Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

μπραβο ηλια επειδει εσυ δε περασες σε σχολη ολοι οι αλλοι ειναι αχρηστοι. ολα θα μετρησουνε. λοιπαμε αυτοι που εινα μονο απο λυκειο τζαμπα περιμενουν ειδικα τωρα που βγηκε κ η συνεντευξη τζαμπα περιμενετε

Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Με ton hλια συμφωνω
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω δεν ειπα σε κανεναν οτι ειναι αχρηστος... Απλα αφου εσυ και οσοι περασατε σε μια σχολη γιατι δεν κοιταζετε να την βγαλετε και να δουλεψετε πανω σε αυτο, και παρακαλατε να μπειτε στην αεροπορια για να κανετε σκοπια... Και να παραπονιεστε μετα... Τελος τα πολλα λογια ειναι φτωχεια, ασε πρωτα να βγουν οι πινακες και μετα θα δουμε ποιοι θα μπουνε...
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

ama ξερεις ολες οι προκυρηξεις σε ολα τα σωματα ζητουν βεβαιωσεις κ αλλα ξενη γλωσσα κλπ γιατι η ζωη φιλε μου ειναι δυσκολη. ξεχωριζει παντα ο καλυτερος κυριε υλια. αλλιως θα βγαζαμε ολοι ενα λυκειο κ θα σταματουσαμε εκει. αμα πλεων δεν εχεις φακαε=λω με πτυχια δε πας πουθενα
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

εσεις που ειστε μονο με χαρτια λυκειου ειτε χαμενοι απο μονοι σας. κ αυτοι που εβγαλαν σχολη αγωνιστηκαν για να μπουν κ να τη βγαλουν. τι εχω πατησει 2 φορες οταν ειχα μονο απολυτηριο
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Το πτυχιο παλικαρι μου τη να το κανεις; Να μιλας αγγλικα στη σκοπια; Η θα κανεις ποιο καλα την σκοπια σου αν εχεις παρει πτυχιο νομικης π. Χ... Καταλαβενεις τη εννοω; Και να σου ενημεροσο οτι επειδι καποιος καθοταν και διαβασε και περασε σε μια σχολη δεν παει να πει οτι ειναι καλυτερος απο καποιον αποφοιτω λυκειου... Εσυ που εχεις βγαλει μια σχολη ενδεχομενος το Ηλιας με Υ το εγραψες... Εικόνα

Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

τελως παντων η προκυρηξη γραφει βεβαωση σπουδων 350 μορια, πτυχιο 450 απολυτηριο λυκειου χ επι 0, αν εχεις 20 το πολυ 190 μορια. ειναι ολα ξεκαθαρα
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Η προκυρηξη εγραφε οτι οι επυτιχοντες θα παρουσιαστουν 1 φεβρουαριου... Αλλα ακομι αθληματα δεν εχουμε περασει... Αλλαξε η κυβερνιση φιλαρακο... Καλως ή κακος

Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Ηλια πρεπει να πας σε σχολη να παρεις κ εσει τα 450 αντε ερχεται δευτερα ανοιγουν τραβα να γραφτεισΕικόνα
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από helen »

Ηλιας έγραψε: Το πτυχιο παλικαρι μου τη να το κανεις; Να μιλας αγγλικα στη σκοπια; Η θα κανεις ποιο καλα την σκοπια σου αν εχεις παρει πτυχιο νομικης π. Χ... Καταλαβενεις τη εννοω; Και να σου ενημεροσο οτι επειδι καποιος καθοταν και διαβασε και περασε σε μια σχολη δεν παει να πει οτι ειναι καλυτερος απο καποιον αποφοιτω λυκειου... Εσυ που εχεις βγαλει μια σχολη ενδεχομενος το Ηλιας με Υ το εγραψες... Εικόνα

εσυ Που διορθωνεις τον αλλο που εγραψε το ηλιας με υ δεν βλεπεις τα δικα σου που εκανες 30 ορθογραφικα λαθη σε δυο σειρες; Και βεβαια καποιος που εχει περασει στις πανελληνιες ειναι ανωτερος απο αυτον που δεν περασε πανελληνιες.
Anonymous

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από Anonymous »

Το θεμα ειναι οτι δεν πας μονο για σκοπια εποπ. Ο σπουδαγμενος θα φανει και μεσα στο στρατο και θα ξεχωρισει απο το μπετο. Ειμαι αποφοιτος τει εχω proficiency αγγλικα Καλη γνωση της ιταλικης γλωσσας και περασα προσφατα ανοιχτο πανεπιστημιο. Θα σκεφτω εσενα που εισαι απο λυκειο να μη σου φαω τη θεση λες; Οχι φιλε μου. Κανεις παντου χαρτια και αποφασιζεις στο τελος που θες να πας
blood_donor
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ Δεκ 18, 2009 1:58 pm
Επικοινωνία:

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από blood_donor »

Ρε παιδια μιλανε σοβαρα δε θα μοριοδοτηθουν οι βεβαιωσεις σπουδων σε ειδικοτητες που αναφερουν μονο πτυχειο; Και γτ τοτε λενε οτι οι σπουδαστες εχουν 350 μορια; Για να πιστευουν καποιοι απο μας οτι θα εχουν καποια μορια παραπανω; Τι να πω;

Οποιος ξερει αν θα μοριοδοτηθουν ας μου πει, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
sayraki 444
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 22, 2009 1:46 am
Επικοινωνία:

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από sayraki 444 »

Αν γινει ετσι... Απο την στιγμη π ειχαμε τη δυνατοτητα να επιλεξουμε μια ειδικοτητα... Τοτε ακομα και ακαταλληλος να βγει καποιος λογω μοριων θα παει δικαστικα... Παιδια... Δε θα το κανουν τοσο εμφανη μπαχαλο... Θα βρουν τον τροπο ομως... Ολο και καποια τρυπουλα θα υπαρχει στο θεμα... Εδω ειμαστε!

KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από KAITH »

Τελικα μετρανε οι βεβαιωσεις σπουδων; Και αν ναι πρεπει να ειναι σχετικες με την ειδηκοτητα που δηλωσαμε; Π. Χ πληροφορικης ή μηχανικος κτλ;
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Πτυχίο, βεβαίωση σπουδών και μόρια

Δημοσίευση από KAITH »

Εδω ειναι και η προκυρηξη για οποιον ενδιαφερεται
http://kesyp.ser.sch.gr/wp-content/uploads/epop30_3_2009.pdf οπου λεει καπου... (3) Σπουδαστές ΑΕΙ - ΤΕΙ περατώσαντες τουλάχιστον το πρώτο (1ο) έτος:350
μονάδες. Και... (5) Σπουδαστές ΙΕΚ (ή ισοτίμων σχολών εξωτερικού) δημοσίων ή ιδιωτικών α-
ναγνωρισμένων από την αρμόδια κρατική υπηρεσία, περατώσαντες τουλάχιστον το πρώτο
(1ο) έτος:250 μονάδες.
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης