Αναξιοκρατία και διαφθορά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
stratos.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 7:46 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από stratos. »

Πιστευετε πως το πασοκ μπορει να φτιαξει τα πραγματα στο θεμα των βυσματων; Εγω εχω μια ελπιδα!
Anonymous

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Anonymous »

Τρελος εισαι ρε φιλε... Ποιο Πασοκ... Αυτοι δημιουργησαν αυτο κρατος απο εποχη Ανδρεα Παπανδρεου. Αυτοι ιταν οι πρωτοι που βολευαν τους δηκους τους και καταντησαν τον ελληνα πολιτη να τρεχει σε βουλευτηκα γραφεια για να μπει σε μια θεση...
Anonymous

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Anonymous »

Με το πασοκ τουλαχιστον ξερω οτι μπηκαν με την αξια τους ατομα γιατι ηταν τα μορια, τωρα ολα τα βοδια μπηκανε στο λιμενικο. Λιγο τους τυπους να κρατουσαν θα ηταν καλυτερα αλλα ολα μπροστα στα ματια μας τα κανανε.

Anonymous

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Anonymous »

Επειδη εγραψα κ διαβαζα 25 ωρες την μερα κ ειχα ατομα που μου λεγανε τι γινοτανε κατι παραπανω θα ξερω. Κ οσο για τα κομματα συμφωνω το οτι αν εισαι ΝΔ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ το ξερω αυτο γιατι κ εγω ΝΔ ΕΙΜΑΙ κ παλι τα πασοκια κ τα βοδια βολευονται.
Anonymous

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Anonymous »

Ασε φηλε Θρακιοτη αν ξαναβγει το Πασοκ θα παμε αλλα 20 χρονια πισω... Εγω στα εξι χρονια δεν ξερω και δεν εχω ακουσει για κανεναν που ψηφησε πασοκ να διωχτηκε... Κατι που οσα χρονια κυβερνουσαν δεν υπηρχε εκτος απο πασοκτσης να δουλευει στο δημοσιοα. Τη να λεμε τωρα.
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από thrakiotis »

Δυστηχως κανενα κομμα δεν εργαζεται για το καλο του τοπου του παρα μονο για την τσεπη τους... Ολους μας εχουνε ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ
stratos.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 7:46 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από stratos. »

Ηλιας έγραψε: Ασε φηλε Θρακιοτη αν ξαναβγει το Πασοκ θα παμε αλλα 20 χρονια πισω... Εγω στα εξι χρονια δεν ξερω και δεν εχω ακουσει για κανεναν που ψηφησε πασοκ να διωχτηκε... Κατι που οσα χρονια κυβερνουσαν δεν υπηρχε εκτος απο πασοκτσης να δουλευει στο δημοσιοα. Τη να λεμε τωρα.


τον πατερα μου και πολλους συναδελφους του τους εδιωξαν απο το στρατο και συγκεκριμενα απο την αεροπορια επειδη ηταν πασοκ! Τωρα τις αποψεις οτι οι νεα δημοκρατια δεν εχωσε δικα της παιδια δεν θα ηθελα να τις χαρακτηρησω!
stratos.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 7:46 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από stratos. »

Ηλιας έγραψε: Ασε φηλε Θρακιοτη αν ξαναβγει το Πασοκ θα παμε αλλα 20 χρονια πισω...


δηλαδη η νεα δημοκρατια ποσα χρονια μας πηγε πισω; Ρωταω γιατι αν δεν το εχετε καταλαβει ο κοσμος ειναι φτωχοτερος απο ποτε!
cktsi
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 7:01 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από cktsi »

Και οι δυο το ιδιο ειναι δεν αλλαζει τιποτα

Rania_23
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 10:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Rania_23 »

Εγω νομιζω οτι με αυτα που κανουν οι πολιτικοι μας εχουν κανει να θεωρουμε τα πτυχια μας χωρις αξια. Ο αδερφος μου που παει ΕΠΑΛ δεν θελει να σπουδασει μετα, ενω ειναι καλος μαθητης. Αυτο που τον νοιαζει ειναι να βρει κανενα βυσμα να μπει καπου γιατι βλεπει την κατασταση. Μην τσιμπαμε ομως επειδη καποιοι θελουν ενα κρατος απο ελαχιστα εως καθολου μορφωμενους ανθρωπους για να μπορουν να τους δουλευουν πιο ανετα. Οι σπουδες δεν ειναι χαμενα χρονια. Ειναι το μεγαλυτερο εφοδιο στη ζωη.
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από kastoras »

Μαλλον ζεις σε αλλη χωρα φιλε μου γιατι εδω στην Ελλαδα το μεγαλυτερο εφοδιο στη ζωη ειναι το βυσμα! Ξερω γιατρο που εχει τελειωσει 9 χρονια και δεν μπορει να μπει σε νοσοκομειο να δουλεψει γιατι δεν εχει μεσον. Ξερω ανθρωπο που εχει τελειωσει παντειο και πλενει πιατα σε ταβερνα και ξερω και ατομα που τελειωσαν με 13 το γυμνασιο και αυτη τη στιγμη ειναι 7 χρονια στην αεροπορια και παιρνουν 1500ευρω απ το πουθενα... Και χωρις σπουδες. Μη μου λες λοιπον οτι οι σπουδες ειναι το μεγαλυτερο εφοδιο στη ζωη γιατι δεν εχω δει κανεναν να τελειωνει πανεπιστημιο ή εστω και τει και να ειναι ο δρομος του γεματος ροδοπεταλα!
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από kastoras »

Φιλη μου ηθελα να γραψω. Συγνωμη!
Anonymous

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από Anonymous »

Ετσι οπως τα λεει ο καστορας. Δεν θελει κοπο θελει τροπο. Χαχα. Μορφωση δεν σημαινει και εξυπνος γιατι οι πατεραδες μας που δεν εχουν τελειωσει τιποτα ηταν γατες στην δουλεια. Η μορφωση ειναι προσωπικο δεδομενο για τον καθε ενα μας. Δεν φοναζουμε οπου βρεθουμε ειμαι μορφωμενος και πιο εξυπνος απο εναν του γυμνασιου. Τα περισσοτερα παιδακια του πανεπιστιμιου ειναι ατολμα και για τετοιες δουλειες.
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από anna.nikos »

thrakiotis έγραψε:
akarnanas έγραψε:Φιλε saman πιστευεις οτι καποιος του τεε ειναι τουβλο; Γιατι; Επειδη δε γουσταρε να ψευτοσπουδασει η να πιαστει κοροιδο σαν και σενα και να μενει στην απεξω; Ειδες λοιπον ποσο εξυπνοι ειναι αυτοι του τεε που ειναι μεσα και συ απεξω;
δηλαδη οσοι σπουδαζουν ψευτοσπουδαζουν; Η πιανονται κοροιδα οταν μπαινουν στα αει/τει;

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΤΕ ΟΛΑ. ΕΛΕΟΣ ΠΟΥ Η ΠΕΡΕΤΑΙΡΩ ΜΟΡΦΩΣΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΨΕΥΤΟΣΠΟΥΔΕΣ. ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΠΟΠΑΚΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΔΙΧΩΣ ΕΞΕΛΙΞΗ
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Αναξιοκρατία και διαφθορά

Δημοσίευση από kastoras »

Αυτος ο εποπακος ομως κυρια μου στα 45 του θα παιρνει μια συνταξη χωρις να εχει τελειωσει τιποτα ιδια με καποιου αλλου που εχει κανει χρονια σπουδες! Αυτος ο εποπακος θα ειναι στο δημοσιο και ο αλλος θα τρωει γι αρκετα χρονια τα πτυχια του! Δυστυχως δεν τα ισοπεδωνουμε εμεις τα ισοπεδωνουν οι πολιτικοι μας και ολοι αυτοι που τους ψηφιζουν!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες