Hall of fame!

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Greek_Army »

Πότε μπορείς να με κουρέψεις; Μην ανησυχείς δεν έχω τρελές απαιτήσεις. Μια ξυριστική και φύγαμε.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
roverr24
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 9:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: λογοτεχνία
Επάγγελμα: Naval engineering officer
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από roverr24 »

Ελα στο ικα και θα σε περασω εγω ενα χερακι θα βαλω και την ασπρη στολη να μοιαζω με αληθινος κουρεας και θα σε κανω μοικανα, ετοιμασε τη μπριγιαντινη, θα μοιαζεις με το μαρλο μπραντο σε σαικεντελικ εκδοση, καλη τυχη, μη με παρεξηγεις, μικρος ηθελα να γινω αντικερ
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από yandr »

bakas έγραψε:Παιδιά, τις γόβες της κοπέλας μου και κάνα καλσονάκι θα με αφήσουν να πάρω μαζί μου; Επειδή είμαι λιγάκι ποδολάγνος, λατρεύω τα πόδια της κοπέλας μου και πριν κοιμηθώ θέλω να μυρίζω τις γόβες της και τα καλσόν της. Γενικά έτσι κάνω τις καθημερινές.


Από το θέμα "Τι επιτρέπεται να πάρω στο στρατό; "
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από D.Y.K »

Απο το θέμα Αθλήματα για κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις Εικόνα

Mpouldozas έγραψε:Μάλλον είναι άσχετο με το topic αλλά μιας και φαίνεστε όλοι βαρβάτοι είπα να ρωτήσω
μπορώ να πάρω γάντια του μποξ; Αν βρω κανένα του αθλήματος λέτε να μας αφήνουν εκεί οι "υπεύθυνοι" να κάνουνε προπόνηση στον ελεύθερο χρόνο ας πούμε (μπουνιές. Βρώμικα πράματα κτλπ.) στις Ε. Δ. Λένε δεν είναι όπως παλιά Εικόνα Που έριχναν ξύλο. Απλά είμαι της άποψης ότι αν δε βρεθείς απέναντι σε κάποιον να θέλει να σε διαλύσει πραγματικά δε θα μάθεις να παλεύεις σωστά. Εσείς τι λέτε;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από D.Y.K »

Απο το θέμα Βάσεις- μόρια για Ειδικούς φρουρούς Εικόνα

vag_21 έγραψε:
Μανώλης έγραψε:Μαλιστα και τι βαθμο εχει ο ξαδερφος σου και ξερει τετοιες πληροφοριες;
vag21 νομιζεις επειδη πατε και ζαλιζετε τα ριπαπα των αστυνομικων δημοσιουπαλλιλισκων που περιμενουν να περασει το 5ωρο να την κανουν οτι αυτα που σας λενε ισχυουν και οτι τους νοιαζει η περιπτωση μας τι να πει κανεις γιαυτο προτιμαμε πυροσβεστικη γιατι το iq των συναδελφων θα ναι λιγο πιο ανεβασμενο



τραβα πυροσβεστικη και μη μας ζαλιζεις τα ριαπαπα λακαμα

lolitaSAS
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιαν 13, 2012 1:23 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από lolitaSAS »

Γεια σας, είμαι η Λόλα και αναρωτιέμαι αν υπάρχουν συγκεκριμένα μέρη που να βγαίνουν άνδρες αυτών των σωμάτων για διασκέδαση; Θα ήθελα πολύ να γνωρίσω έναν καταδρομέα ή κάτι άλλο όμως δεν ξέρω που θα τον βρω. Χρειάζομαι απεγνωσμένα τη βοήθειά σας γιατί έχω βαρεθεί να συναντάω παντού αγόρια που συμπεριφέρονται σαν γκόμενες. Σας παρακαλώ βοηθήστε με. Ευχαριστώ.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΧαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαΕικόναΕικόναΕικόνα

Τι άλλο θα δούμε... Εικόνα

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Nassos »

Πάλι καλά που δεν μας έγραψες ορθά-κοφτά ότι θές πότσον!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Btw, τράβα στο Hereford που είναι οι SAS αν θέλεις τέτοιους άντρες.ΕικόναΕικόναΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Greek_Army »

λολίτα εγώ σε νιώθω πάντως



Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Δεν ξερω αμα το εχετε καταλαβει αλλα σε αυτο το σαιτ Ήμαστε...



Marios

Hall of fame!

Δημοσίευση από Marios »

Greek_Army έγραψε:Σου έφυγε κανένας πόντος και βογκάς χρυσή μου;


ναι. Ο δεξιός...

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από yandr »

Το παραπάνω από την 'πολιτισμένη' συζήτηση για την χρυσή αυγή
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Nassos »

Από το νήμα Κατάργηση Θητείας

energoipolites έγραψε:Η υποχρεωτικη στρατιωτικη θητεια πρεπει να καταργηθει οχι γιατι το λεει η τροικα αλλα γιατι ειναι παρανομη αφου παραβιαζει τα ανθρωπινα δικαιωματα των νεων και το δικαιωμα να ζουν ελευθεροι. Αληθεια γιατι δεν επιλεγεται η ακριβη λυση ενος μισθοφορικου στρατου αλλα αντιθετα οι νομοθετες προβαινουν σε τερατωδη νομικα ευφυολογηματα προκειμενουν να αναγκασουν τους νεους να φυλανε τα χωματα και τις πετρες αποκυηματα του εθνικιστικου ιδεαλισμου; Συμφωνα με το μαθηματικο παιγνιο των εμπολεμων ο πολεμος και οι ολο αυξανομενες στρατιωτικες δαπανες και εξοπλισμοι δεν συμφερουν κανεναν... ! Η μονη λυση για τα εθνικα κρατη ειναι ο αφοπλισμος... ! Πρεπει να μπει τελος στους εθνικους στρατους και στην κατασπαταληση των χρηματων των λαων... ! Και αληθεια ποιος θα ζημιωθει αν αυριο σταματησουν να παραγονται πυρηνικα χημικα βιολογικα και συμβατικα οπλα; Οι στρατιωτικοι εξοπλισμοι η υποχρεωτικη στρατιωτικη θητεια και οι πολεμοι ειναι αποτελεσμα του παραλογισμου των πολιτικων... ! Το παιγνιο των εμπολεμων μπορειτε να το διαβασετε πηγη http://energoipolites.foroomy.com/viewtopic.php?f=2&t=7


Εικόνα

Ελλην καταδρομεας
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Τρί Σεπ 03, 2013 5:18 pm
Τοποθεσία: αρχιλοχιας-ΣΜΥ
Επικοινωνία:

Hall of fame!

Δημοσίευση από Ελλην καταδρομεας »

D.Y.K έγραψε:
julia έγραψε:Νε α λα δεν θα φιγω ποτε ειχα μια ζοι τοσω δισκολι κε τιποτα δεν μπορι να με τρομαξε θελω να δοσω στο μηχανικου σαν νοσοκομος διασωστης η τι θα ειναι. Κε εχω σκοτοσι 2 σκιλια με το οπλου κε δεν εινε δισκολο να πιροβολις. Να ξιπνις προι; Εχω ενα πεδι κε ξερω πος ειναι να ξιπνις προι, να μαγιρεβισς, να πλινις, να καταριζις,κε να εχις κε ενα αντρα αροστος στο κρεβατι να μιν κανι τιποτα κε να πλινις το κολο του. Νε ινε λιγο δισκολο. Τι μπορι να ινε πιο δισκολο; Να τρεηις; Εχω κανι πολα χρονια αθλητησμο κε μπορω να τρεχω κιλομετρα.


χαχαχχαχαχαχαχαχααχααχχαχαχαχαχαχα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες