Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Antonio

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Antonio »

Δεν εχουν βγει ακομα τα προσωποποιημένα ΣΥΠΟ και τοποθετήσεις σε stratologia.gr &katataxy.army ακόμα. Ένας φίλος από μέσα μου είπε πως άκουσε πως τα πέρασαν στο σύστημα από γες. Λογικά θα μας φανούν από βδομάδα αν είναι έτσι. Καλή θητεία μαγκίτες
fragistianos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από fragistianos »

Ποτε μπαινουμε τελικα;
panos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από panos »

Γιατι στην εφαρμογη καταταξης με τα στοιχεια του εγγραφου της αναβολης μου ΣΑ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΟ θελω να μαθω που με κατεταξαν Μου βγαζει οτι δεν υπαρχει στρατευσιμος ετσι μηπως ξερει καποιος?
paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από paschalisb »

panos έγραψε:Γιατι στην εφαρμογη καταταξης με τα στοιχεια του εγγραφου της αναβολης μου ΣΑ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΟ θελω να μαθω που με κατεταξαν Μου βγαζει οτι δεν υπαρχει στρατευσιμος ετσι μηπως ξερει καποιος;


Γιατί πιθανόν ανανεώνεται ακόμα το σύστημα.

Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Soldier892

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Soldier892 »

Καλημερα, μολις πηρα στην στρατολογια τηλεφωνο και μου ειπαν οτι σημερα ή αυριο θα βγουν τα στοιχεια καταταξης
Γιώργος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Γιώργος »

Ακόμα τίποτα ρε παιδιά τι θα γίνει θα μπούμε ποτέ;
Άβαταρ μέλους
Panos Lamia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 2:39 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Panos Lamia »

Παιδια ειχα δηλωσει εθελοντης και μπαινω στρατολογια και λεει οτι ειστε υποχρεως στ εσσο νοεμβριο 2018, ισχυει; Παιδια βοηθεια

Άβαταρ μέλους
Panos Lamia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 2:39 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Panos Lamia »

Αδερφε εισαι στ εσσο; Εγω ειχα δηλαωσει εθελοντης και μπαινω στρατολογια και μου λεει ειστε υποχρεος στ εσσο 2018 νοεμβριο πλην ακομα δεν εχει οριστικοποιηθει ημερωμηνια και τοπος
Γιώργος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Γιώργος »

Αδερφέ και εμένα τα ίδια λέει αλήθεια δεν ξέρω αν θα μπούμε πήρα τηλέφωνο και μου λένε αυτές της μέρες... Μακάρι!!
Άβαταρ μέλους
GiorgOlympian
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Οκτ 16, 2018 4:35 am
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από GiorgOlympian »

, Έχοντας βαρεθεί να μπαίνω κάθε μέρα και να βλέπω μόνο ότι είμαι υπόχρεος με την ΣΤ ΕΣΣΟ, πήρα τηλέφωνο και μου είπαν μέσα στην εβδομάδα θα βγουν ολοκληρωμένα. Οποτε αναμενουμε...
Δομνιστα

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Δομνιστα »

Βγηκαν!
ffotis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 10:40 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από ffotis »

Μπήκα το απόγευμα και επιτέλους μου έγραψε έχετε καταταχθεί στο 298 μ/κ τπ σαμος, όσες φορές έχω προσπαθήσει μετά είτε αργεί άπειρα να φορτώσει το site είτε εμφανίζεται το κλασσικό σφάλμα με τα στοιχεία. Υπομονή παιδιά λογικά αύριο θα βγουν σε όλους
Soldier892

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Soldier892 »

Σημερα το πρωι που μπήκα μου έβγαλε και εμενα την τοποθεσία και πήρα και την στρατολογία για επιβεβαιωση και ολα καλα. Πάρτε τηλέφωνο στην στρατολογία λογικά τα συστήματα τους θα είναι ενημερωμένα
XristosVolos

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από XristosVolos »

Εγώ έκανα κατάταξη ως προτακτος και δεν έχει βγει τίποτα ακόμα στο site και το ίδιο και στην στρατολογια που πήρα τηλέφωνο ενώ πριν λίγες μέρες στο site μου έλεγε ότι είμαι υποχρεως κατάταξης με την στ εσσο Νοεμβρίου ξέρει κανείς κάτι για αυτό παιδες;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες