της στατολογίας η ημερομηνία και ο τόπος κατάταξης;
George_Irakleio
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 06, 2018 2:52 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από George_Irakleio »

arximidis1221 έγραψε:Καλημέρα σας,

είδα σήμερα πως έχω καταταγεί με την ΕΣΣΟ Νοεμβρίου 2018 και καλούμαι να παρουσιαστώ στο 595 Αερομεταφερόμενο Τάγμα Πεζικού στο Κιλκίς. Ξέρει κάποιος αν θα είμαι εκεί μόνο τις πρώτες 2-3 μέρες και μετά θα με στείλουν στη μονάδα μου, ή εάν αυτή θα είναι η μονάδα μου; Επίσης, λαμβάνοντας υπ'όψιν πως θα είμαι στο υγειονομικό, είναι καλή μονάδα; Αν δεν θα είναι αυτή η μονάδα μου, μπορώ να μάθω από πριν σε ποια μονάδα θα πάω;

Επίσης, όσον αφορά τις μεταθέσεις κατά τη διάρκεια της θητείας, πρέπει να "σπρωχτούν" από τώρα;

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!



φιλε που το είδες στο stratologia.gr;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες