ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από OMEGA »

Μ. υ. κ

Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Ειναι αληθεια οτι κατα την εκπεδευση στο σχολειο που πανε οι ΟΥΚ υπαρχη μια φαση της εκπεδευσης που ο ενας πνηγει τον αλλο και μετα τον επαναφερει στην ζωη με τεχνιτη αναπνοη ή ειναι βλακιες οπως και τοσα αλλα... ;
Να απαντηση ενας που ξερει οχι κανενας που ακουσε που του ειπε ο φιλος του ξαδερφου κλπ...
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από fideas emk »

Για τις πατητες μιλας Πανο. Αν περασεις απο το μπερε και πας εκει κοντα σου στην 5η μοιρα και υπηρετησεις, Θα βαρεθεις να ακουσες για αυτες απο βατραχοπουλαδερους Εικόνα Οχι δε σε επαναφερουν στη ζωη παπαριες ειναι αυτα. Αλλα ειναι ασκηση στην οποια κοβεται κοσμος...

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

fideas emk έγραψε:Για τις πατητες μιλας Πανο. Αν περασεις απο το μπερε και πας εκει κοντα σου στην 5η μοιρα και υπηρετησεις, Θα βαρεθεις να ακουσες για αυτες απο βατραχοπουλαδερους Εικόνα Οχι δε σε επαναφερουν στη ζωη παπαριες ειναι αυτα. Αλλα ειναι ασκηση στην οποια κοβεται κοσμος...



Eιναι ασκηση η οποια το μεγαλυτερο ποσοστο των εκπαιδευομενων χανεις τις αισθησεις του απο ελειψη οξυγονου.
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Ε πητε τιποτα παραπανο τι ειναι αυτες οι πατητες; Σαν καμψεις μου ακουγετε... Δοστε μερικες λεπτομεριες αν ξερετε
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από fideas emk »

Ασκηση πνιγμου ειναι. Εκει που κολυμπαει ο μαθητης ερχεται ο εκπαιδευτης βατραχος και τον βουλιαζει κατω και τον κραταει εκει για ενα διαστημα. Απλα ειναι τρομαχτικη λιγο γιατι το κανουν απροειδοποιητα και μπορει να χασεις τις αισθησεις σου επισης. Αυτοι οι βατραχοι που μας μιλησαν στη μοιρα δεν ειπαν Οτι λιποθυμησαν αλλα οπωσδηποτε χεστηκαν Εικόνα. Υπαρχουν πολλα αλλα πολυ χειροτερα απο τις πατητες απλα αυτες εχουν μεινει θρυλικες γιατι παιζουν με το μυαλο σου... (οπως και σε πολλα αλλα πραματα εκει μεσα). Αυτη ειναι η ''δυσκολια'' της πατητης. Δε χρειαζεται αντοχη και δεν ειναι μαμησι οπως ειναι ας πουμε ενα τρεξιμο στην αμμο που κανουν οι ΟΥΚ ή μια μπεργκιναδα των καταδρομων+2 φορες το στιβο μαχης+ασκησεις αλεξιπτωτιστη ολα στα καπακι... Απλα ειναι ψυχολογικο τελειως

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

fideas emk έγραψε:Ασκηση πνιγμου ειναι. Εκει που κολυμπαει ο μαθητης ερχεται ο εκπαιδευτης βατραχος και τον βουλιαζει κατω και τον κραταει εκει για ενα διαστημα. Απλα ειναι τρομαχτικη λιγο γιατι το κανουν απροειδοποιητα και μπορει να χασεις τις αισθησεις σου επισης. Αυτοι οι βατραχοι που μας μιλησαν στη μοιρα δεν ειπαν Οτι λιποθυμησαν αλλα οπωσδηποτε χεστηκαν Εικόνα. Υπαρχουν πολλα αλλα πολυ χειροτερα απο τις πατητες απλα αυτες εχουν μεινει θρυλικες γιατι παιζουν με το μυαλο σου... (οπως και σε πολλα αλλα πραματα εκει μεσα). Αυτη ειναι η ''δυσκολια'' της πατητης. Δε χρειαζεται αντοχη και δεν ειναι μαμησι οπως ειναι ας πουμε ενα τρεξιμο στην αμμο που κανουν οι ΟΥΚ ή μια μπεργκιναδα των καταδρομων+2 φορες το στιβο μαχης+ασκησεις αλεξιπτωτιστη ολα στα καπακι... Απλα ειναι ψυχολογικο τελειως



Φίλε το καλύτερο που μπορεις να κάνεις ειναι να μας περιγράψεις τις δικές σου εμπειρίες απο την Ε' ΜΚ, παρά εμπειρίες αλλων που δεν εχεις ζήσει ποτέ.
Πιστεύω το κάθετι, απο το πιο απλο μεχρι το πιο απίθανο, αν δε το ζήσεις δεν μπορεις να εκφέρεις γνώμη ή περιγραφή.
Φιλικά.
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από fideas emk »

Ενταξει απλα μεταφερω κι εγω αυτα που εχω ακουσει απο τους βατραχους Που μας τα λεγανε. Ο, τι θυμαμαι δηλαδη. Κατα τα αλλα δικιο εχεις.
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Το θεμα ειναι μου οτι λυθηκε η απορια, οσο για την Ε'ΜΚ... Δεν εχω να πω τιποτα ειναι 6-7 λεπτα απο το σπιτι μου και απο οτι ξερω την λενε Μαυρη Μοιρα... !
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

PrinCePanoSS έγραψε:Το θεμα ειναι μου οτι λυθηκε η απορια, οσο για την Ε'ΜΚ... Δεν εχω να πω τιποτα ειναι 6-7 λεπτα απο το σπιτι μου και απο οτι ξερω την λενε Μαυρη Μοιρα... !


Kάποτε...
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
LOK Soldier

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από LOK Soldier »

Εγω παντως πιστευω στο ρητο εκαστος στο ειδος του...
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

LOK Soldier έγραψε:Εγω παντως πιστευω στο ρητο εκαστος στο ειδος του...


Δε νομίζω σε 9 μήνες θητεία να ονομάζεις μαυρα αυτα που περασες. Μιλαμε για 2010.
Οχι '80 ουτε '90 ουτε καν '00
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Ο ΚΑΙΡΟς ΓΑΡ ΕΓΓΥς

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟς ΓΑΡ ΕΓΓΥς »

Α ΡΕΕΕ Ζ ΜΑΚ
http://www.defencenet.gr/defence/media/z_mak.pdf
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από asimike »

μακραν ΜΥΚ.
ΕΛΛΑΣ
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs ETA vs Z' MAΚ

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

fideas emk έγραψε: Σε πραγματικη μαχη ας πουμε διμοιριας ΟΥΚ με διμοιρια ΕΤΑ μην ειστε σιγουροι οτι θα νικησουν τα ΟΥΚ (το αναποδο θα ελεγα) Εικόνα.
Αυξησε το λιγο, Λοχος εναντιων Λοχου. Το ΕΤΑ θα εχει ενα προβαδισμα, αν θυμηθουν οι Αξ και οι Υπαξ τι εμαθαν στη Σχολη Πεζικου Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες