Γιατί θέλουμε να γίνουμε ΕΠΟΠ;

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση

Για ποιο λόγο κάνετε αίτηση για ΕΠΟΠ;

Το δημοψήφισμα λήγει την Παρ Σεπ 23, 2011 2:07 pm

Είιμαι άνεργος και δεν βρίσκω δουλειά
48
11%
Δουλεύω κάπου, αλλά θέλω κάτι σίγουρο
91
21%
Μου αρέσει ο στρατός
254
58%
Νομίζω ότι είναι σαν το δημόσιο
15
3%
Λόγω οικονομικής κρίσης
14
3%
Άλλος λόγος (να τον αναφερέτε)
14
3%
 
Σύνολο ψήφων: 436

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Vas2311

Re: Γιατί θέλουμε να γίνουμε ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Vas2311 »

MrMiragelover έγραψε: Τρί Μαρ 21, 2023 8:08 pm Γιατι θέλετε να γίνετε ΕΠΟΠ; Ειναι θέμα καυλας, είναι θέμα ότι θέλετε να υπηρετησετε την πατρίδα, είναι η επαγγελματική αποκατάσταση; Δε ρωταω ειρωνικά ή κατι. Και εγώ σκέφτομαι να καταθέσω για ΕΠΟΠ. Απλα θέλω να μάθω τι οδηγεί, τι μας οδηγεί, να πάμε για ΕΠΟΠ
Εγώ προσωπικά θέλω για την επαγγελματική αποκατάσταση κυρίως καθώς με ενδιαφέρει τμήμα γραφείου. Διαφορετικά για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω αν θα έκανα προσπάθεια!
Vasilis777

Re: Γιατί θέλουμε να γίνουμε ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

MrMiragelover έγραψε: Τρί Μαρ 21, 2023 8:08 pm Γιατι θέλετε να γίνετε ΕΠΟΠ; Ειναι θέμα καυλας, είναι θέμα ότι θέλετε να υπηρετησετε την πατρίδα, είναι η επαγγελματική αποκατάσταση; Δε ρωταω ειρωνικά ή κατι. Και εγώ σκέφτομαι να καταθέσω για ΕΠΟΠ. Απλα θέλω να μάθω τι οδηγεί, τι μας οδηγεί, να πάμε για ΕΠΟΠ
Προφανώς για όλα όσα ανέφερες στο σχόλιο σου... Για μένα κυρίως λόγω καυλας... Είναι κάτι που το κυνηγάω χρόνια από στρατιωτικές σχολές, ασχέτως αν δε τα κατάφερα εν τέλει να εισαχθω σε αυτές... Έχω περάσει 3 φορές την διαδικασία των εξετάσεων, δεν πρόκειται να τα παρατήσω τώρα.
MrMiragelover
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Φεβ 01, 2023 12:49 am
Επικοινωνία:

Re: Γιατί θέλουμε να γίνουμε ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Πω σε καταλαβαίνω. Οσο να ναι,3 φορές είναι βαρβατο και respect που το προσπάθησες τοσο. Εγω προσωπικό πέρασα τα αγωνίσματα (πκε). Τωρα άμα δεν με βγάλουν κάπου οι πανελλήνιες, τότε το σενάριο Εποπ παίζει αρκετά. Απο ειδικότητες τι σε ενδιαφέρουν;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες