Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
koumpakias

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από koumpakias »

Γεια σας παιδιά. Στη στρατολογία δε μου βγάζει τα στοιχεία. Λέει Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την υποβολή των στοιχείων σας:

Δεν κατέστη δυνατή η ταυτοποίηση των στοιχείων σας. Τη παίζει να είναι λάθος; Ευχαριστώ

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

koumpakias έγραψε:Γεια σας παιδιά. Στη στρατολογία δε μου βγάζει τα στοιχεία. Λέει Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την υποβολή των στοιχείων σας:

Δεν κατέστη δυνατή η ταυτοποίηση των στοιχείων σας. Τη παίζει να είναι λάθος; Ευχαριστώ



Ίσως δεν έβαλες σωστά το ΑΣΜ (σελίδα 4)
...
ΚΩΣΤΑΣ

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Μπήκα σήμερα στο site της Στρατολογίας για να μάθω που θα καταταγώ και ενώ βάζω τα στοιχεία σωστά μου βγάζει:Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την υποβολή των στοιχείων σας:

  • Δεν κατέστη δυνατή η ταυτοποίηση των στοιχείων σας.
...
petros

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από petros »

Παιδια εχω δηλωσει εθελοντης για να μπω τωρα τον φεβρουαριο στον στρατο ξηρας και μου βγαζει αυτο στο σιτε της στρατολογιας... Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο.

Υπαρχει καμια περιπτωση να μην εχουν βαλει ακομα το που παρουσιαζομαι η θα μπω τον Μαιο;

TASOSL
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2011 5:28 am
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από TASOSL »

petros έγραψε:Παιδια εχω δηλωσει εθελοντης για να μπω τωρα τον φεβρουαριο στον στρατο ξηρας και μου βγαζει αυτο στο σιτε της στρατολογιας... Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο.

Υπαρχει καμια περιπτωση να μην εχουν βαλει ακομα το που παρουσιαζομαι η θα μπω τον Μαιο;



μπες και σε αυτην την διευθυνση και βαλε τα στοιχεια σου http://army.gr/stratologia/katataxi/2011a/2011a_katataxi.php

petros

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από petros »

Τωρα μου βγαζει αυτο...
Παρακαλώ ελέγξτε την ορθότητα των στοιχείων σας ή προσπαθήστε ξανά μετά τις 18 Ιανουαρίου 2011

αν και μετα τις 18 δν γραφει τιποτα παμε για μαιο σωστα;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από yandr »

H εφαρμογή "Μάθε που θα καταταγείς" αποδίδει αποτελέσματα μόνο για τους στρατεύσιμους του Στρατού Ξηράς (όχι τους κατανεμηθέντες στο Πολεμικό Ναυτικό ή την Πολεμική Αεροπορία) που πρόκειται να καταταγούν αποκλειστικά και μόνο με την ΕΣΣΟ του Μαίου 2011.

Εφόσον δεν γνωρίζετε τον Στρατιωτικό σας Αριθμό, που απαιτείται για την αναζήτηση του τόπου και της ημερομηνίας κατάταξής σας με την 2011 Β'/ ΕΣΣΟ (Μάιος 2011) θα πρέπει να τον αναζητήσετε σε στρατολογικά έγγραφα, που πιθανόν κατέχετε ή να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με το αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο.

Ειδικά για τους γεννηθέντες στο έτος 1992 γνωρίζεται ότι υποχρέωση κατάταξης με την 2011 B'/ΕΣΣΟ (Μάιος 2011) έχουν μόνο όσοι είναι εγγεγραμμένοι στα μητρώα αρρένων των Νομών Αττικής (μόνο της περιφερείας του Α΄ ΣΓ Αθηνών, του ΣΓ Ανατολικής Αττικής και του ΣΓ Πειραιώς), Αιτωλοακαρνανίας, Αργολίδας, Αρκαδίας, Ευβοίας, Ευρυτανίας, Ιωαννίνων, Κοζάνης, Κυκλάδων, Λακωνίας, Λάρισας, Λασηθίου, Λέσβου, Λευκάδας, Ξάνθης (μόνο των δήμων Αβδήρων, Μύκης και Τοπείρου), Πέλλας, Σερρών και Φωκίδας.

ΓΕΣ
Ηλεκτρονική φόρμα " Μάθε που κατατάσσεσαι "
mihalis19
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2010 2:19 am
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από mihalis19 »

Σήμερα έκοψα την αναβολή για να μπω τον αυγουστο. Δηλωσα ειδικες δυναμεις αλεξιπτωτιστης. Ελπιζω να με παρουν. Μου εκανε εντυπωση οτι δεν ειχα καθολου ουρα. Δνε ειχε τιποτα. 3 περιμεναν πριν απο εμενα. Η ερωτηση ειναι η εξης. Ποτε λετε θα μου ερθει το χαρτι για να δω που με εβαλαν τελικα; Και κατι ακομα. Στο stratologia.gr εκει που εχει πληροφοριες για την κατανομη ποσο πιο νωρις θα βγει το που θα ειμαι για να μην περιμενω το χαρτι και μεχρι τοτε εχω αγωνια;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

mihalis19 έγραψε:Σήμερα έκοψα την αναβολή για να μπω τον αυγουστο. Δηλωσα ειδικες δυναμεις αλεξιπτωτιστης. Ελπιζω να με παρουν. Μου εκανε εντυπωση οτι δεν ειχα καθολου ουρα. Δνε ειχε τιποτα.3 περιμεναν πριν απο εμενα. Η ερωτηση ειναι η εξης. Ποτε λετε θα μου ερθει το χαρτι για να δω που με εβαλαν τελικα; Και κατι ακομα.Στο stratologia.gr εκει που εχει πληροφοριες για την κατανομη ποσο πιο νωρις θα βγει το που θα ειμαι για να μην περιμενω το χαρτι και μεχρι τοτε εχω αγωνια;


Στο army.gr θα βγει η εφαρμογή μάθε που θα καταταγείς περίπου 1 μήνα πρίν την κατάταξη οπότε έχεις καιρό ακόμα για να ασχοληθείς με τα χακί

rexmania
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Παρ Δεκ 24, 2010 3:25 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από rexmania »

Μπροστα απο ΣΑ βαζω 000 οι κατι αλλο δεν θιμαμαι
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

rexmania έγραψε:Μπροστα απο ΣΑ βαζω 000 οι κατι αλλο δεν θιμαμαι


Φίλε αν διαβάσεις τις σελίδες που σου έδωσα θα καταλάβεις τι παίζει
αλεκος

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από αλεκος »

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ δεν κατεστη δυνατη η ταυτοποιησητων στοιχειων σας τι σημενει αυτο;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από Greek_Army »

αλεκος έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ δεν κατεστη δυνατη η ταυτοποιησητων στοιχειων σας τι σημενει αυτο;


1. Μην γράφεις με κεφαλαία
2. Κάτι κάνεις λάθος δες στην σελίδα 4
καταταξη

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Δημοσίευση από καταταξη »

Γεια σας παιδια θα ηθελα να μαθω που θα καταταγω ξερει καποιος ποτε θα ανακοινοθουν στο ιντερνετ;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες