Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα παιδακια... Εχω ανχωθει σχετικα με τιν αιτηση εποπ αεροπορια. Εκει που σκαλονω ειναι που λεει οπλο/σωμα και στο υποδηγμα λεει πχ, ΔΒ. ΠΖ. ΚΤΛΠ
εγω υπιρετισα στιν Π. Α τι να βαλο εκει; Ρωτισα αλοι μ ειπανε να βαλω κενο και αλοι να βαλω παλι πα... Και κατι ακομα στιν συντιμσι ειδικοτιτας που θελω αμυνας αεροδρομιων τι να συμπλιροσο; Ααδ; Ευχαριστο πολι περιμενω τι βοιθεια σας
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Nansy_L »

Στη συντομευση ναι αυτο θα δηλωσεις. Τωρα αν εχεις υπηρετησει φανταρος στην Αεροπορια θα το αναφερεις. Και προσοχη στην υπευθυνη δηλωση να γραψεις αν εχεις κανει τα χαρτια σου για αλλον διαγωνισμο η αν εισαι αποκλειστικος υποψηφιος! Παρε και το γενικο επιτελειο αεροποριας να σου λυσει καθε απορια σου !
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι στην αίτηση για αεροπορία γράφει πάνω σύντμηση ειδικότητας τι γράφουμε εμείς εκεί πάνω; Ευχαριστώ
eleni
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:13 pm
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni »

Πολίτης έγραψε:Καλημέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι στην αίτηση για αεροπορία γράφει πάνω σύντμηση ειδικότητας τι γράφουμε εμείς εκεί πάνω; Ευχαριστώ


Δεν γράφεις τίποτα! Το συμπληρώνουν αυτοί!Εικόνα
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Nansy_L »

Οσο εκει που λεει συντομευση ειδικοτητας γραφεις σε συντομευση την ειδικοτητα! Για παραδειγμα εγω που δηλωσα αστυνομικος στη συντομευση εβαλα ΑΣΤΥ! Στις οδηγιες σου λεει να το συμπληρωσεις εσυ!
Rania_23
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 10:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Rania_23 »

Καλησπερα σε ολους. Εγω εκει που ελεγε συντμηση ειδικοτητας δεν εγραψα τιποτα. Λετε να μου την βγαλουν ακυρη την αιτηση;
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια τι γραφουμε τελικα στην συντμηση; Κ ακομα μια ερωτηση οσοι εχουν κανει τα χαρτια για την αεροπορια μπορουν να κανουν κ για ΕΠΟΠ. Ευχαριστω

billopc
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 7:02 pm
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από billopc »

Στην συντμηση δεν γράφουμε τπτ μαριαννα το συμπληρώνουν αυτοί οι ίδιοι όσο για να κάνεις κ τ χαρτιά σου για ΕΠΟΠ εκτός απο αεροπορία δεν διεθκρινίζεις τι ΕΠΟΠ στρατολογία; Ή ναυτικό
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

billopc έγραψε:Στην συντμηση δεν γράφουμε τπτ μαριαννα το συμπληρώνουν αυτοί οι ίδιοι όσο για να κάνεις κ τ χαρτιά σου για ΕΠΟΠ εκτός απο αεροπορία δεν διεθκρινίζεις τι ΕΠΟΠ στρατολογία; Ή ναυτικό
Για στρατολογια
CHROG
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Σεπ 28, 2009 3:09 pm
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από CHROG »

Καλημερα, θα ήθελα μια πληροφορία όσον αφορά την αίτηση για την προκύρηξη εποπ αεροπορίας που λήγει την 5η οκτωβρλιου 2009. Όταν αναφέρεται ότ πρέπει να αναγράψουμε την σύντμιση της ειδικότητας που επιλέγουμε τι εννοείται ακριβώς; Πως για παράδειγμα είναι η σύντμιση της ειδικότητας ΄΄πυροσβέστης΄΄;
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Nansy_L »

CHROG έγραψε:Καλημερα, θα ήθελα μια πληροφορία όσον αφορά την αίτηση για την προκύρηξη εποπ αεροπορίας που λήγει την 5η οκτωβρλιου 2009. Όταν αναφέρεται ότ πρέπει να αναγράψουμε την σύντμιση της ειδικότητας που επιλέγουμε τι εννοείται ακριβώς; Πως για παράδειγμα είναι η σύντμιση της ειδικότητας ΄΄πυροσβέστης΄΄;
ΠΥΡ θα βαλεις!Εικόνα

SKY DIVER
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 03, 2008 7:54 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Επάγγελμα: RIGGER - AIR DROPS
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από SKY DIVER »

CHROG έγραψε:Καλημερα, θα ήθελα μια πληροφορία όσον αφορά την αίτηση για την προκύρηξη εποπ αεροπορίας που λήγει την 5η οκτωβρλιου 2009. Όταν αναφέρεται ότ πρέπει να αναγράψουμε την σύντμιση της ειδικότητας που επιλέγουμε τι εννοείται ακριβώς; Πως για παράδειγμα είναι η σύντμιση της ειδικότητας ΄΄πυροσβέστης΄΄;


Δεν συμπληρώνεις τίποτα εκεί. Θα το συμπληρώσουν αυτοίΕικόνα.

Καλή επιτυχία!Εικόνα
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Τελικά ρε παιδία πρέπει να αναγράψουμε την σύντμιση της ειδικότητας που επιλέγουμε ναι η οχι; Ο ενας λέει ναι ο αλλος οχι... Εικόνα
Anonymous

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Για τις ειδικότητες

1) Τεχνίτης Τηλεπικοινωνιών-Ηλεκτρονικών

και

2) Τεχνίτης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

τι συντόμευση βάζουμε;

Και που μπορουμε να παρουμε τηλ για περισσότερες πληροφορίες;

#eva#
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 3:27 pm
Επικοινωνία:

Σύντμηση ειδικότητας ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από #eva# »

Alex έγραψε:Τελικά ρε παιδία πρέπει να αναγράψουμε την σύντμιση της ειδικότητας που επιλέγουμε ναι η οχι; Ο ενας λέει ναι ο αλλος οχι... Εικόνα


Δεν συμπληρώνουμε τίποτα στη σύντμηση. Πήρα τηλ και μου το είπανε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης